dr hab. n. med. Wojciech Szydłowski

Diabetolog, Endokrynolog

Pan doktor pomogł mi w okiełznnaniu dość dotąd frustrujących mni i męczących tzw."spraw kobiecych". Hormony opanowane. polecam :)

Pan doktor pomogł mi w okiełznnaniu dość dotąd frustrujących mni i
męczących tzw."spraw kobiecych". Hormony opanowane. polecam :)

Potwierdzam wcześniejsze opinie o panu doktorze, bardzo sympatyczny (chyba nie znam drugiego takiego) i dobrze prowadzi leczenie. polecam

Od lat leczę się u pana doktora na cukrzycę i dzięki niemu czuję się dobrze, pan doktor jest bardzo miły i sympatyczny i wizyty przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Poleciłam go koleżance, która ma problemy z tarczycą (bo pan doktor jest także endokrynologiem) i jest ona bardzo zadowolona i powiedziała, że na żadnego innego go nie zamieni :)

polecam bardzo pana doktora, jest przesympatycznym człowiekiem i bardzo kompetentnym, zawsze odpowiada na wszystkie pytania i nie zbywa, nie pośpiesza. Jeszcze raz polecam

U doktora Szydłowskiego leczyła się moja babcia na cukrzycę, potem mama-też na cukrzycę, a teraz ja trafiłam do doktora z niedoczynnością tarczycy. Pan doktor jest bardzo miły i kulturalny, zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Póki co czekają mnie jeszcze dodatkowe badania a potem wprowadzamy leczenie.

Wciąż poszukujesz "Diabetolog Lublin"?

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin