dr n. med. Wojciech Wasilewski

Traumatolog, Neurochirurg

Bardzo dobry, miły i ciepły lekarz. Wykazuje zainteresowanie pacjentem i rzeczowo podchodzi do problemu. Wysokiej klasy specjalista, który trafną diagnozą i w profesjonalny sposób podjął się leczenia operacyjnego. Zespół towarzyszący przy operacji przemiłe i bardzo serdeczne - Pani Andżelika i Pani Kasia dodawały otuchy i nadziei w trakcie operacji co było dla mnie ogromną ulgą. Nie sposób wyrazić wdzięczności. Każdemu, kto znajdzie się na tym oddziale życzę takiej opieki lekarskiej. Z całego serca dziękuję, mimo że pobyt w szpitalu krótki to wdzięczna jestem za każde słowo i gest. Małgorzata Markowska - pacientka

Pan doktor jest bardzo uprzejmy umie wytłumaczyć co do choroby postarał się dla mnie wiele i operował mnie 2 razy ale było szybko i super!!!!

Pan Doktor operował mojego syna Dawida. Operacja bardzo trudna i ryzykowna, bo wskutek ignorowania objawów przez panią onkolog z Centrum Onkologii, przeprowadzona za pięć dwunasta. Cieszę się, że wreszcie mnie- matce włączyło się zielone światełko i w porę trafiliśmy z synem do innych lekarzy. Trafna diagnoza na neurologii Szpitala Wojewódzkiego, miłe prowadzenie Doktora Skowrona a potem dobre ręce Pana Doktora Wasilewskiego wespół z Doktorem Libionką sprawiły, że syn żyje i będzie chodził. Wdzięczność jaką darzymy Pana Doktora i cały zespól Szpitala Wojewódzkiego w Gdańsku trudno wyrazić w słowach. Jako ludzie wierzący czujemy, że przy tej trudnej operacji Dawida pełnych fachowości lekarzy wspierał Bóg, ale...ci lekarze są wspaniali. W dodatku życzliwość, empatia i jasność przekazu Pana Doktora ( jego kolegi podobnie) wobec rodziny pacjenta są bardzo ujmujące. Oby więcej tak cudownych lekarzy!

Człowiek z klasą. Profesjonalista. Odpowiedzialny, komunikatywny i skromny.

Człowiek z klasą. Profesjonalista. Odpowiedzialny, komunikatywny i skromny.

Po wizycie u tego pana czułem się jak bym 100zł w ubikacji spuścił, wizyta trwała 7min i nic się nie dowiedziałem,to jest raczej biznesmen niż lekarz.

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Gdańsk"?

Stermed
I Brygady Pancernej Wojska Polskiego 36