Zbigniew Dobrucki

Zdecydowanie najlepsi dentyści w Krakowie i myślę,że nie tylko.Wspaniała atmosfera,fachowość na najwyższym,nie powiem światowym,bo tam,gdzie się z konieczności leczyłem (Holandia,Wielka Brytania) nie spotkałem fachowców tej klasy- poziomie.Przystępne ceny,porada,uprzejmość,błyskawiczne (a mnie się bardzo spieszyło) przekierowanie do innych fachowców,gdy problem wykraczał poza możliwości gabinetu Panów Dobruckich i dokończenie leczenia w Ich gabinecie sprawiły,iż uważam(a długo szukałem w Krakowie specjalisty,który poradziłby sobie z moim stomatologicznym problemem),że nie ma lepszych lekarzy dentystów w naszym pięknym mieście.Polecam wszystkim,dla małych dzieci (obserwowałem)-wizyta tam jest przyjemnością,nie- jak to zwykle bywa- KOSZMAREM.Do tego dochodzi krótki czas oczekiwania na termin wizyty.

Byłem kiedyś u lek. Tomasza Dobruckiego, bardzo poztywnie, miło, i bardzo przestępne ceny. Natomiast mi pomógł tylko doraźnie, gdyż potrzbowałem kogoś bardziej specjalistycznego od dziąseł i chorób przyzębia, gdyż nie dysponują, aż tak specjalistycznym sprzętem. Natomiast w ogólnym leczeniu zębów polecam, szczególnie dzieciom, do jest delikatny.

rewelacyjny lekarz pierwszy raz spotkalem sie z tak fachwym lekarzem w swojej dziedzinie polecam

Zdecydowanie polecam. Pan Zbigniew i Pan Tomasz Dobruccy to najlepsi stomatologowie w Krakowie. Mimo pełnego profesjonalizmu i zaangażowania w dobro pacjenta mają naprawdę niskie ceny. Nigdy "nie oddam" moich zębów komukolwiek innemu.

Zawsze bałem sie dentysty , Pan DObrucki ma swój charakterek i podejscie do ppacjenta z aco mu barzdo dziękuje. Miałem duze problemy z zebami i dzieki wiedzy pomógł mi :) JEst jednym z nielicznych lekazry ktory nie zdziera kasy zpacjenta NAPRAWDE POLECAM

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024