lekarz Zbigniew Płoszyński

2,9

Nie polecam. Doktor stwierdził dysplazję. Nie wytłumaczył jak to zakładać, jak będzie przebiegało leczenie. Bardzo nieprzyjemny, nastraszył operacjami i długotrwałym procesem leczenia. Nie dało mi to spokoju. Po konsultacji z innym specjalistą okazuje sie że bioderka są zdrowe. Doktor powtarzał badanie bo nie wierzył jak ten Pan uzyskał taki obraz USG. Na szczęście tylko przez niecałe 2 tyg dziecko nosiło frejkę. By wyrządziła tylko krzywdę. Stanowczo odradzam wizyt u tego Pana.

Byłam u tego lekarza z mamą, która skarżyła się na bóle kręgosłupa. Pan stwierdził, że nic nam na to nie poradzi. Spytałam co mamy w tej sytuacji zrobić, na co usłyszałam odpowiedź, że mamy iść z powrotem do lekarza rodzinnego.

Jestem pod ogromnym wrażeniem. Sześcioletnia pacjentka również. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, atmosfera jak w domu. Plan działania ustalony szybko i bez komplikacji. Polecam z całego serca.

Jestem pod ogromnym wrażeniem. Sześcioletnia pacjentka również.
Polecam z całego serca.

Bardzo nieprzyjemny lekarz. Podejście do pacjenta żałosne, miałam wrażenie że się ze mnie śmiał. Zbagatelizował mój powód przyjścia na wizytę, twierdził że nic mi nie jest, na prośbę o skierowanie na jakiekolwiek bardziej kompleksowe badanie stwierdził, że nie trzeba. Bez powodu nie boli. Jak poprosiłam o zwolnienie gdyż z powodu mojej długotrwałej pracy stojącej mam łzy w oczach z bólu stwierdził, że mam przetrzeć oczy i pracować dalej. Jeden z najgorszych lekarzy u jakiego było mi dane mieć wizytę.

Z czystym sumieniem polecam Pana doktora Płoszyńskiego, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, zna się na rzeczy, indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Pan Doktor bardzo miły i kompetentny. Byliśmy na usg bioderek. Pan Doktor wszystko nam pięknie wyjaśnił, poświecił dużo czasu i uwagi.

Lekarz ten jest nieuprzejmy i niekompetentny. Kompletnie nie ma podejścia do dzieci (traktuje je jak zwierzęta),mimo tego, że jego praca jest głównie oparta na kontakcie z małymi dziećmi. Niby lekarz, a nie potrafi zdiagnozować czy dziecko jest zdrowe czy nie. Twierdzi że dziecko ma problem z bioderkami a tak naprawdę jest wszystko dobrze. A więc reasumując serdecznie nie polecam tegoż lekarza i odradzam jakichkolwiek wizyt u niego!