lekarz Zygmunt Chrzanowski

Czy przyjmuje szpitalu?.Nie znam ginekologów,wiem,że ten lekarz potwierdził diagnozę innego i lepiej niż poprzedni wyjaśnił wszystko,co dotyczy koniecznosci operacji.Gdyby przyjmował teraz w szpitalu poszłabym natychmiast,a tak się boję,zwłaszcza,że para wrocławskich ginekologów nie zgodziła się z opiniami tych naszych w Dzierżoniowie.Utknęłam więc,a już powinnam byc po operacji.Dr Chrzanowski jest rzeczowy i kompetentny.

Dr. Chrzanowski to wspaniały i rzetelny lekarz,polecam go w 100%!!! chodzę do niego od 14 lat, zawsze diagnozy były trafne - podkreślam ZAWSZE !!! a to przecież najważniejsze; dodatkowo jest bardzo miły dla pacjentki,szanuje intymność przed i po badaniu, rzeczowy , dokładny , doświadczony, poświęca dużo czasu pacjentce, odpowiada na wszystkie pytania; prowadził mi 2 ciąże, zawsze zlecał dokładne badania, na wizytach poświęcał mi dużo czasu; jedno dziecko rodziłam 10 lat temu, a drugie 2 miesiące temu - obie ciąże prowadzone bez zarzutu!jedną z ważniejszych kwestii jest dla mnie to, że dr. zawsze przyjmie pacjentkę, nawet jak już kończy pracę- nigdy mi nie odmówił, nawet jak byłam ze stanem nagłym- bez rejestracji - pomógł mi wiele razy; oprócz tego jako człowiek - KLASA!!! nie znam lepszego ginekologa, a chodziłam do wielu - jest najlepszy!!! dziękuję doktorze; Justyna:)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Dzierżoniów"?

Ryszard Soliński

Zwycięzców 2

Jerzy Kuczma

Kopernika
ul.Kopernika 11h /I

Jerzy Słobodzian

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Piaskowa Góra"
ulica Główna 4
58-309 Wałbrzych
NZOZ Szpital Powiatowy w Dzierżoniowie sp. z.o.o. - Szpital
ulica Cicha 1
ulica Słonecznikowa 14
VITA-MED
UL. PODCHORĄŻYCH 4
58-100 Świdnica
NZOZ "Zespół Praktyk Lekarskich" s.c.
inna Tęczowe 17

Ryszard Soliński