Lekarze

- 121667

Gabinet Lekarski

50-204 Wrocław

Bardzo kompetentny a przede wszystkim ludzki człowiek.Zlecił konkretne badania, udzielił rzeczowych odpowiedzi a przede wszystkim dał nadzieję na wyzdrowienie i sprawne poruszanie się. Bardzo polecam.

Opinia dodana przez: anonim

lek. med. Robert Kulik

Ginekolog, Androlog

wizyta już od 250

Wazektomia Warszawa - ZdrOva Ginekologiczno-Andrologiczna Praktyka Lekarska
Floriańska 6, Lok U-4 (wejście bezpośrednio z chodnika od ulicy Jagiellońskiej)

Lekarz dokładnie bada i prowadzi wywiad przed rozpisaniem leków. Jest miły i uprzejmy a to dla pacjentki bardzo ważne. Przekonałam się, że można na jego wiedzy polegać i uważam go za dobrego specjalistę godnego polecenia.
Opinia dodana przez: Aleksandra B

Gabinety Chirurgii Plastycznej ​i Estetycznej CDT Medicus
Leśna 8
Lubin

Po ciąży moje piersi zmieniły kształt i poddały się grawitacji jestem młodą dziewczyną i jeszcze całe życie przede mną także zdecydowałam się na powiększeniu biustu. Wybrałam rozmiar 375 i jestem super zadowolona z efektu. piersi są nie dość że mają idealny kształt i wielkość to jeszcze blizny są prawie nie widoczne. Polecam dr Leszczyńskiego i zachęcam do poprawiania tych nieprzyjemnych skutków macierzyństwa. Pozdrawiam młode mamusie!
Opinia dodana przez: Katarzynaaa

Przychodnia Specjalistyczna "Centrum"
ul. Szpitalna 47
22-100 Chełm

bardzo dobry lekarz, zna się na swojej pracy i do tego jest bardzo sympatycznym człowiekiem.... polecam!!!

Centrum Zdrowa Kobieta
Kamiennogórska 10
54-034 Wrocław

Szczerze polecam Panią doktor. Przemiła osoba, bardzo dobre podejście do dziecka. Wszystko tłumaczy, mówi co bada, jak jest, a jak być powinno. Oby wiecej takich lekarzy. Nie żałuje ani jednego kilometra, który przejechałam z córką na wizyte do Pani doktor, a troche ich było. :) Jeszcze raz szczerze polecam bardzo dobry lekarz.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Wazów 42 lok. 18
Zielona Góra

Polecam dr Jamonta. Byłam 2 lata temu na przeszczepach po oparzeniu, inni lekarze nie podejmowali się tego zabiegu, on dał mi nadzieję, po przeszczepie blizny wyglądają znacznie zniwelowane. Specjaliści w klinice chirurgii plastycznej w Polanicy Zdroju rozkładali ręce jak widzieli moje blizny...Polecam tego lekarza wszystkim, naprawdę warto, miły, uprzejmy, i przede wszystkim nie owija w bawełnę Jestem mu bardzo wdzięczna, i będę do końca życia, bo odmienił moje życie Polecam!!!!!!
Neurochirurg Poznań lek. med. Piotr Winkler

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Najbardziej kompetentny neurochirurg. Wspaniały człowiek. Jestem mu wdzięczna za to, że żyje. Z tragicznego wypadku trafiłam na salę operacyjną, gdzie operował mnie dr Winkler. Dawano mi godzinę życia, a jeśli przeżyje, to będę "rośliną". Dzięki opiece doktora, żyje, chodzę, mówię. Jestem normalną dziewczyną, a po wypadku ani śladu. Cudowny człowiek, cudowny lekarz.
Opinia dodana przez: Paulina

Przychodnia EURODENT
Serbinowska 5
62-800 Kalisz

Trochę szukałam i patrzyłam na zdanie i opnie innych. Teraz ze swojego wyboru jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Brodnickiego. W moim przypadku, który nie był wielce skomplikowany trzeba było chirurgicznie ( coś tam zrobić ), a Pan doktor się tym też zajmuje. Odpowiednie podejście do pacjenta wzbudza spokój i zaufanie do lekarza. Lekarz tłumaczy co będzie robione więc człowiek się tak nie obawia, a lekarz przy tym jest ...
Opinia dodana przez: Aleksandra B

Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położnicz
św. Wojciecha 28
61-749 Poznań

Byłam u Pana doktora poraz pierwszy i jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonych badań jak i uprzejmości-dziękuję
Opinia dodana przez: Maria

I.S.P.L. Marek Bulsa
Inspektowa 6b
71-220 Szczecin

Pan Doktor to przecudowny lekarz. Tłumaczy cały przebieg choroby, kompetentny i rzetelny. Polecam każdemu w 100%