Lekarze Kardiolog interwencyjny internista kardiolog

lekarz Bożena Węgorek

ZPZOZ
ulica Batorego 44
05-400 Otwock

Doskonały, empatyczny lekarz i wspaniały człowiek. Ma nie tylko ogromną wiedzę, doświadczenie ale i świetne podejście do pacjentaz Dziękujemy.

lekarz Andrzej Kowalski

97-565

Wspaniały człowiek, świetny specjalista! Stawia trafne diagnozy. Wysoka kultura osobista twgo lekarza! Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Monika
Bardzo miła Pani kardiolog , wysokie kompetencje, kompleksowe podejście do problemu pacjenta, polecam Ryszard

lek. med. Agnieszka Graczyk - Szuster

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Pani doktor dużo czasu poświęca pacietowi można mieć do pani doktor pełne zaufanie dużo szacunku dla pani Agnieszki Pacjent
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Hanna Wachowiak-Baszyńska

Głuchowska 31
60-101 Poznań

Same piątki. Tak kompetentnego i życzliwego pacjentowi lekarza spotkałem tylko kilka razy w życiu (a żyję już prawie 84 lata). Najwyższa pochwała
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Maria Nowak

Gabinet
Rzeszów

Jestem po operacji dwóch zastawek serca którą przeszedłem w 2008 w Zabrzu, jestem od 2009 r pod opieką Pani dr Marii Nowak,uważam ,że jest to bardzo dobry kardiolog ,nie jeden raz mając problemy po operacji zostałem idealnie z tego wyprowadzony przez Panią doktor,dziękuję
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Katarzyna Bańkowska

Prima-Med
ul. Matejki 7 , Łódź
91-402 Łódź

PANI DOKTOR,DZIĘKUJĘ ZA WŁAŚCIWE I BŁYSKAWICZNE DECYZJE NA KORYTARZU PRZYCHODNI ENEL-MED.URATOWAŁA MI PANI ŻYCIE
Opinia dodana przez: MAREK IWAŃSKI

lekarz Małgorzata Nowak

Internista, Kardiolog

Mazurska 1 (Poradnia POZ)
08-110 Siedlce

Po wizycie u pani doktor pierwszej jestem bardzo zadowolona mega obszerny wywiad i czas poświecony mojej osobie i tłumaczenie.wszystko na wielki plus ,
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Paweł Szymański

Regionalny Szpital Specjalistyczny w Grudziądzu
ulica Sikorskiego 32
86-300 Grudziądz

Najlepszy doktor jakiego do tej pory spotkaliśmy. Mamy pełne zaufanie do doktora i leczenia jakie stosuje. Jest zawsze sympatyczny, uprzejmy i każdemu poświęca odpowiednią ilość czasu. A że trudno dostać się na wizytę, to świadczy tylko o tym, jakim dobrym i kompetentnym jest doktorem. Omawia zmiany jakie zaszły od ostatniej wizyty, przeprowadza kompleksowe badania i jest godny polecenia innym pacjentom.

lekarz Leszek Wolniewicz

CITY CLINIC
Popularna 62A
02-473 Warszawa

Doktor miał trudne zadanie ponieważ moja choroba nie ma jednoznacznych objawów. Dokładnie przedstawił plan diagnozowania i leczenia. Nie lekceważył moich obaw i symptomów choroby. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Krzysztof
Bardzo miły lekarz, świetny specjalista, który z cierpliwością słucha pacjęta, nie stresuje i szczegółowo tłumaczy przebieg zabiegu. Opanowany podczas zabiegu wszczepiania stymulatora. Po prostu złote ręce i pełny profesjonalizm. Polecam doktora i oddział kardiologii w Nowej Soli.
Opinia dodana przez: Piotr ze Zgorzelca

lekarz Jan Baska

Mickiewicza 51a lok. 4
27-600 Sandomierz

Gorąco polecam Pana doktora, świetny profesjonalista i człowiek o wielkim sercu. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Joanna Grzyb

NZOZ MEDICA
ul. Bolesława Chrobrego 18
41-500 Chorzów

Wspaniała lekarka, z poswieceniem leczy potrzebujacych, mnie uratowala przed ciezkim zawalem, Bóg zaplac.
Opinia dodana przez: Gerard Górercki

lekarz Maciej Rynkiewicz

Self-Esteem
Kolegialna 47 lok 5 II piętro
09-400 Płock

Bardzo uprzejmy, kompetentny lekarz. Lekarz z sercem, po prostu w trakcie wizyty czuję się zaopiekowana. Rozmowa przebiega spokojnie, na każde zadane pytanie lekarz udziela wyczerpującej odpowiedzi. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Wiesława

lekarz Tadeusz Ładniak

Toruń

Leczę się u p. doktora już od ponad 10 lat (choruje na nadciśnienie tętnicze). Skutecznie dobiera odpowiednie leki, dzięki czemu mogę normalnie funkcjonować. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: marcin

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Filipiak

Hipertensjolog, Internista

Warszawa

wspaniały, miły, kompetentny lekarz. Polecam jako kardiologa, ale i jako lekarza ogólnego (internistę). Zajął się mną i całą moją rodziną. Grzegorz

dr n. med. Krystyna Sidorowicz

al. NMP 21a
42-200 Częstochowa

Jestem pacientem 26 lat Pani doktor jest kompetentna uprzejma jestem zadowolona ze mnie leczy .Mam do doktor ogromne zaufanie Polecam Panią doktor wszystkim z kłopotami kardiologicznymi

dr Lucyna Biela-Chadzińska

Kardiolog, Internista

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

Pani Doktor jest osobą naprawdę godną polecenia. Przyjmuje zarówno w Szpitalnej Poradni Kariologicznej (Centrum Urazowe w Sosnowcu) jak i prywatnie również w Sosnowcu. Lekarz bardzo kompetentny a przy tym sympatyczny. Polecam serdecznie, Alicja G.
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Internista
                                       dr n. med. Leszek Passowicz

dr n. med. Leszek Passowicz

Biskupia 5 lok. 5
50-148 Wrocław

b.doświdczony i kompetentny,diagnoza trudna ale potwierdzona szpitalnie,leczenie trafne i skuteczane Anna T.

lekarz Aneta Ociessa

EKG, Internista

Medestetica- Gabinet Medycyny Estetycznej
ul. Raciborska 12
44-100 Gliwice

Napiszę krótko, bardzo uprzejma, godna polecania pani Doktor, polecam. Strzałem w dziesiątkiem były dobrane leki, konsultacja kardiologiczna przebiegła sprawnie i w miłej atmosferze,
Opinia dodana przez: Iwona