Lekarze

RTG Katowice lek. stom. Piotr Puchała

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

Dr. Piotr jest wspaniałym specjalista, a przede wszystkim bardzo dobrym człowiekiem. Po pierwszej wizycie został mi przedstawiony bardzo dokładny plan leczenia włącznie ze skierowaniem do ortodonty. Nie został pominięty żaden szczegół.
Artyści uśmiechu cechują się dużym profesjonalistzmem, wspaniałym podejściem do pacjenta, duża dozą wyrozumiałości i empati. Zabiegi są wykonywane z taka dokładnością, z jaka jeszcze w żadnym innym gabinecie się nie spotkałam. Posiadają sprzęt najwyższej klasy dzięki czemu są ...
Opinia dodana przez: Agnieszka
USG Warszawa dr n. med. Piotr Bednarski

Medycyna Dąb Warszawa
ul. Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.
Opinia dodana przez: Przemysław

Specjalistyczny Gabinet Lekarski - Anna Trzebińska
Mleczarska 11
Włoszczowa

Bylam u doktor 2 razy.1y raz prywatnie, drugi raz na Fundusz. Obie wizyty diametralnie roznily sie od siebie! Prywatnie bylam przyjeta "po krolewsku", doktor mila, poswiecila mi duzo czasu, wszystko tlumaczyla b. dokladnie, moglam dopytac sie o wszystko.Bylam b. zadowolona.
Niestety wizyta na Fundusz byla dla mnie szokiem.
Na korytarzu klebiacy sie tlum ok 20 stu osob, z dokumentami w rekach.Prawie nikt nie ma pewnosci, czy bedzie przyjety,(bo doktor ...
Opinia dodana przez: Ewa
Psychoterapeuta Gdynia mgr Monika Stojek

mgr Monika Stojek

Psychoterapeuta, Psycholog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 120

Gabinet Psychologiczny Pomoc
Al. Piłsudskiego 28/8
Kamienna Góra, Gdynia

Mieszkam w Domu Pomocy Społecznej, na początku byłam tym faktem pogrążona i nie mogłam się z tym pogodzić. Z moją chorobą wiedziałam, że nie poradzę sobie sama. Pani Monika pomogła mi dojść do siebie. Jest dla mnie bardzo ważną osobą, widać było że chce mi pomóc. Czasami było tak ze byłam załamana psychicznie i jej pomoc była nieoceniona. Czułam, że mam przy sobie dobrą panią psycholog, która się interesuje mną ...
Opinia dodana przez: Katarzyna
Psychoterapeuta Wrocław mgr Agnieszka  Kiełbik

mgr Agnieszka Kiełbik

Psychoterapeuta, Psycholog dziecięcy

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Wrocławskie Centrum Psychoterapii
ul. Klimasa 37b/6
Krzyki, Wrocław

Bardzo kompetentna specjalistka! Przeszłam przez naprawdę sporą ilość psychologów, ale dopiero dzięki Pani Agnieszce zaczynam robić postępy. To co dla mnie jest mega ważne, to to, że dostaje informacje zwrotne, a nie tylko postawę potakującą. Moje życie zmienia się na lepsze! Polecam i będę Panią polecać!
Opinia dodana przez: Alicja

dr n. med. Marian Długaj

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Kukułcza 28
Mikołów

Do Pana Doktora trafiłam kilka lat temu z ogromną raną na łydce (choruję na żylaki). Żaden z odwiedzanych lekarzy nie chciał podjąć się leczenia. Pan Doktor dzięki ogromnej wiedzy zastosował odpowiednie leczenie i w stosunkowo krótkim czasie rana się wygoiła.
Pana Doktora cechuje pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie oraz cierpliwość, nie traktuje pacjenta przedmiotowo. Bardzo szczegółowo bada i docieka przyczyn dolegliwości.
Każdemu życzę tak wspaniałego lekarza.
Opinia dodana przez: Janina
Medycyna estetyczna Warszawa dr n. med. Elżbieta Podgórska

Elesthetic Clinic Dr n. med Elżbieta Podgórska
Dereniowa 2/3

Wspaniały lekarz z holistycznym podejściem do pacjenta.Pani doktor bardzo otwarta,pomocna i kontaktowa,widać,że lubi swoją pracę.Wizyta to sama przyjemność,zajęła się moim problemem wnikliwie.Wszystkim serdecznie polecam!!!
Opinia dodana przez: Beata
Osteopata Kraków mgr Adam Kuk

mgr Adam Kuk

Osteopata, Fizjoterapeuta

Gabinet ,,Osteis”, Centrum Medyczne Lider Dent
Mogilska 21

Fachowe podejście do pacjenta! Pan Adam wykazał się bardzo dużą wiedzą i szybko zdiagnozował źródło moich dolegliwości. Po pierwszej wizycie odczułem znaczną poprawę. Wystarczyło pare wizyt i pozbyłem się problemu z którym borykałem się kilka lat. Naprawdę polecam! 🙂
Opinia dodana przez: Michał
Stomatolog Szczecin lek. stom. Magdalena Lewińska-Kośmicka

"LeDent" Gabinet Stomatologiczny
Rynek Nowy 1 "Podzamcze" (Płatność tylko gotówką)
70-533 Szczecin

Może i najtańsi nie są ale jeśli chodzi o profesjonalizm i podejście do klienta, to inni lekarze mogą się uczyć. Pełen szacunek za walkę z moimi kłami, zadowlony Krzysiek ze Stragardu - nie szczecińskiego :)
Opinia dodana przez: Krzysiek
Chirurg ortopeda Wrocław lek. med. Jacek Minkiewicz

Prywatny Gabinet Ortopedyczny Jacek Minkiewicz
Bolesławiecka 1
Wrocław

Bardzo miły i uprzejmy lekarz, ma ogromną wiedzę i jest godny zaufania. Jestem zadowolony z przebiegu wizyty , polecam
Opinia dodana przez: Jacek