Lekarze

- 121176
Prawdziwy lekarz pierwszego kontaktu.Widać że troszczy się o zdrowie pacjenta.Bardzo dużo rozmawia z pacjentem tłumacząc mu chorobę i metody leczenia a przy okazji bada ciśnienie, serce,płuca i inne rzeczy. Bardzo uprzejmy.Godny polecenia.Pozdrawiam pana doktora i życzę mu samych sukcesów w życiu prywatnym jak i w pracy zawodowej.
Opinia dodana przez: JÓZEF

mgr Paulina Kahl-Cierkosz

Psycholog

Pracownia Psychologiczna Paulina Kahl-Cierkosz
Przemysłowa 19 (adres do korespondecji - ul. Cypryjska 12)
64-100 Leszno

Już minęło trochę czasu ale teraz mam porównanie po konsultacji z innym specjalistą. Brak kompetencji. Ta Pani chyba wcale nie korzysta z najnowszych szkoleń.
Opinia dodana przez: Robert
Przyznam szczerze, stomatologów boję się jak ognia, ale chyba nie jestem jedeyny choć mały człowiek ze mnie nie jest. Miejsce przyjęć jak gabinet, ale ważne, że czyste, schludne i widać że ktoś o to dba. Dzwoniłem o wizytę u Pani Agnieszki dzięki tym opiniom jakie przeczytałem i pod nimi się mogę śmiało podpisać! Leczenie odbyło się bez bólu, Pani Agnieszka uśmiechnięta i przyjemna, opisała co się dzieje, ja z leczenia ...
Opinia dodana przez: Jacek
Warszawa Chirurg plastyczny dr n. med. Andrzej Sankowski

dr n. med. Andrzej Sankowski

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Andrzej Sankowski
ul. Zgrupowania AK Żmija 12
01-875 Żoliborz, Warszawa

wizyta już od 300
Bardzo dobry fachowiec, wszystko szczegółowo tłumaczy, wyjątkowo cierpliwy o czy się przekonałam ;-)
potrafi świetnie doradzić a jak trzeba odradzić.
A efekty pracy rewelacja!

Opinia dodana przez: Ela
Gdynia Stomatolog lek. dent. Ewa Sochacka

lek. dent. Ewa Sochacka

PRODENT Gdynia Dąbrówka
ul. Sojowa 4E/1
81-589 Gdynia

wizyta już od 100
Bardzo polecam Pani, która jest bardzo rzetelną, profesjonalną i kompetentną ntną lekarką. Ma indywidualne podejście do pacjenta, wykazuje duże zaangażowanie w wykonywaną pracę, potrafi w sposób zrozumiały wyjaśnić przyczyny problemu i kompleksowo pokierować leczeniem. Jeszcze raz - gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Dentysta Chwarzno
Najlepszy dentysta na jakiego mogłam trafić :) Sympatyczny, spokojny, kompetentny i godny polecenia nawet największemu panikarzowi. Leczenie bezbolesne, bez znieczulenia, co u mnie nigdy nie wchodziło w grę! Z przyjemnością chodzę na każdą kolejną wizytę.
Opinia dodana przez: Ewelina
Serdecznie polecam Panią Doktor! Teleporada przebiegła w bardzo miłej, spokojnej atmosferze. Mogłem zapytać się o wszelkie kwestie, które były dla mnie niejasne a Pani Doktor ze spokojem i życzliwością odpowiadała na pytania. Czułem się zaopiekowany a to jest dla mnie najważniejsze!
Opinia dodana przez: Konrad