Lekarze

- 121120
Bardzo nie polecam!
Poziom obsługi jest poniżej jakiegokolwiek poziomu krytyki- zarówno ze strony lekarza jak i samego personelu.

W dniu wizyty otrzymałem telefon, że umówiona przeze mnie godzina jednak nie odpowiada lekarzowi- zaproponowano mi zupełnie inną godzinę, która kolidowała z moimi obowiązkami służbowymi. Pracownica recepcji, która do mnie dzwoniła z pretensją oznajmiła "dobrze, niech już tak zostanie" po czym się rozłączyła.

Podczas samej wizyty: personel z recepcji nie ...
Opinia dodana przez: Damian
Wrocław Terapeuta mgr Dawid Karol Kołodziej

mgr Dawid Karol Kołodziej

Terapeuta, Psychoterapeuta

(Wrocław) Poradnia Psychopedagogiczna PTPP
Teatralna 6/13
Śródmieście, Wrocław

wizyta już od 150
Dawid Kołodziej to najwybitniejszy specjalista w dziedzinie psychologii! Korzystałam już z wielu innych, przebrnęłam przez mnóstwo ale to mnóstwo ludzi. Szukałam pomocy również w medycynie alternatywnej, u znachorów i nawet wróżek bo nikt nie potrafił mi pomóc.

ALE TEN CZŁOWIEK POTRAFI STWORZYĆ CUDA! Już po pierwszej sesji zderzyłam się ze ścianą. Usłyszałam wiele bo to Pan Dawid do mnie mówił po wysłuchaniu mnie. Siedziałam jak wryta. Pierwsza myśl jaka ...
Opinia dodana przez: Patrycja Kolańska
Poznań Psychoterapeuta mgr Joanna Rudowska

mgr Joanna Rudowska

Psychoterapeuta, Psycholog

Centrum Rozwoju i Terapii “Dla Ciebie”
ul. Sienkiewicza 22/17
60-818 Poznań

wizyta już od 180
Świetny specjalista! Pani Joanna jest bardzo kompetentna a zarazem bardzo uprzejma. Możn zwrócić się z każdym problemem. Dziękuje
Opinia dodana przez: laven
A ja jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor. Cierpliwie zadawała pytania, poszukując wraz ze mną przyczyny niepokojących mnie objawów. Zbadała i obejrzała wszystko, co się dało.Była bardzo dociekliwa, a przy tym bardzo życzliwa i sympatyczna. Polecam!
Opinia dodana przez: Kasia
Miałam okazję być leczona przez Pana doktora w Lubiążu. Tak sympatycznego i oddanego swojemu zawodowi lekarza ze świecą szukać. Starał się znajdować czas zawsze, gdy potrzebowałam rozmowy . Traktował, jak człowieka - po prostu zwykłego człowieka z problemem , a chorobę psychiczną, jak każdą inna. Polecam Pana doktora w 100 procentach.
Opinia dodana przez: Kamila
Wrocław Psycholog mgr Malwina  Szczygłowska  -Hołubowicz

mgr Malwina Szczygłowska -Hołubowicz

Psycholog

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - Placówka 1
Dyrekcyjna 37/47 (VI piętro)
50-528 Wrocław

Wrocław Psycholog mgr Izabela Grobel

mgr Izabela Grobel

Psycholog

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - Placówka 1
Dyrekcyjna 37/47 (VI piętro)
50-528 Wrocław

wizyta już od 60