Lekarze

- 121393
Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny estetycznej. Bardzo się cieszę, że mogłam na Panią trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!
Opinia dodana przez: Ola

dr Piotr Wiśniewski

Ortopeda

Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Med-Reh
Tadeusza Wendy 15
81-350 Śródmieście, Gdynia

Bardzo profesjonalne podejscie do pacjenta.Byłem wczoraj na wizycie prywatnej z uszkodzeniem ACL.Dokladnie wyjasnił proces leczenia.Byłem ostatnim pacjentem,poswiecil dla mnie dużo uwagi pomimo że był bardzo zmęczony.Polecam Remigiusz W
Pani doktor jest najlpszym lekarzem jakiego znam. Zawsze poświęca duzo czasu pacjentom, nigdy nie odmawia. Z czystym sumieniem mogę wszytski polecić Panią doktor!!!
Poznań Psychoterapeuta mgr Joanna Rudowska

mgr Joanna Rudowska

Psychoterapeuta, Psycholog

Centrum Rozwoju i Terapii “Dla Ciebie”
ul. Sienkiewicza 22/17
60-818 Poznań

wizyta już od 180
Świetny specjalista! Pani Joanna jest bardzo kompetentna a zarazem bardzo uprzejma. Możn zwrócić się z każdym problemem. Dziękuje
Opinia dodana przez: laven
Ja również polecam Panią dr Karpińską, która opiekuje się praktycznie całą nasza rodziną, dziecmi i dorosłymi. Patrzy na pacjenta całościowo, na wszystkie jego problemy zdrowotne, a nie tylko na problem z którym w danym dniu pacjent przyszedł. Ma świetny kontakt z pacjentem.
30.08.19 mialam spotkanie z "doktor" ROMANĄ JAWORSKĄ.Przyjechalam na SOR około 20:00 .Dwa lata temu przechodzilam wirusuwe zapalenie opon mozgowych i kiedy pojawily sie te same objawy zrobilam badania krwi ktore mnie zaniepokoily.Niestety po calym dniu szukania bezskutecznie pomocy(wszyscy lekarze byli niedostepni)jedyne co uslyszalam to udac sie na Sor gdzie nalezy mi sie pomoc nocna.Pani "doktor" w trakcie wywiadu, ironicznie kwestionowala kazde moje slowo i w bardzo nie profesjonalny sposob zlosliwie ...
Opinia dodana przez: Katarzyna