Lekarze

- 121228
Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny estetycznej. Bardzo się cieszę, że mogłam na Panią trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!
Opinia dodana przez: Ola
Grudziądz Neurologopeda dzieciecy mgr Małgorzata Byczyńska

mgr Małgorzata Byczyńska

Neurologopeda dzieciecy, Terapeuta

Gabinet terapii logopedyczno-pedagogicznej, Małgorzata Byczyńska
aleja 23 stycznia 54d/39
Grudziądz

wizyta już od 100
Bardzo polecam Panią Małgorzatę Byczyńską, dzięki której zrozumiałam zachowanie córki i wiem jak pomóc mojemu dziecku. Jest konkretną i szczerą osobą, która chętnie dzieli się swoją wiedzą. Do problemu podchodzi kompleksowo i potrafi poświęcić dużo czasu na wyjaśnienie niezrozumiałych zagadnień. Wspaniała i bardzo mądra kobieta.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Karolina Fikcyjna

Alergolog - Telemedycyna, Alergolog

Testowy Network MediStore 3
Górnicza 10

Pani doktor jest najlpszym lekarzem jakiego znam. Zawsze poświęca duzo czasu pacjentom, nigdy nie odmawia. Z czystym sumieniem mogę wszytski polecić Panią doktor!!!
Poznań Psychoterapeuta mgr Joanna Rudowska

mgr Joanna Rudowska

Psychoterapeuta, Psycholog

Centrum Rozwoju i Terapii “Dla Ciebie”
ul. Sienkiewicza 22/17
60-818 Poznań

wizyta już od 180
Świetny specjalista! Pani Joanna jest bardzo kompetentna a zarazem bardzo uprzejma. Możn zwrócić się z każdym problemem. Dziękuje
Opinia dodana przez: laven
Serdecznie polecam Panią Doktor! Teleporada przebiegła w bardzo miłej, spokojnej atmosferze. Mogłem zapytać się o wszelkie kwestie, które były dla mnie niejasne a Pani Doktor ze spokojem i życzliwością odpowiadała na pytania. Czułem się zaopiekowany a to jest dla mnie najważniejsze!
Opinia dodana przez: Konrad
Prawdziwy lekarz pierwszego kontaktu.Widać że troszczy się o zdrowie pacjenta.Bardzo dużo rozmawia z pacjentem tłumacząc mu chorobę i metody leczenia a przy okazji bada ciśnienie, serce,płuca i inne rzeczy. Bardzo uprzejmy.Godny polecenia.Pozdrawiam pana doktora i życzę mu samych sukcesów w życiu prywatnym jak i w pracy zawodowej.
Opinia dodana przez: JÓZEF
A ja jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor. Cierpliwie zadawała pytania, poszukując wraz ze mną przyczyny niepokojących mnie objawów. Zbadała i obejrzała wszystko, co się dało.Była bardzo dociekliwa, a przy tym bardzo życzliwa i sympatyczna. Polecam!
Opinia dodana przez: Kasia
30.08.19 mialam spotkanie z "doktor" ROMANĄ JAWORSKĄ.Przyjechalam na SOR około 20:00 .Dwa lata temu przechodzilam wirusuwe zapalenie opon mozgowych i kiedy pojawily sie te same objawy zrobilam badania krwi ktore mnie zaniepokoily.Niestety po calym dniu szukania bezskutecznie pomocy(wszyscy lekarze byli niedostepni)jedyne co uslyszalam to udac sie na Sor gdzie nalezy mi sie pomoc nocna.Pani "doktor" w trakcie wywiadu, ironicznie kwestionowala kazde moje slowo i w bardzo nie profesjonalny sposob zlosliwie ...
Opinia dodana przez: Katarzyna