Lekarze

Neurolog Łódź dr n. med. Łukasz Jasek

Pro Salus Lekarze Kliniczni
Sanocka 17
Górna, Łódź

Dziś po raz pierwszy trafiłem do Pana dr Jaska. Od 15 lat leczę się na padaczkę która w ostatnim czasie nasiliła intensywność ataków (utraty przytomności i świadomości). Dr Jasek z wielką uwagą wysłuchał historii mojej chory po czym zadał mi wiele konkretnych pytań które pozwoliły mu na pełniejsze zrozumienie problemu. Zostałem poddany badaniu a później dokładnie poinformowany jakiego rodzaju jest padaczka która mnie dotknęła a także co zrobić aby była ...
Opinia dodana przez: Wojtek
Psychoterapeuta Gdynia mgr Monika Stojek

mgr Monika Stojek

Psychoterapeuta, Psycholog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 120

Gabinet Psychologiczny Pomoc
Al. Piłsudskiego 28/8
Kamienna Góra, Gdynia

Mieszkam w Domu Pomocy Społecznej, na początku byłam tym faktem pogrążona i nie mogłam się z tym pogodzić. Z moją chorobą wiedziałam, że nie poradzę sobie sama. Pani Monika pomogła mi dojść do siebie. Jest dla mnie bardzo ważną osobą, widać było że chce mi pomóc. Czasami było tak ze byłam załamana psychicznie i jej pomoc była nieoceniona. Czułam, że mam przy sobie dobrą panią psycholog, która się interesuje mną ...
Opinia dodana przez: Katarzyna
RTG Katowice lek. stom. Piotr Puchała

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

Pacjentką dr Piotra Puchały jestem od wielu lat. Od samego początku obdarzona zostałam przez niego profesjonalną opieką stomatologiczna. To profesjonalista w każdym calu z olbrzymia wiedza, cierpliwy, perfekcyjny, korzystający z najnowocześniejszych technologii, dbający o dobre samopoczucie pacjenta podczas leczenia, delikatny. Wizyty odbywają się w pięknych, estetycznych wnętrzach kliniki. Moim problemem były odsłonięte szyjki zębowe i leczenie kanałowe. Zabiegi były wykonywane pod mikroskopem z niezwykła precyzja, a leczenie kanałowe było całkowicie ...
Opinia dodana przez: Iwona
USG Warszawa dr n. med. Piotr Bednarski

Medycyna Dąb Warszawa
ul. Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.
Opinia dodana przez: Przemysław
Psychoterapeuta Wrocław mgr Agnieszka  Kiełbik

mgr Agnieszka Kiełbik

Psychoterapeuta, Psycholog dziecięcy

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Wrocławskie Centrum Psychoterapii
ul. Klimasa 37b/6
Krzyki, Wrocław

Bardzo kompetentna specjalistka! Przeszłam przez naprawdę sporą ilość psychologów, ale dopiero dzięki Pani Agnieszce zaczynam robić postępy. To co dla mnie jest mega ważne, to to, że dostaje informacje zwrotne, a nie tylko postawę potakującą. Moje życie zmienia się na lepsze! Polecam i będę Panią polecać!
Opinia dodana przez: Alicja

dr n. med. Marian Długaj

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Kukułcza 28
Mikołów

Bardzo dobry lekarz. Miły, kompetentny, wie co robi. Pełen empatii. Po 2,5 roku leczenia u innego lekarza, ojciec trafił do Pana doktora Długaja, prawidłowa diagnoza i okazało się, że w ciągu 3 tygodni można wyleczyć coś co inny lekarz leczył latami. Dzięki Panu Doktorowi mój tata nie stracił nogi. Polecam, świetny lekarz, oddany swojej pracy.
Opinia dodana przez: Jadwiga
Medycyna estetyczna Warszawa dr n. med. Elżbieta Podgórska

Elesthetic Clinic Dr n. med Elżbieta Podgórska
Dereniowa 2/3

Polecam Panią Podgórską !!! bardzo miły i uprzejmy lekarz, wnikliwie mnie zbadała, szczegółowo dopytywała m.in. o sposób dbania o skórę, jedzenie itd. byłam już dwa razy na konsultacji gdzie jestem w trakcie leczenia i widzę postępujące efekty! Uśmiech mi się pojawia na ustach bo poprzednio 6 mcy kuracji u innego lekarza nie zdziałało tyle, co po nieco 2 m-cach u Pani Podgórskiej.
Osteopata Kraków mgr Adam Kuk

mgr Adam Kuk

Osteopata, Fizjoterapeuta

Gabinet ,,Osteis”, Centrum Medyczne Lider Dent
Mogilska 21

Fachowe podejście do pacjenta! Pan Adam wykazał się bardzo dużą wiedzą i szybko zdiagnozował źródło moich dolegliwości. Po pierwszej wizycie odczułem znaczną poprawę. Wystarczyło pare wizyt i pozbyłem się problemu z którym borykałem się kilka lat. Naprawdę polecam! 🙂
Opinia dodana przez: Michał
Stomatolog Warszawa dr n. med. Joanna Kowalska

dr n. med. Joanna Kowalska

wizyta już od 70

RLMed
Mokotowska 1, XII piętro
03-978 Śródmieście, Warszawa

Polecam Panią dr z całego serca. Miałem usuwane u niej dwie ósemki. Wszystko odbyło się bez bólu i strachu.
Opinia dodana przez: Natalia
Chirurg ortopeda Wrocław lek. med. Jacek Minkiewicz

Prywatny Gabinet Ortopedyczny Jacek Minkiewicz
Bolesławiecka 1
Wrocław

Bardzo miły i uprzejmy lekarz, ma ogromną wiedzę i jest godny zaufania. Jestem zadowolony z przebiegu wizyty , polecam
Opinia dodana przez: Jacek