Lekarze

Stomatolog, Medycyna estetyczna

DentalCare
Barona 30
43-100 Tychy

Cieszę się, że trafiłem na Panią Magdalenę Pniok. Jej podejście do leczenia zębów zawsze jest na najwyższym poziomie, przez co zabiegi są skuteczne i szybko przynoszą rezultaty.
Opinia dodana przez: Dawid
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Stomatolog dziecięcy
                                       lek. stom. Piotr Puchała

lek. stom. Piotr Puchała

Stomatolog dziecięcy, Specjalista leczenia bólu

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

Dr Piotr to profesjonalista i dentysta z powołania. Zna się bardzo dobrze na swojej pracy. Bardzo polecam wszystkim osobą , które boją się leczenia kanałowego. W moim przypadku odbyło się to bardzo szybko oraz bezboleśnie- tak jak dr. Piotr powiedział tak i to było. Dr Puchała jest naprawdę godny zaufania . Nie mogę też pominąć całego zespołu stomatologii " Artyści uśmiechu" cały zespół bardzo miły ,uprzejmy , kompetentny oraz bardzo ...
Opinia dodana przez: Damian

lek. med. Tomasz Kasela

Medycyna estetyczna

Europejskie Centrum Estetyki
Rolna 18
40-555 Katowice

Serdecznie polecam . Pełen profesjonalizm w podejściu do pacjenta . Pełna i rzetelna informacja o przeprowadzonym zabiegu.
Opinia dodana przez: Katarzyna
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg stomatolog
                                       lek. dent. Beata Świątkowska

lek. dent. Beata Świątkowska

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Stomatolog Beata Świątkowska
Ignacego Krasickiego 30/84
30-503 Kraków

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA! Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna dorada, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze stomatologia ! Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Świątkowskiej! wielka strata! Powodzenia w pracy zawodowej. Dziekuje za SUPER porade i opinie.
Opinia dodana przez: Joanna
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Psychiatra
                                       lekarz Jakub Artur Bald

lekarz Jakub Artur Bald

Psychiatra

MelissaMed
Obywatelska 100 94-104
Łódź

Jako jedyny podjął się leczenia u mnie depresji w ciąży i w czasie karmienia piersią. Wraz z całą rodziną jesteśmy bardzo wdzięczni!
Opinia dodana przez: Natalia

dr n. med. Marian Długaj

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Kukułcza 28
Mikołów

Do Pana Doktora trafiłam kilka lat temu z ogromną raną na łydce (choruję na żylaki). Żaden z odwiedzanych lekarzy nie chciał podjąć się leczenia. Pan Doktor dzięki ogromnej wiedzy zastosował odpowiednie leczenie i w stosunkowo krótkim czasie rana się wygoiła. Pana Doktora cechuje pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie oraz cierpliwość, nie traktuje pacjenta przedmiotowo. Bardzo szczegółowo bada i docieka przyczyn dolegliwości. Każdemu życzę tak wspaniałego lekarza.
Opinia dodana przez: Janina

lek. dent. Andrzej Brodnicki

Przychodnia EURODENT - Kalisz
Serbinowska 5
62-800 Kalisz

Miałam kryzysowa sytuacje. Przesunela mi się dziurawa ósemka i nie mogłam wytrzymać z bólu. Pan doktor przyjął mnie w trybie pilnym i od ręki wykonał zabieg na który przeważnie długo się czeka. Profesjonalnie usunął mi osemke. Miałam wykonane zdjęcie przed zabiegiem jak również po żeby sprawdzić czy wszystko jest dobrze. Do tego potrafił naciąć dziaslo i potem założyć szwy ponieważ miałam bardzo skomplikowane położenie zęba pod zebem sasiadujacym. Podejście profesjonalne. ...
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Dermatolog
                                       dr n. med. Elżbieta Podgórska

dr n. med. Elżbieta Podgórska

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Elesthetic Clinic Dr n. med Elżbieta Podgórska
Dereniowa 2/3
02-776 Warszawa

Wspaniały lekarz z holistycznym podejściem do pacjenta.Pani doktor bardzo otwarta,pomocna i kontaktowa,widać,że lubi swoją pracę.Wizyta to sama przyjemność,zajęła się moim problemem wnikliwie.Wszystkim serdecznie polecam!!!
Opinia dodana przez: Beata
{'id': 32253, 'name': u'Rzesz\xf3w'} Ginekolog
                                       dr n. med. Sławomir Januszek

dr n. med. Sławomir Januszek

Ginekolog, Lekarz medycyny estetycznej

Family Med Care - Gabinety lekarskie i rehabilitacja
Kolejowa 1
35-073 Rzeszów

Lekarz, który zajmuję się mną od wielu lat. Wyleczył mnie z bardzo poważnego schorzenia, rozpoznał w porę ciąże pozamaciczną. Poprzednia opinia jest nieporozumieniem. Lekarz jest empatyczny, bardzo dokładny i profesjonalny. Nigdy nie okazał mi braku zaangażowania czy zlekceważenia. Dzięki niemu mam dwie córki, ponieważ w odpowiednim momencie zdiagnozował stan i skierował do szpitala, gdzie odkleiło się łożysko a inni lekarze mówili, że za wcześnie się tam znalazłam. Będę zawsze wdzięczna ...
Opinia dodana przez: Kornelia
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Nefrolog dziecięcy
                                       dr hab. n. med., prof. uczelni Łukasz Obrycki

dr hab. n. med., prof. uczelni Łukasz Obrycki

Nefrolog dziecięcy, Transplantolog

Klinika Nefrologii, Transplantacji Nerek i Nadciśnienia Tętniczego, Instytut "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka"
Aleja Dzieci Polskich 20
Warszawa

Dr Obrycki leczył moje dziecko na zakażenie dróg moczowych. Wizyta przebiegała spokojnie i bez pośpiechu. Lekarz odpowiadał na moje wszystkie pytania ( dość liczne ) z cierpliwością :) Widać było , ze lubi dzieci i jest lekarzem z powołania. Polecam dr Obryckiego i napewno do niego wrócimy.
Opinia dodana przez: Dagmara
{'id': 9993, 'name': u'\u015aroda \u015al\u0105ska'} Ortopeda
                                       lek. med. Jacek Minkiewicz

lek. med. Jacek Minkiewicz

Ortopeda, Chirurg ortopeda

Prywatny Gabinet Ortopedyczny Jacek Minkiewicz
Daszyńskiego 17 A - Poradnia Eskulap
55-300 Środa Śląska

Dobry lekarz. Umówiliśmy się na wizytę, przyjechaliśmy i otrzymaliśmy dokładne wytłumaczone urazu i sposobu leczenia, polecam.
Opinia dodana przez: Serhii
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Psycholog dziecięcy
                                       mgr Leopold Kaczorowski

mgr Leopold Kaczorowski

Psycholog dziecięcy

Gabinet Psychologii i Terapii Dzieci Leopold Kaczorowski
Gostyńska 13
Wrocław

Dziękuje za spotkanie w tak miłej atmosferze, niesamowita wiedza i doświadczenie. Bardzo polecam Pana Leopolda.
Opinia dodana przez: Maja
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Traumatolog
                                       dr n. med. Szymon Kujawiak

dr n. med. Szymon Kujawiak

Traumatolog, Ortopeda

Moti Med Gabinety Lekarskie
Stanisława Barańczaka 1c/51
60-537 Poznań

Bardzo godny zaufania lekarz ! Widać, że chce zbadać problem i umie pomóc. U mnie ból kolana, jak sporo ludzi więzadła, ale ten lekarz umie też człowieka na duchu podnieść, a nie tylko patrzeć przez pryzmat banknotów. Szczerze mogę polecić gdyż można zaufać jego wiedzy i kompetencjom. Dziękuję za pomoc.
{'id': 22728, 'name': u'Chorz\xf3w'} Chirurg stomatolog
                                       dr n. med. Robert Stencel

dr n. med. Robert Stencel

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Stencel
Franciszka Karpińskiego 3
41-500 Chorzów

Skomplikowana ekstrakcja ósemki rosnącej poziomo wykonana szybko, fachowo i bezboleśnie. W chwili obecnej nie znam lepszego specjalisty na rynku. Zwraca uwagę fakt, że w tym gabinecie nie ma możliwości wykonania jakiejkolwiek fuszerki, to raczej tutaj "naprawia się" błędy innych. Firma która dba o swoją opinię.

dr n. med. Andrzej Brenk

ul. Czyżowicka 63
44-300 Wodzisław Śląski

Hmm… od czego by tu zacząć… Mój przypadek jest ciężki, ale może nie aż tak beznadziejny jak mogłoby się wydawać. Koleżanka namawiała mnie na wizytę u dr Brenka jakieś 2 lata, ale nie chciałam iść i znowu opowiadać historii swojego życia i łudzić, że może akurat tym razem się uda. Po kolejnej prośbie mojej znajomej - powiedziałam pojadę dla świętego spokoju. Jeszcze nie ma happy endu, ale wiem, że będzie! ...
Opinia dodana przez: Iza
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Dermatolog
                                       lek. med. Iwona Stajkowska

lek. med. Iwona Stajkowska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Ułańska 19
Poznań

Przyszłam do dr Iwony z problemem obrzęku oka, z którym borykałam się od ponad 2 lat. Byłam u wielu lekarzy, kosmetologów.., wydałam dużo pieniędzy. Czułam się zwyczajnie źle..Dopiero p. dr Iwona uporała się z moim problemem. Jestem jej za to bardzo wdzięczna!! Znowu z uśmiechem spoglądam w lustro☺Przy okazji poprosiłam o stymulator profhilo. Dla mnie wspaniały, naturalny i dający znaczące efekty zabieg. Ze świecą szukać takich lekarzy jak p. dr ...
Opinia dodana przez: Hanna
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Ginekolog
                                       lekarz Rafał Ufnalewski

lekarz Rafał Ufnalewski

Allmed Gabinet Ginekologiczny
Aleja Pokoju 29A
31-564 Kraków

Pan Doktor prowadził naszą pierwszą ciążę, jest to lekarz który lubi całym sercem swoją robotę , Pan Doktor dobrze zna swoją robotę , każda wizyta to była przyjemność. Dziękujemy za prowadzenie naszej ciążę. Nadal wszystkie wizyty do ginekologa to będzie tylko u Pana Rafała Ufnalewskiego . Z całego serca polecam Pana Doktora .
Opinia dodana przez: Yaroslav Bir.

dr n. med. Grzegorz Honisz

Kardiolog

Poradnia Kardiologiczna
41-800 Zabrze, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 10C
Zabrze

Polecam tego lekarza, jestem zadowolona z lecznia

dr n. med. Robert Wasilewicz

[W] eye clinic
Półwiejska 4
60-101 Poznań

Wspaniały lekarz. Miły i kompetentny. Bardzo dokładnie przeprowadził badanie i wykluczył jaskrę, którą "zdiagnozował" inny lekarz. Polecam!
Opinia dodana przez: Karolina

lek. med. Maciej Kubicz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Centrum Medyczne "MEDHOUSE"
ulica Radlińska 68
44-300 Wodzisław Śląski

Z całego serca polecam Pana doktora. Bardzo kompetentny lekarz , uprzejmy i zawsze służy pomocą. Jest dostępny w nagłych przypadkach, o czym się miałam okazję ostatnio przekonać. Godny polecenia , oby więcej takich lekarzy :)
Opinia dodana przez: Beata