Lekarze

- 121668
USG Warszawa dr n. med. Piotr Bednarski

Medycyna Dąb Warszawa
ul. Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.
Opinia dodana przez: Przemysław
RTG Katowice lek. stom. Piotr Puchała

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

Pacjentką dr Piotra Puchały jestem od wielu lat. Od samego początku obdarzona zostałam przez niego profesjonalną opieką stomatologiczna. To profesjonalista w każdym calu z olbrzymia wiedza, cierpliwy, perfekcyjny, korzystający z najnowocześniejszych technologii, dbający o dobre samopoczucie pacjenta podczas leczenia, delikatny. Wizyty odbywają się w pięknych, estetycznych wnętrzach kliniki. Moim problemem były odsłonięte szyjki zębowe i leczenie kanałowe. Zabiegi były wykonywane pod mikroskopem z niezwykła precyzja, a leczenie kanałowe było całkowicie ...
Opinia dodana przez: Iwona
Medycyna estetyczna Warszawa dr n. med. Elżbieta Podgórska

Elesthetic Clinic Dr n. med Elżbieta Podgórska
Dereniowa 2/3

Polecam Panią Podgórską !!! bardzo miły i uprzejmy lekarz, wnikliwie mnie zbadała, szczegółowo dopytywała m.in. o sposób dbania o skórę, jedzenie itd. byłam już dwa razy na konsultacji gdzie jestem w trakcie leczenia i widzę postępujące efekty! Uśmiech mi się pojawia na ustach bo poprzednio 6 mcy kuracji u innego lekarza nie zdziałało tyle, co po nieco 2 m-cach u Pani Podgórskiej.
Osteopata Kraków mgr Adam Kuk

mgr Adam Kuk

Osteopata, Fizjoterapeuta

Gabinet ,,Osteis”, Centrum Medyczne Lider Dent
Mogilska 21

Fachowe podejście do pacjenta! Pan Adam wykazał się bardzo dużą wiedzą i szybko zdiagnozował źródło moich dolegliwości. Po pierwszej wizycie odczułem znaczną poprawę. Wystarczyło pare wizyt i pozbyłem się problemu z którym borykałem się kilka lat. Naprawdę polecam! 🙂
Opinia dodana przez: Michał
Stomatolog Warszawa dr n. med. Joanna Kowalska

dr n. med. Joanna Kowalska

wizyta już od 70

RLMed
Mokotowska 1, XII piętro
03-978 Śródmieście, Warszawa

Polecam Panią dr z całego serca. Miałem usuwane u niej dwie ósemki. Wszystko odbyło się bez bólu i strachu.
Opinia dodana przez: Natalia
Traumatolog Warszawa dr n. med. Tomasz Poboży

Szpital Medicover
Aleja Rzeczypospolitej 5

wizyta była konsultacją gdyż wcześniej byłem u innego lekarza. Pan Poboży widzę, że podchodzi do pacjenta bardzo otwarcie, szczegółowo zbadał, zlecił badania, wypytał się aby poznać moją dolegliwość, aż byłem zaskoczony. Widać u niego zainteresowanie pacjentem, wzbudza spokój i zaufanie. Zdecydowałem się na leczenie u Pana Pobożego i mogę polecić lekarza
Chirurg ortopeda Wrocław lek. med. Jacek Minkiewicz

Prywatny Gabinet Ortopedyczny Jacek Minkiewicz
Bolesławiecka 1
Wrocław

Bardzo miły i uprzejmy lekarz, ma ogromną wiedzę i jest godny zaufania. Jestem zadowolony z przebiegu wizyty , polecam
Opinia dodana przez: Jacek
Lekarz medycyny estetycznej Gliwice lek. med. Anna Dołaszyńska-Żółkiewska

lek. med. Anna Dołaszyńska-Żółkiewska

Lekarz medycyny estetycznej, Proktolog

wizyta już od 150

Klinika Akmed
Piwna 17A
Centrum, Gliwice

Pani Doktor bardzo profesjonalnie, rzetelnie i z empatią skonsultowała moją chorobę. Prawdziwa lekarka z powołania. Delikatne i rzeczowe podejście do pacjenta. Z całą pewnością polecam i dziękuję
Opinia dodana przez: Hala
Stomatolog Kraków lek. dent. Beata Świątkowska

lek. dent. Beata Świątkowska

Stomatolog, Protetyk

Stomatolog Beata Świątkowska
Ignacego Krasickiego 30/84

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA!
Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna dorada, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze stomatologia !
Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Świątkowskiej! wielka strata!
Powodzenia w pracy zawodowej. Dziekuje za SUPER porade i opinie.
Opinia dodana przez: Joanna
Stomatolog Tychy lek. dent. Magdalena Leki-Pniok

DentalCare
Barona 30
43-100 Tychy

Przede wszystkim trzeba napisać, że Pani Magdalena to bardzo miła osoba, z ogromnym doświadczeniem. Dzięki jej pomocy naprawiłam swoje zęby, a szczerze mówiąc myślałam, że jestem już na etapie gdzie nic nie da się zrobić. Polecam szczerze!
Opinia dodana przez: Werka