Lekarze

- 121728
USG Warszawa dr n. med. Piotr Bednarski

Medycyna Dąb Warszawa
ul. Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.
Opinia dodana przez: Przemysław
RTG Katowice lek. stom. Piotr Puchała

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

Od lat zawsze balam sie wizyty u dentysty...kladac sie na fotel juz mialam takiego stresa i mokre plecy ze strachu ...kiedy znalazlam ta klinike wszystko sie zmienilo... tam naprawde nic a nic nie boli :) pierwszy raz w zyciu ..a juz zyje troche lat, trafilam na stomatologa ktory powiedzial ze nie bedzie bolalo .. i rzeczywiscie nic nie bolalo. Pozatym atmosfera tam panujaca jest swietna , czlowiek nie czuje sie ...
Opinia dodana przez: Kasia
Medycyna estetyczna Warszawa dr n. med. Elżbieta Podgórska

Elesthetic Clinic Dr n. med Elżbieta Podgórska
Dereniowa 2/3

Polecam Panią Podgórską !!! bardzo miły i uprzejmy lekarz, wnikliwie mnie zbadała, szczegółowo dopytywała m.in. o sposób dbania o skórę, jedzenie itd. byłam już dwa razy na konsultacji gdzie jestem w trakcie leczenia i widzę postępujące efekty! Uśmiech mi się pojawia na ustach bo poprzednio 6 mcy kuracji u innego lekarza nie zdziałało tyle, co po nieco 2 m-cach u Pani Podgórskiej.
Stomatolog Warszawa lek. dent. Joanna Niemczyk

Manufaktura Uśmiechu lek.dent. Wioletta Pająk
Baśniowa 3

Jestem stałym pacjentem i nie wyobrażam sobie leczenia u kogo innego. Zero strachu i wyciągania na siłę kasy, za to dużo uśmiechu i pozytywnej energii! :)
Opinia dodana przez: Paweł
Traumatolog Warszawa dr n. med. Tomasz Poboży

Szpital Medicover
Aleja Rzeczypospolitej 5

wizyta była konsultacją gdyż wcześniej byłem u innego lekarza. Pan Poboży widzę, że podchodzi do pacjenta bardzo otwarcie, szczegółowo zbadał, zlecił badania, wypytał się aby poznać moją dolegliwość, aż byłem zaskoczony. Widać u niego zainteresowanie pacjentem, wzbudza spokój i zaufanie. Zdecydowałem się na leczenie u Pana Pobożego i mogę polecić lekarza
Stomatolog Kraków lek. dent. Beata Świątkowska

lek. dent. Beata Świątkowska

Stomatolog, Protetyk

Stomatolog Beata Świątkowska
Ignacego Krasickiego 30/84

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA!
Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna dorada, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze stomatologia !
Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Świątkowskiej! wielka strata!
Powodzenia w pracy zawodowej. Dziekuje za SUPER porade i opinie.
Opinia dodana przez: Joanna
Medycyna estetyczna Kraków lek. med. Małgorzata Ornatowska

lek. med. Małgorzata Ornatowska

Medycyna estetyczna

wizyta już od 100

BONA DEA Klinika Medycyny i Ginekologii Estetycznej
Wodociągowa 47
30-032 Krowodrza, Kraków

Jestem pacjentką p. doktor od ponad roku i zamierzam nią zostać przez kolejne lata. Nie oczekuję cudów i gruszek na wierzbie ale rzetelnej wiedzy i zdrowego rozsądku, zwłaszcza tam, gdzie mnie samej trudno o obiektywizm. Wszystkie zabiegi, którym się poddałam zostały wykonane z dbałością o moje zdrowie i z zachowaniem najwyższej staranności ze strony p. doktor. Na wszystkie moje pytania, nawet te najgłupsze otrzymałam wyczerpującą odpowiedź. Nigdy nie zaobserwowałam znużenia ...
Opinia dodana przez: Marta
Stomatolog Tychy lek. dent. Magdalena Leki-Pniok

DentalCare
Barona 30
43-100 Tychy

Jeszcze nigdy nie miałam do czynienia z tak doświadczonym ortodontą. Kilka wizyt w zupełności wystarczyło, by moje uzębienie uległo znacznej poprawie. Wreszcie się przekonałam, że po pierwsze nie ma się czego bać, a po drugie nie ma co zwlekać. Lepiej iść od razu i pozbyć się problemu. Jeszcze raz dziękuję!
Opinia dodana przez: Julia Rawicz

[W] eye clinic
Półwiejska 4
60-101 Poznań

Bardzo dobry lekarz! potwierdziły się wszytkie dobre opinie. Długo się zbierałam z zapisaniem a teraz się cieszę bo na prawdę doktor mi pomógł
Opinia dodana przez: Aleksandra B
Urolog Wołów lek. med. Aleksander Biały

Prywatny Gabinet Urologiczny Aleksander Biały Przychodnia Rejonowa
ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 34
56-100 Wołów

Rewelacyjny lekarz który nie traktuje ludzi z gory.Jedny ktory sie mna przejał i postanowil mnie wyleczyc.