Lekarze

- 121052
Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny estetycznej. Bardzo się cieszę, że mogłam na Panią trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!
Opinia dodana przez: Ola
Grudziądz Pedagog mgr Małgorzata Byczyńska

mgr Małgorzata Byczyńska

Pedagog, Neurologopeda

Gabinet terapii logopedyczno-pedagogicznej, Małgorzata Byczyńska
aleja 23 stycznia 54d/39
Grudziądz

wizyta już od 100
Pani Doktor to wspaniały człowiek, który bardzo motywuje do działania. Jeżeli słucha się tego co mówi i magluje dziecko w domu wedle wskazówek Pani Doktor nie ma możliwości, żeby to się nie udało:) dziękuję Bogu , że istnieją tacy ludzie :)
Opinia dodana przez: Magdalena
Pani Doktor nie zainteresowana wynikami badań, które sama zleciła (rtg płuc po covid). Mąż zgłaszał dwukrotnie, że wciąż bolą go plecy, na co dr Karpińska odpowiedziała, że musi umówić się na wizytę stacjonarną do innego lekarza. Z niechęcią przedłużyła zwolnienie o kilka dni do 11 kwietnia, najbliższe wolne terminy w CMP są na 15 kwietnia, jednak Pani doktor to nie wzruszyło i mąż pozostał bez opieki, z bólem pleców, z ...
Opinia dodana przez: Wioleta
Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Zawsze zbada, wytłumaczy i zleci badania. Nie bagatelizuje, ale również nie nakręca pacjenta, żeby go nie martwić na zapas. Analizuje badania i zawsze stawia trafną diqgnozę. Jeśli ktoś szuka lekarza pierwszego, który zatroszczy się o zdrowie śmiało można umówić się na wizytę do Pana doktora. Pan doktor jest bardzo pozytywnym i kultularnym człowiekiem a wizyta przebiega w miłej atmosferze.
Opinia dodana przez: Klaudia
A ja jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor. Cierpliwie zadawała pytania, poszukując wraz ze mną przyczyny niepokojących mnie objawów. Zbadała i obejrzała wszystko, co się dało.Była bardzo dociekliwa, a przy tym bardzo życzliwa i sympatyczna. Polecam!
Opinia dodana przez: Kasia
Wrocław Psycholog mgr Anna Sałęga-Wróbel

mgr Anna Sałęga-Wróbel

Psycholog

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - Placówka 1
Dyrekcyjna 37/47 (VI piętro)
50-528 Wrocław

wizyta już od 60
Wrocław Psycholog mgr Malwina  Szczygłowska  -Hołubowicz

mgr Malwina Szczygłowska -Hołubowicz

Psycholog

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - Placówka 1
Dyrekcyjna 37/47 (VI piętro)
50-528 Wrocław

wizyta już od 60