Lekarze Chirurg stomatolog stomatolog chirurg-stomatolog

lek. dent. BoŻena Soroka-Letkiewicz

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Startowa 1/gab.14
80-461 Gdańsk

Zdecydowanie polecam. Trudno jest znależć bardzo dobrego chirurga szczękowego...Pani doktor Letkiewicz zdecydowanie się do takich zalicza. Każdy zabieg chirurgiczny to ryzyko i stres. Też się bałam, zabieg był profesjonalnie wykonany, potem nie było żadnych powikłań, a rana goiła się bez problemów.

lek. dent. Izabela Grabowska-Fighiera

Prywatny Gabinet Lekarski
Kwiatka 5 A m. 8
09-400 Płock

szczerze polecam dr grabowską ! dzięki niej juz nie boję się iść do stomatologa, po ponad 20 latach mnie z tego strachu wyleczyła. wyrozumiała, delikatna! wspaniały specjalista ! polecam ja każdemu ! !!!!!!!!!!!!

lek. dent. Kornel Krasny

Centrum Usprawniania
ul. Mireckiego 11
05-300 Mińsk Mazowiecki

Pan Doktor usunął mi ósemki. Bezboleśnie, bezstresowo. Wyjaśnia w trakcie zabiegu co będzie robił. Udziela też dokładnych informacji jak postępować po zabiegu. No i jest bardzo uprzejmy, sympatyczny. Wprowadza taką atmosferę że nie sposób się denerwować. Polecam. Polecam. I jeszcze raz polecam.
Opinia dodana przez: monika

Piotr Wydorski

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Świetny specjalisty a do tego miły i z podejściem. Polecam, przyjmuje w KSE w Toruniu na Storczykowej.
Opinia dodana przez: Anna Mielecka

lek. dent. Bogdan Paszkowski

Gabinety Stomatologiczne dentist
A. Struga 23 lok. 411
95-100 Zgierz

No cóż. Mogę napisać. Leczę się u niego od prawie 20 lat. Przez ten czas zero zastrzeżeń i 100% zaufania do tego co robi i jak robi. Nigdy nie było żadnych problemów z leczonymi przez niego zębami. Pamiętam kiedyś sytuację, że zaczyna boleć ząb, telefon do doktora Paszkowskiego a on na urlopie. Idę więc do innego stomatologa i tu zaczyna się horror nie dość że doktor to kobieta, więc powinna ...
Opinia dodana przez: Grzegorz

lek. dent. Karolina Bogusz-Golec

Młyńska 53A/7
88-100 Inowrocław

Bardzo miła Pani doktor z bardzo dobrym podejsciem do pacjentów.Polecam jak stomatolog to tylko Pani Karolina.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Magdalena Wojtaszek

Karola Miarki 4
Wrocław

Strach przed zabiegiem chirurgicznym w jamie ustnej to wielki strach. Jakie to szczęście, że są kompetentni i uśmiechnięci ludzie, którzy potrafią go przezwyciężyć. Pani Doktor to właśnie taki ktoś.

lek. dent. Jadwiga Pietrzak

ulica Przyjemskiego 6 B
63-900 Rawicz

Pani doktor leczy mi zęby od wielu lat, i naprawdę nie ma na co narzekać, jest po prostu super............................................................................................................................................
Opinia dodana przez: Ryszard

lek. stom. Iwona Nasterska

Ivodental
Pod Strzechą 7 lok.12
02-796 Warszawa

Bardzo polecam dr Iwonę Nasterską, jest to świetny chirurg, implantolog, periodonta. Przekazuje bardzo klarowne informacje odnośnie stanu zębów. Naprawdę warta polecenia.
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Adam Parowicz

Jeżycka 48/2
60-865 Poznań

Jestem bardzo zadowolona ze trafiłam do Pana Dr. Profesjonalista, człowiek który robi to z pasją. A do tego niedrogi. Polecam!
Opinia dodana przez: adriana

lek. dent. Mirosław Suchcicki

11-go Listopada 2/35
07-400 Ostrołęka

20 lat temu robiłem sporo zebów u Mirosława i do dziś nic z nimi się nie dzieje . Z całego serca polecam . Niektóre zęby miały tylko boczne scianki i nadawały się do wyrwania ale spróbowaliśmy je uratować bo wyrwać to żaden problem. Mam je do dziś :) POLECAM !!!
Opinia dodana przez: Sebastian

lek. dent. Mirosław Kaczmarek

ulica Staszica 8A/4
83-400 Kościerzyna

Miałem " przymusowy" kontakt z Panem doktorem z powodu niespodziewanej konieczności usunięcia ósemki. Odwiedziłem 4 gabinety dentystyczne i nikt nie podjął się wykonania tej ciężkiej pracy. W jednym z tych gabinetów polecono mi doktora Kaczmarka, który na moją prośbę specjalnie pofatygował się do gabinetu i wykonał zabieg w taki sposób, że mogę o tym mówić w samych superlatywach. Wszystko zostało mi wcześniej wcześniej dokładnie wytłumaczone w sposób bardzo sympatyczny i ...
Opinia dodana przez: Tadeusz

Marcin Chromy

NZOZ Prywatna Poradnia Stomatologiczna
Felińskiego 4/1a
44-100 Bytom

Cudowny lekarz! Leczę się u niego od lat, nie tylko stomatologicznie, ale również ortodontycznie. Dzięki niemu wizyty u dentysty nie są katorgą, a czystą przyjemnością! :) Z całego serca polecam :)
Opinia dodana przez: Kinga

Małgorzata Dulska

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Łąkowa 48
Radom

Pani doktor jest super-delikatna i świetny stomatolog. Mam jej 20-letnie plomby i nadal są bez zarzutu. Pozdrawiam serdecznie:)
Opinia dodana przez: 1polly

Paweł Kosior

DENTALLAND Paweł Kosior - Chirurg Stomatolog
Stanisławowska 58
54-611 Wrocław

Byłem u p. Pawła na usunięciu zęba, co nigdy nie jest łatwe. Jednak w rękach tak dobrego fachowca jak p. Paweł czułem się bezpieczny. Ze spokojem polecam wizytę w gabinecie.

Marek Kopciuch

Sosnowa 43 / 1
Strzegom

Ten Pan doktor już nie przyjmuje w Strzegomiu. Za to jest wspaniała Pani doktor chirurg Ewa Rusiecka w przychodni NOVA-DENT w Strzegomiu, na ulicy Armii Krajowej 23. Polecam, byłem u niej w czerwcu tego roku. Wspaniały lekarz, bardzo dokładna i merytoryczna. Mam numer jej komórki, jeżeli się komuś przyda - 533 488 966.
Opinia dodana przez: Aleksander

Grażyna Lupa

Chirurg ogólny, Protetyk

Anielewicza 4 lok. 31
00-547 Warszawa

Bardzo dobry lekarz, fachowa konsultacja, cierpliwość i wyrozumiałość. Cechy które trudno spotkać u zwykłych lekarzy.

dr Wioletta Kwiecińska

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Dobry Dentysta
Rycerska 4
05-083 Borzęcin Duży

Bardzo przyjemny gabinet - taka domowa atmosfera. Polecam dr Wiolettę , bo uratowała mi 4 przenie dolne siekacze. Po prostu zaczęły się ruszać. Okazało się że mam paradontozę. Przeszłam dwa specjalistyczne zabiegi i zęby tzrymają się bardzo ładnie. Jesem bardzo zadowolona z Vitadent. Anna D.

lekarz Zofia Kużdża-Klimkiewicz

Praktyka Stomatologiczna- Gabinet Higieny i Profilaktyki jamy ustnej
T.B.Żeleńskiego 2/1
85-858 Bydgoszcz

Nie mogę podać ceny wizyty bo w zależności od wykonanego zabiegu płaciłem różnie ale ceny nie są wygórowane. Gorąco polecam gabinet i panią higienistkę tam pracującą pod kątem wizyt adaptacyjnych dla dzieci i oczyszczania zębów dla dorosłych. Zabieg wykonuje nieamiernie delikatnie.Pani doktor skrupulatna i bardzo precyzyjna. pacjentowi każdemu poświeca godzine lub nawet dłużej czasu

lek. dent. Agnieszka Srebrzyńska-Witek

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Stomatologia lek. dent. Agnieszka Srebrzyńska-Witek
ul. Kossak-Szczuckiej 7/1
40-578 Katowice

Polecam. Zmieniła moje nastawienie do stomatologów. Mozna usnąć na fotelu. Sympatyczna i dokładna. Niestety ciężko o wizytę, bo ciagle sie dokształca.
Opinia dodana przez: Justin