Lekarze Kardiolog interwencyjny internista kardiolog

- 2011

dr n. med. Krystyna Oskaldowicz

Joselewicza 10
70-751 Szczecin

Super pani doktor , bardzo uprzejma , miła , wszystko dokładnie wytłumaczy, troszczy się o pacjenta . Gdy idzie się do p. Oskaldowicz ma się wrażenie jakby się ją znało wiele lat . Szczerze polecam!!! stała pacjentka:)

dr n. med. Małgorzata Słoniewska

Belgradzka 67
80-288 Gdańsk

Kompetentny, empatyczny lekarz w 100 % skoncentrowany na pacjencie. W trakcie wizyty Pani doktor poza badaniem przeprowadza szczegółowy wywiad i dokładnie analizuje wyniki badań. Jej diagnozy są trafne, a leczenie skuteczne. Serdecznie polecam każdemu !
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr Jacek Kuśnierz

Centrum Kardiologii Allenort
Płowiecka 37
04-501 Warszawa

Bardzo wysoko oceniam umiejętności i wiedzę Pana Doktora Jacka Kuśnierza. Wykonywał u mnie zabieg ablacji. Zabieg trwał bardzo krótko bo 1,5 godziny (łącznie z przygotowaniem). Już, 2 godziny po zabiegu poczułem znaczną poprawę pracy serducha i ogólnego samopoczucia. Wypis że szpitala otrzymałem następnego dnia. Szczerze polecam tego Fachowca i jego Zespół. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Łukasz

Henryk Domański

EKG, Internista

Prywatna Przychodnia Lekarska
Chełm Śląski
41-403 Imielin

Mój ulubiony doktor, zawsze wysłucha, doradzi, przy tym jest miły i uśmiechnięty. Interesuje się losem swoich pacjentów. Jest dociekliwym lekarzem. Jeśli usłyszałeś negatywne zdanie na temat tego lekarz, to tylko dlatego, że to człowiek z zasadami i nie spełnia zachcianek ( czytaj widzimisiów) pacjentów, które nie mają medycznego pokrycia.
Opinia dodana przez: Jaaa

dr Edmund Antczak

Zdrojowa 48/2
87-720 Ciechocinek

Prawdziwy lekarz specjalista, dobrze dobiera leki, wszystko tłumaczy w sposób zrozumiały dla laika. Jedyny minus to dość długi czas oczekiwania na poradę specjalistyczną
Opinia dodana przez: mala_dosia

lekarz Anna Bochowicz

Niegocińska 1/95
02-698 Warszawa

Gorąco polecam! Miła uprzejma kompetentna. Duża wiedza z zakresu medycyny żywienia i zastosowania diety w zapobieganiu oraz leczeniu chorób układu krążenia. Wege friendly ;-)
Opinia dodana przez: Michal

lekarz Marek Pawłucki

Bielskiego 41 lok. 8
37-700 Przemyśl

wspaniały lekarz i człowiek ZAWSZE kompetentnie rozmawia z pacjentm umiejac wszystko wytłumaczyc zwykłymi słowami
Opinia dodana przez: danuta

lekarz Bartosz Szafran

Internista, Kardiolog

Centrum Kardiologiczne " Pro Corde" Wrocław
Nowowiejska 64-66/1A
50-315 Wrocław

Lekarz godny zaufania co potwierdzają doświadczenia ostatnich 16 lat. Otwarty umysł. Zaufanie u kolegów z branży a przede wszystkim jako kardiolog u personelu medycznego średniego szczebla.

lekarz Ryszard Kołodrubiec

Baczyńskiego 114
91-170 Łódź

Empatyczny, profesjonalny i wspaniały lekarz. Cierpliwie tłumaczy objawy choroby i drobiazgowo analizuje badania laboratoryjne. Bardzo ciepły w kontakcie.
Opinia dodana przez: JERZY

lekarz Jarosław Trębacz

Pod Fortem 3/61
31-302 Kraków

Niespotykana kultura osobista oraz profesjonalizm.Jestem wdzięczny losowi że spotkałem tak znakomitego specjalistę. Bez wątpienia uratował mi życie.
Opinia dodana przez: Marek Miska

lekarz Marcin Dzidowski

Orłowicza 2/6
50-539 Wrocław

Byłam dotychczas dopiero na jednej wizycie, ale wrażenia mam jak najlepsze. Pan Doktor jest dociekliwy, uprzejmy, kompetentny, cierpliwy i absolutnie nie traktuje pacjenta protekcjonalnie, co niestety czasem się innym lekarzom zdarza.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Jakub Przyłuski

Internista, Kardiolog

Poradnia dla osób z autyzmem dziecięcym
Gdańska 2/10
01-633 Warszawa

Świetny lekarz! Profesjonalista, empatyczny, wyjątkowo cierpliwy, świetnie tłumaczy. Pan Doktor Przyłuski jest też po ludzku życzliwy, a to cecha już zanikająca. Polecam wszystkim leczenie U Pana Doktora .
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Magdalena Miczko

ul. Naftowa
41-200 Sosnowiec

Kiedys leczyłem się u p.doktor pracujeac jeszcze w H. Katowice...Bardzo dobry lekarz niosący pomoc,dobry specjalista i wrażliwy człowiek czego niektórym lekarzom niestety brakuje.....Godny polecenia......
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Wiesława Pawłowska-Jenerowicz

ADESTE - Warszawskie Centrum Psychoterapii
Szekspira 3/21
01-913 Warszawa

Pani doktor jest bardzo przychylna i życzliwa pod każdym względem dla pacjęta poświęca bardzo dużo czasu pacjętiwi wysłuchuje zwielkim poświęceniem i zaangożaniem polecam Panią doktor z całego serca i z całą odpowiedzialnością pozdrawiam Elżbieta Szadkowska Warszawa -Wawrzyszew
Opinia dodana przez: elzbieta

lekarz Małgorzata Karończyk

Os. Bohaterów Września 1C/3U
31-620 Kraków

Lekarz Pani Małgorzata Korończyk to bardzo dobry specjalista i serdecznie polecam wszystkim zainteresowanym poprawą swojego zdrowia.
Opinia dodana przez: Alla Tymoschuk

lekarz Janusz Bąk

Krasne 798
36-007 Krasne

Polecam Pana dra Janusza Bąka. To bardzo dobry specjalista! Wzbudza ogromne zaufanie. Jest kompetentny i życzliwy. Dokładnie wyjaśnia wszystkie problemy kardiologiczne. Pełny profesjonalizm! Elżbieta Chruściel
Opinia dodana przez: Elzbieta

lekarz Iwonna Grzywanowska-Łaniewska

Żeromskiego 66/72/49
01-846 Warszawa

Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem i jestem bardzo zadowolona z jej pracy jaką wkłada podczas opieki nad pacjentem, jest bardzo ciepłą i miłą, sympatyczną i cierpliwą osobą służąca pomocą w każdej sprawie. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i opiekę nad moim mężem.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Maciej Siński

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Profesjonalista - dogłębnie i szczegółowo analizuje wszystkie dolegliwości , cierpliwie i z empatią słuchający pacjenta.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Bożena Wrzosek

Biała 47
26-600 Radom

Z czystym sumieniem polecam tą specjalistke. Uprzejmą bezinteresowna pani doktor. Godna polecenia wszystko wyjaśni dokładnie bez nerwów i stresu.
Opinia dodana przez: Michał Czerwiński

lekarz Tomasz Kowalski

PZP dla Dzieci i Mlodzieży Ośrodek Rehabilitacji
Zgrzebnioka 22
43-100 Tychy

Jestem pacjentem Pana doktora prawie 10 lat. Mam pełne zaufanie i każda wizyta kontrolna co pół roku powoduje, że mimo przeżytego zawału, czuję się bardzo dobrze, za co chcę tą drogą dodatkowo podziękować. Andrzej Kurpierz
Opinia dodana przez: Andrzej