Lekarze Chirurg stomatolog stomatolog chirurg-stomatolog

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Gabinet Stomatologiczny
ul. Lipowiecka 3/1
Płaza

Lekarz z powołania,świetny fachowiec.Wiedza i sympatyczna osobowość Pana Tomasza sprawia ,że wizyta w jego gabinecie nie jest stresująca.Również asystentki zasługują na 6-stkę są kompetentne i miłe.
{'id': 28420, 'name': u'Bia\u0142ystok'} Protetyk stomatologiczny
                                       lek. dent. Agnieszka Chojnowska

lek. dent. Agnieszka Chojnowska

Protetyk stomatologiczny, Stomatolog

Centrum Medycyny i Chirurgii Plastycznej
Świętokrzyska 5/U2
15-843 Białystok

Nie dodawać opinii pod wpływem emocji? Tak chyba nie można. Jestem pełen emocji!!! Na szczęście pozytywnych. Po pierwsze dlatego, że jest piątek. Po drugie dlatego, że dziś właśnie zakończyłem leczenie zębów i w przyszłości będę tylko uczęszczał na wizyty kontr. I co mogę napisać o leczeniu i dr Agnieszce? Otóż takiego lekarza można ze świecą szukać i przez całe życie nie znaleźć. Pełen szacunek dla jej wiedzy i delikatności (a ...
Opinia dodana przez: Adam

lek. dent. Malina Sobieszczyk

Przychodnia Stomatologiczna Bellastoma
Szosa Chełmińska 84/86
87-100 Toruń

Jakiś czas temu Pani doktor usuwała mi, mojej żonie i moim dzieciom ósemki. Wszystko dokładnie wyjaśnione przed zabiegiem, a sam zabieg praktycznie bezbolesny, żadnych komplikacji. Pani doktor wzbudza zaufanie - na fotelu czułem, że jestem w dobrych rękach. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Marta Junczewska

Chirurg stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Stomatologiczna AS-Dental Agnieszka Szymańska
Sportowa 33
07-430 Myszyniec

Super lekarz polecam ! Super podejście do pacjenta aż chce się iść nawet na taki zabieg jak ekstrajcja ósemki !!!

lek. dent. Ilona Zając-Kozłowska

Broniewskiego 10/50
58-309 Wałbrzych

Naprawdę godny polecenia lekarz. Pani doktor ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, do każdego podchodzi indywidualnie. Naprawdę warto się u niej leczyć!
Opinia dodana przez: Maja

lek. dent. Andrzej Drost

Chirurg stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "TOMED"
Henryka Wieniawskiego 6 B
42-700 Lubliniec

Najlepsze Chirurg i stomatolog, szkoda ze Pana Andrzeja niema juz w Kaiserslautern, bo niewiadomo juz do ktorego Stomaloga juz pujsc, nie mam do innych zaufania, moze Pan Andrzej by podpowiedzial do ktorego Stomatologa pujsc w Kaiserslautern... Pozdrawiam, Artur Winkler....
Opinia dodana przez: Artur Winkler

dr Michał Kornet

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Stomatologia El-Dent Zamość
Ul. Szwedzka 15
Zamość

Polecam Pana Dr Michała. Trafiłem do Dr 4 lata temu po pobiciu, w środku nocy na ostry dyżur przywieziony karetką na Lindley'a. Pan Doktor przyszedł na konsultacje na SOR , zbadał mnie, oglądal badania, i powiedział, że wymagam operacji, że przyjmuje mnie od razu do kliniki. Po kilku dniach byłem operowany przez Pana Dr. Przez pół roku miałem 3 metalowe płytki na kościach twarzy i wiele śrub. Juz wszystkie zostały ...
Opinia dodana przez: Marek

lek. dent. Mirosław Jankowiak

Dąbrowskiego 1/1
66-620 Gubin

Bardzo delikatny, kompetentny i zaufany od lat Pan Dr.Jankowiak. Bardzo polecam. Gabinet jest wspaniale wyposarzony. Zabiegi bezbolesne. Perfekcyjna higiena. Bardzo Milo i bezstresowo.
Opinia dodana przez: Lucyna

lek. dent. Jarosław Piesiewicz

Przewoźników 6
03-691 Warszawa

Bardzo polecam Pana Piesiewicza, wspaniały chirurg, przede wszystkim bardzo sympatyczny, super podejście do pacjenta. Szybko i bezboleśnie.
Opinia dodana przez: Ewelina O.

lek. dent. Gabriela Rak-Kundzicz

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
80-207 Gdańsk

Dziekuję i polecam!!!Super podejscie do pacjenta ,szybko i delikatnie.100% zadowolenia...............
Opinia dodana przez: Jarosław

Anna Modrzewska-Kiełek

Chirurg stomatolog, Protetyk

Okrężna 73
Siedlce

PANI STOMATOLOG-jest bardzo miła, uprzejma,kontaktowa,punktualna,... Moim zdaniem super fachowiec. Polecam

Anna Obrąpalska

Chirurg stomatolog, RTG

Limanowa

Super osoba i Swietny fachowiec. Leczenie kanałowe i usuwanie wykonane perfekcyjnie.

lek. dent. Dorota Krzemińska

szpital w lubartowie
ul.cicha
21-100 Lubartów

znieczulenie działa super i wogóle juz tylko ja i znajomi do niej chodzimy

Maria Bruj-Walesiuk

Chirurg ogólny, Protetyk

Przejściowa 19
15-503 Białystok

Wspaniała stomatolog i czlowiek , ciepła z zarazem kompetetna osoba goraco polecam

Piotr Marciniak

Piła

świetny lekarz i dobry człowiek, przyjął z bólem, tłumaczy co będzie robić bardzo zaangażowany do tego wesoły, sympatyczny wręcz wita pacjenta w poczekalni. Pierwszy raz spotykam się z tak "ludzkim" lekarzem. szczerze polecam. pacjent

lek. dent. Albamed Brzeziny

Przychodnia
Józefa Piłsudskiego 67A
95-060 Brzeziny

kochani,jak bez bólu leczenie czy usuniecie to tlko tam-szczerze polecam pełen profesjonalizm i kompleksowosc leczenia

dr Jerzy Maszewski

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Gabinet Stom. Jerzy Maszewski
Włodka 5/1
86-300 Grudziądz

Profesjonalista. Bardzo miłe podejście . Zabieg przeprowadzony perfekcyjnie . Bardzo polecam dla tych którzy boją się dentysty.

lek. dent. Zdzisław Haberka

ulica Mariacka 12
32-340 Wolbrom

Polecam skorzystanie z usług Pana Haberki. Jak najbardziej kompetentny lekarz, zna się na swojej pracy. Jest dokładny ,a przy tym bardzo uprzejmy. Plomby utrzymują się przez bardzo długi czas. Również bardziej skomplikowane chirurgiczne zabiegi jest w stanie wykonać. Jestem jego pacjentka od bardzo dawna i zawsze wracam.

dr Piotr Bilski

NZOZ Akademicka Poliklinika Stomatologiczna
ulica Krakowska 26
50-425 Wrocław

DR PIOTR BILSKI (CHIRURG STOMATOLOG) - W 100% MOGĘ GO POLECIĆ!!! REWELACYJNY! PRZEPROWADZIŁ U MNIE ZABIEG ZĘBA ZATRZYMANEGO - ÓSEMKI (CIĘCIE DZIĄSEŁ, ODPIŁOWYWANIE ZĘBA OD KOŚCI DO KTÓREJ SIĘ PRZYRÓSŁ, SZYCIE). ZABIEG BYŁ OKREŚLONY JAKO CIĘŻKI (OPERACYJNY). W MOIM MIEŚCIE - OK 60 KM. OD WROCŁAWIA LEKARZE ODMÓWILI MI WYKONANIA TEGO ZABIEGU. ON SIĘ PODJĄŁ. PRZYJMUJE ZARÓWNO PRYWATNIE ( MA SWÓJ GABINET) JAK I NA KASĘ CHORYCH NA UL. KRAKOWSKIEJ, ...

lek. stom. Agata Wilska

Stomatolog, Chirurg stomatolog

ul. Podwale Staromiejskie 106
80-844 Gdańsk

Wspaniała Pani doktor zajmująca się chirurgią stomatologiczną! Byłam u Niej 2 razy z potrzebą ekstrakcji zębów. Ma konkretne podejście do swojego fachu. Wyrywa dokładnie, szybko i bezboleśnie (posiada elektroniczne urządzenie do znieczulania) - zabieg jest na tyle dobrze robiony, że nie trzeba po nim stosować antybiotyku. Po zabiegu zawsze jest możliwość bezpłatnego przyjścia na obejrzenie i zmianę opatrunku. Nie zawyża kosztów leczenia. Gorąco polecam! :)
Opinia dodana przez: Patryk