Lekarze Chirurg stomatolog stomatolog chirurg-stomatolog

dr n. med. Małgorzata Bartoszcze-Tomaszewska

NZOZ Centrum Stomatologii LARDENT Małgorzata Bartoszcze-Tomaszewska
Dworska 14 a
20-135 Lublin

Pani doktor jest świetnym lekarzem. Wyrozumiała, miła i bardzo kompetentna. Wizyty u niej przełamują wszelkie bariery wynikające ze strachu przed dentystą. Serdecznie polecam.

dr hab. n. med. Ewgewgewg Ewgewgwe

Chirurg stomatolog, Chirurg transplantolog

sacfascvf
Chorzów

Taki lekarz to prawdziwy skarb! Leczy dokładnie tak jak się nazywa. Raz poszedłem z bólem w kolanie to wyciął mi wyrostek. Raz słyszałem że jest odkrywcą nerwu łączącego oko bezpośrednio z dupą. Kiedy ukłuł pacjenta igłą w dupę to w jego oku pojawiła się łza. Kiedy wbił tą sama iglę w oko to pacjent się zesrał
Opinia dodana przez: Przemek

lek. dent. Ewa Struzik

3-go Maja 22
08-400 Garwolin

Na 6+..................................................................................................................................................................................................................................

lek. dent. Mieczysława Przybylska-Sikorska

Stomatologia Sikorska
Żmudzka 3/1A
85-028 Bydgoszcz

Bardzo boję się dentysty, Panią dr polecili mi znajomi. Kompetentna, wszystko wytłumaczyła, miała cierpliwość i dużo czasu by wyjaśnić moje obawy. Sam zabieg przebiegł sprawnie. Polecam, Polecam

lek. dent. Rafał Janiszewski

Przychodnia
Kuropatwińskiej 2
95-100 Zgierz

Chciałabym Pięknie z Całego Serca Podziękować Zacnemu Panu Chirurgowi Rafałowi Janiszewskiemu.Pan Doktor Rafał Janiszewski to Wysokiej Klasy Specjalista w swojej dziedzinie . Pan Doktor Jest Kulturalny, Empatyczny z Troską Podchodzi do pacjentów.Pan Doktor Respektuje Kartę Praw Pacjenta,w swojej pracy Zachowuje zasady Pomocy ,Akceptacji, Indywidualizacji. Miałam Zaszczyt leczyć oraz usuwać zęby u Zacnego Pana Doktora ,Wszystkie Zabiegi zostały przeprowadzone w Profesjonalny, Wspaniały Sposób,Pan Doktor Rafał Janiszewski Ma Bardzo Dobre Podejście do ...
Opinia dodana przez: Dorota

lek. dent. Zbigniew Michałek

NZOZ M-Dent
Wybickiego 10/2
82-200 Malbork

Bezapelacyjnie njlepszy Chirurg w Malborku i okolicy. Jest to mój lekarz, do którego trafiłem wiele lat i bardzo mi pomógł.
Opinia dodana przez: Michał T.

lek. dent. Joanna Wolszczak-Domańska

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski
Paderewskiego 26/28 lok. 15
25-004 Kielce

Pani Doktor poza tym, że jest profesjonalistką w tym co robi, jest również wspaniałą kobietą. Zawsze bałem się dentystów, chirurgów, igieł, krwi itd... Po zabiegu ekstrakcji zmieniłem zdanie. Nie tylko chodzi o sam zabieg, ale również o opiekę po zabiegu. Zabieg był trudny technicznie nie tylko ze względu na haczykowate i cienkie jak igła korzenie, ale również stan zapalny moich zatok (który wcześniej Pani doktor podleczyła) jak i moją WÓWCZAS ...
Opinia dodana przez: Łukasz

lek. dent. Małgorzata Hulisz-Secomska

Help-Medical Poradnia Zdrowia Psychicznego i Dietetyki
ul. Boya-Żeleńskiego 6 lok.82
00-621 Warszawa

Wspaniała Pani Doktor. Profesjonalna i z poczuciem empatii co rzadko zdarza się w dzisiejszuch czasach. Dziękuję, że ją spotkałam.

lek. dent. Małgorzata Łukasiak

Chirurg stomatolog

I Filia Przychodni Lekarzy Specjalistów "OMEGA"
M.Dąbrowskiej 18
06-400 Ciechanów

Rewelacja, bezdyskusyjny specjalista. Miałem wyrywanego 3-centymetrowego zęba-mutanta. Bez komplikacji. Leczę zębt też zawsze u tej Pani Doktor. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Bożena Wilczewska

ul. Tabelna 18 A
41-200 Sosnowiec

Niestety Bożena Wilczewska zmarła 20.08.2015. R.I.P. :-((((((((( ************************************************************************************************************************************************
Opinia dodana przez: GREG

lek. dent. Katarzyna Wróblewska-Klapsa

time for Dentist
Olbrachta 126
Warszawa

Najlepszy stomatolog z jakim miałem do czynienia. Do tego specjalista w dziedzinie implantów. Poza tym przesympatyczna osoba. Polecam wszystkim !
Opinia dodana przez: Robert

lek. dent. Agata Bolko-Zimmer

Kościelna 7/4
20-301 Lublin

Świetna Pani Stomatolog z niesamowitym podejściem do pacjenta. Pełne zaangażowanie w wykonywaną pracę i profesjonalizm. Polecam z całą odpowiedzialnością.
Opinia dodana przez: Renata Szczołko

lek. dent. Paweł Krowiak

Protetyk stomatologiczny, Chirurg stomatolog

Kartezjusza 2 lok.307
01-480 Warszawa

Profesjonalista w każdym calu! Fachowo, kompleksowo i bardzo przyjacielsko. Nie sadziłem ze usunięcie zęba może przebiegać tak gładko i profesjonalnie
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Marek Rataj

Polna 11
63-440 Raszków

Lekarz godny polecenia, super podejscie do pacjenta, okazało sie ze niepotrzebnie balam sie zabiegow.

lek. dent. Adam Śpiewak

ulica Ludowa 37
33-101 Tarnów

Jestem zaskoczona tak profesjonalnym, uprzejmym i skutecznym leczeniem w ramach nfz. Bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Malgorzata Ewa

lek. dent. Leszek Bauman

ulica Krasińskiego 1
37-600 Lubaczów

Witam. Jestem bardzo zadowolony z pomocy tego lekarza. Dziekuje mu za jego pomoc i dobra rade. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Leszek Kostek

lek. stom. Barbara Waligóra-Piętak

Gabinet
ul. Kłodnicka 10/1
44-100 Gliwice

Super stomatolog. Świetne podejście do pacjenta, który przychodzi na kolejną wizytę bez stresu :) Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy, zawsze uprzejma i uśmiechnięta. Polecam!!!

lek. dent. Jerzy Wróbel

ul. Konopnickiej 17/2
76-200 Słupsk

Lekarz godny polecenia wyrywana 8 bez stresu bez bólu pełny profesjonalizm👍Bałam się okropnie dzieki panu doktorowi zapomniałam o strachu.

lekarz Wojciech Zawadzki

Laserdent
Kurczaki 28
Łódź

Jest Pan jedynym dentysta, ktoremu pozwalam cokolwiek robic przy moich zebach. Innych po prostu sie boje a Pana nie ;) Niestety jest drogo ale ja mam zaufanie do Pana kompetencji i lubie Pana. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: KG

lek. dent. Kamila Murzynowska

Centrum Medyczne Alfa-Lek Warszawa
Nowy Świat 58A
00-363 Warszawa

Polecam!!!!!! Naprawdę godny polecenia specjalista, bardzo miłe podejście, cierpliwość, fachowośc i poczucie humoru w tych najgorszych momentach! Bezboleśnie i profesjonalnie.
Opinia dodana przez: Anna