Lekarze Chirurg stomatolog stomatolog chirurg-stomatolog

lek. dent. Piotr Hudała

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

RODENTIA

lekarz godny polecenia na 200%,uczciwy! uprzejmy,plomby trzymają się długimi latami-))))) profesjonalizm w kazdym calu
Opinia dodana przez: Asia

Barbara Marczewska

Chirurg stomatolog, Protetyk

NZOZ Ars Medical Ośrodek Specjalistycznych Usług Medycznych
Niepodległości 23
62-700 Turek

Koszt jaki podałam jest to kwota całego leczenia kanałowego zęba. P. Dr w każdej chwili udziela pomocy jak mało który lekarz potrafi pomów bez względu na to czy ma coś zaplanowane i nie zasłania się wymówkami że w weekendy przyjmuje tylko osoby wcześniej umówione. Jest bardzo wyrozumiała, dobrze doradzi. Polecam gorąco.

lek. dent. Agnieszka Słota

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRIMA-DENT Filia Nr 3
Króżańska 20
02-578 Warszawa

Doświadczenie i precyzja razem z uprzejmością i uśmiechem w jednej osobie. Usuwanie ósemki przebiega sprawnie i bez większego bólu. Leczenie kanałowe również. Na miejscu jest RTG więc można sprawdzić co się dzieje z bolacym zębem. Naprawdę pewna ręka p. Agnieszki, przywróci piękny uśmiech. Polecam :)
Opinia dodana przez: Irek

lek. dent. Michał Leśniewski

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Granitowa 30
05-500 Piaseczno

Wspaniały lekarz! Fachowy, troskliwy, dba o pacjenta. Dziąsła po usunięciu ósemek zagoiły się bardzo szybko. Byłem poinformowany o przebiegu zabiegu i o tym, jak mam postępować po. Bardzo polecam usługi Pana Doktora!
Opinia dodana przez: Sebastian Kawczyński

lek. dent. Mieczysław Kotulski

Sienkiewicza 22
32-700 Bochnia

Pan doktor Mieczysław jest najlepszy, szczerze polecam - bardzo szybko wyrwał zęba- poszło sprawnie i bezboleśnie (kiedy żaden z dentystów w Brzesku nie chciał się podjąć!!).Nie znam lepszego stomatologa.
Opinia dodana przez: Sylwia

lek. dent. Grażyna Sasin

ulica Jaracza 98 m. 7
90-244 Łódź

Swietny stomatolog! Bylam dzisiaj na usunieciu zeba u doktor sasin i jestem nia zachwycona. Nie bedzie przesada jak napisze ze w zyciu nie bylam u lepszego stomatologa. jestem zachwycona jej profesionalizmem i dbaloscia o komfort pacjenta. nie ma dlugich terminow i ja ze skierowaniem placilam tylko za znieczulenie. naprwde dobry lekarz :) pod kazdym wzgledem wykonanej pracy jak i traktowaniu paacienta nie moglam juz chyba lepiej trafic
Opinia dodana przez: kasia

lek. dent. Marek Oloś

Słowiańska 2
05-840 Brwinów

wspaniały fachowiec , nieprzeciętny człowiek, wizyta w Jego gabinecie to przyjemność. Polecam. Z usług tego lekarz korzystamy całą rodziną.
Opinia dodana przez: krystyna

lek. dent. Adam Zedler

ul. Stanisława Wyspiańskiego 9
80-432 Gdańsk

Najlepszy lekarz na świecie. Miły, cierpliwy, ciepły i przede wszystkim wybitny fachowiec. Tłumaczy i uspokaja.
Opinia dodana przez: Paulina

lek. dent. Artur Glausiuss

Przychodnia Miejska nr 1
Idzikowskiego 7b
05-070 Sulejówek

Konretny i rzeczowy. Z poczuciem humoru. Polecam jeśli ktoś szuka dobrego chirurga szczękowego do usununięcia ósemek

lek. dent. Jan, Machulec

Stomatologia Rodzinna Frelich
Piękna 1
43-300 Bielsko-Biała

Taki fachowiec musi mieć tutaj ocenę. Byłem u Pana Doktora, trzeba było robić kanałówkę. Poszło sprawnie, kompetentnie, zakończone sukcesem, a do tego w normalnej cenie. Jeżeli szukacie kompetentnego, miłego specjalisty do własnych zębów to polecam całym sobą.

lek. dent. Monika Ratajek-Gruda

Tuszyńska 25 m. 43
93-011 Łódź

Anioł nie lekarz. Delikatna, konkretna super potrafi rozwiać wszelkie obawy związane z zabiegiem. Dziękuję i gorąco polecam
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Lucyna Latowicka-Marek

Przechód 1
43-300 Bielsko-Biała

Wspaniała lekarka,konkretna,fachowa i do tego ludzki człowiek.Polecam,naprawde zna sie na leczeniu i usuwaniu zębów,robi to bardzo profesjonalnie.
Opinia dodana przez: westa

lek. dent. Elżbieta Kopczyńska

Płocka 15/57
01-231 Warszawa

Bardzo uprzejma Pani doktor, uratowała mi ząb, który inny lekarz proponował usunąć, poświęciła mi więcej czasu niż było zaplanowano, na pewno do niej przyjdę następnym razem, gorąco polecam!
Opinia dodana przez: L

lek. dent. Iwona Ławicka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Club Dent
Ostródzka 89
03-289 Warszawa

Wspaniały człowiek. Wspaniała stomatolog. Wspaniały chirurg. Perfekcja na każdym kroku. Zawsze uśmiechnięta, nigdy mnie nie zawiodła. Nigdy nie było, żadnych powikłań. Polecam wszystkim.
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Stomatolog dziecięcy
                                       lek. dent. Karolina Żurek

lek. dent. Karolina Żurek

Stomatolog dziecięcy, Specjalista leczenia bólu

STOMATOLOGIA-BRYNÓW
Brynowska 86
40-584 Katowice

Napisze tylko ze 2 lata po wizycie u pani Karoliny, moja 8 letnia obecnie córka mówi, ze chce iść znów do cioci Karoliny naprawić ząbki. Świetne podejscie do dzieci , uśmiech i serdeczność.
Opinia dodana przez: Kolon

lek. dent. Elwira Gilewska-Szwajca

Zakład Opieki Stomatologicznej
Słowackiego 21/1U
25-365 Kielce

Pełen profesjonalizm - odwiedziłam wielu lekarzy , ale tylko u dr Gilewskiej poczułam się partnerem w rozmowie , zero stresu towarzyszącemu usunięciu trudnego zęba . Jeśli szukasz chirurga to o jest jedyny wybór
Opinia dodana przez: Ania

lek. dent. Bożena Przytulska

M. Piotrowiczowej 12 m. 9
91-323 Łódź

Wspaniała osoba i świetny lekarz.

lek. dent. Zbigniew Piotrowski

Spacerowa 6
19-400 Olecko

Leczyłam u niego zęby wyrywałam i robiłam koronkę w każdym przypadku profesjonalne podejście wie jak za co się zabrać robi konkretnie i na długo jestem bardzo zadowolona polecam

lek. dent. Małgorzata Ulatowska-Wilk

Świętosław 155
87-408 Świętosław

Pani dr. Wilk jest wielką profesionalistką w tym co robi. Wypełnienia w zębach są na swoim miejscu przez lata. Pani dr. usuwa zęby szybko i konkretnie. Trzeba zaznaczyć,że jest ona również chirurgiem szczękowym ,dlatego też potrafi z zębami zdziałać cuda.Jest przy tym bardzo zabawną osobą, lubi żartować i dzięki temu stwarza miłą atmosferę.
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Jolanta Malejczyk

Dolna 14/16/18/37
00-774 Warszawa

Pani doktor zasługuje na najlepszą opinię. Zajęła się moimi problemami, których tak naprawdę dorobiłam się na własne życzenie, choć w większości z powodu utraconego przez lata zaufania do stomatologów. Zniwelowała we mnie paraliżujący strach przed zabiegami. Mam do niej 100% zaufania!
Opinia dodana przez: Sylwia