Lekarze Protetyk stomatologiczny stomatolog protetyk

lek. dent. Magdalena Siudzińska

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Iwona Keller-Konopka
ulica św.Brata Alberta 15
32-800 Brzesko

Jestem pacjentką Pani Doktor wraz z synem od ok.20 lat. Cechuje ją bardzo profesjonalne i spokojne podejście do pacjenta, a sposób leczenia przebiega tak bezboleśnie, że kilkakrotnie zdarzało mi się przysnąć na fotelu dentystycznym. Jest bardzo dokładna, a sposób przeprowadzania zabiegów jest na wysokim poziomie epidemiologicznym. Sprzęt i materiały są wysokiej jakości. Pani Doktor prowadzi bardzo dokładną dokumentację, co jest ogromnie ważne w obecnej sytuacji. Jest lekarzem godnym polecenia i ...
Opinia dodana przez: Beata

lek. dent. Joanna Ziółkowska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Specjalistyczne Usługi Medyczne "Łokietka"
ulica Traugutta 92
71-300 Szczecin

dr Joanna ma indywidualne podejście do pacjenta. Czuć, że nie jest się tylko kolejną osobą. Od przekroczenia progu gabinetu, jest cały czas przy pacjencie. Wyjaśni co trzeba wykonać, i jak aby ząbki były ładne. Tak jak do tej pory bałem się dentystów, tak w jej gabinecie śmiało siadam na fotel. Jestem bardzo zadowolony. Ceny równierz przystępne. Napewno będę wracał
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Beata Maniecka

ulica Chęcińskiego Jana 2/5
20-839 Lublin

Jestem zadowolony miła atmosfera zbierałem się do dentysty 30 lqt aż trafiłem na odpowiedniego Gabinet dobrze wyposarzony

lek. dent. Barbara Janiszewska

Sukiennice 2
49-300 Brzeg

Przesympatyczna i kompetentna obsługa , miła atmosfera,pacjent czuje sie prawie rozpieszczony i jestem bardzo zadowolony.

lek. dent. Grażyna Bernacka

Legionowa 9a lok. 10
15-281 Białystok

Bardzo mila sympatyczna , super podejscie do pacyjeta duzo empatii i cierpliwosci w obec kazdego pacyjeta i wytlumaczeniu co z czym ,, sie je,, jest OK
Opinia dodana przez: ewa

lek. dent. Jarosław Milewski

ENEL MED S.A.
ulica Gilarska 86c
03-589 Warszawa

Profesjonalizm i uprzejmość!....................................................................................................

lek. dent. Dorota Konopka

Nowa 20
90-031 Łódź

Najlepsza dentystka na świecie. Zawsze uprzejma , profesjonalna ! Lekarz na którym można polegać w każdej chwili

lek. dent. Jarosław Zając

Sportowa 3 lok. 18
63-000 Środa Wielkopolska

Świetny dentysta, poradził sobie z problemem, którego inny lekarz nie potrafił rozwiązać. Polecam każdemu, kto chce mieć wyleczone zęby.
Opinia dodana przez: Anka

lek. dent. Piotr Fabjański

Wólczańska 53
90-608 Łódź

To wspaniały lekarz.Korzystam z Jego usług od bardzo wielu lat,pomimo,iż mieszkam od Łodzi ponad 50 km. Kompetencje tego lekarza, Jego kultura,tworzenie miłej atmosfery budzą wielkie zaufanie .Moje problemy stomatologiczne były niezwykle trudne i właśnie w tym gabinecie były z wielką starannością rozwiązywane.Nadal nie wyobrażam sobie zmiany lekarza.
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Stomatolog dziecięcy
                                       lek. dent. Karolina Żurek

lek. dent. Karolina Żurek

Stomatolog dziecięcy, Specjalista leczenia bólu

STOMATOLOGIA-BRYNÓW
Brynowska 86
40-584 Katowice

Napisze tylko ze 2 lata po wizycie u pani Karoliny, moja 8 letnia obecnie córka mówi, ze chce iść znów do cioci Karoliny naprawić ząbki. Świetne podejscie do dzieci , uśmiech i serdeczność.
Opinia dodana przez: Kolon

lek. stom. Tomasz Pawłaszek

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Gabinet Stomatologiczny
ul. Lipowiecka 3/1
Płaza

Lekarz z powołania,świetny fachowiec.Wiedza i sympatyczna osobowość Pana Tomasza sprawia ,że wizyta w jego gabinecie nie jest stresująca.Również asystentki zasługują na 6-stkę są kompetentne i miłe.
{'id': 28420, 'name': u'Bia\u0142ystok'} Protetyk stomatologiczny
                                       lek. dent. Agnieszka Chojnowska

lek. dent. Agnieszka Chojnowska

Protetyk stomatologiczny, Stomatolog

Centrum Medycyny i Chirurgii Plastycznej
Świętokrzyska 5/U2
15-843 Białystok

Nie dodawać opinii pod wpływem emocji? Tak chyba nie można. Jestem pełen emocji!!! Na szczęście pozytywnych. Po pierwsze dlatego, że jest piątek. Po drugie dlatego, że dziś właśnie zakończyłem leczenie zębów i w przyszłości będę tylko uczęszczał na wizyty kontr. I co mogę napisać o leczeniu i dr Agnieszce? Otóż takiego lekarza można ze świecą szukać i przez całe życie nie znaleźć. Pełen szacunek dla jej wiedzy i delikatności (a ...
Opinia dodana przez: Adam

lek. dent. Krystyna Pastuszenko-Zatońska

Dworcowa 4 lok. 39a
39-300 Mielec

Bardzo miłe podejście do pacjenta fachowa obsługa lekarz na którym można polegać z wieloletnim stażem pracy
Opinia dodana przez: Anna

Anna Modrzewska-Kiełek

Chirurg stomatolog, Protetyk

Okrężna 73
Siedlce

PANI STOMATOLOG-jest bardzo miła, uprzejma,kontaktowa,punktualna,... Moim zdaniem super fachowiec. Polecam

Karolina Golik-Skalska

Gdańsk

Przez rok leczyłem b.zaniedbane uzębienie,jest drożej niż wizyty (plomba)u poprzedniej dentystki,która zmarnowała mi jeden ząb i musiałem go usunąć.Zamiast wiele razy jeżdzić do gabinetu i mniej płacić,wolę oszczędzić czas i ilość dojazdów do gabinetu płacąc więcej za wizytę.Jestem bardzo zadowolony i każdemu polecam ten prywatny gabinet.Wizyty uzgadniać telefonicznie.
Opinia dodana przez: romjas

Piotr Kidziński

Pszczelińska 4 lok. 2
Brwinów

Rewelacja bywałem u różnych stomatologów ale ten absolutnie POLECAM

lek. dent. Damian Pustelniak

Plac Jaszowskiego 10
37-300 Leżajsk

Lekarz solidny,kompetentny,cierpliwy.Fachowo i rzetelnie wykonuje swoją pracę.Dodatkowo ceny usług zdecydowanie niższe niż u konkurencji.I co ważne dla większości zero bólu !! Zdecydowanie polecam!!

dr hab. n. med. Mariusz Pryliński

Starowiejska 1a lok. 2
61-664 Poznań

Bardzo kompetentny lekarz ba już docent!

lek. dent. Krystyna Łosowska

Wąwozowa 18
75-330 Koszalin

jestem pacjentką od wielu lat. dzięki jej opiece stomatologicznej mogę cieszyć się własnym uzębieniem chociaż inni stomatolodzy nie dawali takiej szansy. Jest fachowa zdecydowana, udziela porad, które pomagają w utrzymaniu uzębienia w dobrej higienie, dzięki nim uniknęłam nadwrażliwości zębów, poprawiłam stan dziąseł i mam uratowane liczne zęby

lek. dent. Jerzy Beyna

Stomatolog, Protetyk

Armi Krajowej 28
Gdynia

Fantastyczny lekarz-protetyk, polecony przez znajomego. Wszystko pasuje idealnie, nie wymaga poprawek i wielokrotnych wizyt (płatnych) jak w innych gabinetach. Po prostu mistrz w swoim fachu. I sądząc po wieku i latach praktyki to chyba jeden z najbardziej doświadczonych stomatologów w Gdyni ! Dziękuję ! Zadowolona pacjentka.