Lekarze

Magdalena Chachulska-Olczyk

Protetyk, Stomatolog

prymasa Hlonda 48 lok.1
Bytom

Nie polecam. Brak obiecanych efektów. Zepsute jeszcze kilka zębów, bo Pani 'nie zauważyła', że powstaje próchnica przez źle przyklejony zamek aparatu. Teraz czeka mnie leczenie, ale już na mój koszt!!!
Opinia dodana przez: paulina

dr Paweł Nawrocki

Szpital Wojskowy w Gliwicach
Gliwice

Wspaniały lekarz, kulturalny z poczuciem humoru i podejściem do ludzi,przywrócił mi wiarę w służbę zdrowia.Za pierwszym razem gdy trafiłam do szpitala "z ulicy" i zostałam potraktowana jak człowiek,następnie gdy zjawiłam się już na umówiony zabieg usunięcia pęcherzyka-wielki profesjonalizm i umiejętności Pana dr sprawiły,że nie doszło do operacji otwartej.Zminimalizowało to mój stres związany z pobytem w szpitalu o innych korzyściach nie wspominając.Pan dr i jego zespół to właściwi ludzie na właściwym ...

Sławomir Gęsior

wizyty domowe
Józefów

Zgodzę się ze wszystkim pozytywnymi opiniami. Pan doktor zawsze pogodny, zawsze pomoże. Ma świetne podejście do dzieci, odpowiada na wszelkie pytania. Diagnozy są trafne i leczenie pomaga. Nam nie przypisuje tych samych leków (mam 3 dzieci, każdy traktowany jest indywidualnie) Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Lena

dr Bogdan Kasperek

Lekarz rodzinny

Sosnowiec

W swoim przedziale wiekowym jeden z najbardziej kompetentnych i porządnych lekarzy jakich spotkałem (jedyny w GOP - reszta to inne części Polski). Bardzo odpowiedzialnie podchodzący do pacjenta, także młodszego (zdarzało mi się bywać u niego z córką kiedy nie było pediatry w przychodni). Zawsze poświęcił dziecku naprawdę dużo czasu, nie zważając na kolejkę w poczekalni (a kiedy siedzieliśmy u niego już po godzinach przyjęcia pamiętam przypadek, że na pytanie pielęgniarki ...
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Monika Kopka

Koprnika
Łódź

Witam, na początku naszej współpracy z Panią doktor byliśmy bardzo zadowoleni z jej podejścia i doświadczenia, starsze dzieci bez problemu wyprowadzała z infekcji, niestety kiedy pojawiło się nasze najmłodsze dziecko sytuacja się odwróciła. Nie mogę zarzucić Pani doktor złego podejścia do pacjenta lub braku wiedzy, być może zgubiła ją rutyna. Nie zaniepokoił jej fakt nawracających infekcji i kaszlu u naszego 4-miesięcznego dziecka (kasłało od ponad 2 miesięcy, po 2 antybiotykach ...
Opinia dodana przez: Mama

lekarz Barbara Kędzierska

Psychiatra

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ " GEMINI " SP. Z O.O.
UL. OLSZAŃSKA 5 POK. 204C -216C
31-513 Kraków

Świetna lekarka. Pomogła mi zejść z leku przez który miałam bardzo wysoką prolaktynę. Zamiast niego wdrożyła inny, który jej nie podnosi. Lekarka bardzo miła, uśmiechnięta. Wszystko wyjaśnia i jest cierpliwa. Godna polecenia.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Jacek Karski

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Nie przeczę że Pan Doktor posiada sporą wiedze ortopedyczną i na tym powinien się skupić, być może kiedyś był miły. Co do samej wizyty pod względem ortopedycznym nie mam zastrzeżeń. Niestety padł ofiarą zafiksowania na puknkcie kowida. Pyta o status zaszczepiania, potrafi wyrywać zaświadczenie od lekarza specjalisty żeby dokładnie przeczytać (do obu rzeczy nie ma prawa) . Z tego powodu nie polecam. Wystarczy takich zafiksowanych lekarzy.
Opinia dodana przez: Julek

lekarz Witold Warias

Neurolog

Zyty 17a
65-046 Zielona Góra

dr Warias, najlepszy neurolog w woj lubuskim, polecam , dwa lata szukałam pomocy u różnych lekarzy, pan doktor na pierwszej wizycie postawił trafną diagnozę, po tygodniu brania leków jest ogromna poprawa
Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Lidia Kucharska

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Busku-Zdroju
Stefana Batorego 2
28-100 Busko-Zdrój

Pani Doktor jest świetnym lekarzem. W gabinecie spotkałem się z ogromną wiedzą, profesjonalizmem i bardzo serdecznym podejściem do pacjenta. Cieszę się, że udało mi się trafić do tak wyjątkowego lekarza który pacjenta traktuje całościowo jako jeden organizm, tłumaczy, pyta, doradza.
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Wojciech Urbaczka

al. marsz. Piłsudskiego 36
26-110 Skarżysko-Kamienna

Kompetentny lekarz i wspaniały ,wrażliwy człowiek.Dla Niego liczy się przede wszystkim pacjent,a nie cyferki ,ograniczenia ,oszczędności.Niewielu jest takich lekarzy.Dzieci go uwielbiają.Ja osobiście trzymam za Niego kciuki
Razem z żoną leczymy się u pana dr n. med. Aleksandra Włodarczyka jesteśmy nie tylko zadowoleni ale szczęśliwi że spotkaliśmy takiego lekarza jest on wspaniałym kompetentnym kardiologiem a także życzliwym człowiekiem ,dokładnie i sumiennie wykonuje przecież i tak bardzo niełatwą odpowiedzialną pracę niejednokrotnie ratując nasze życie, w dzisiejszych czasach już mało takich ludzi (lekarzy).Dlatego chociaż w ten sposób pragnę serdecznie podziękować i życzyć panu dalszych sukcesów zawodowych.
Opinia dodana przez: Adam

Bożena Wawrzycka

Szpital
Lubartowska 81
20-123 Lublin

Polecam dr Wawrzycką wszystkim Pacjentkom, które cenią sobie profesjonalizm, rzetelność , szybkie podejmowanie decyzji, kiedy jest to niezbędne. Sama byłam pod opieką Pani Dr w czasie ciąży oraz rodziłam w szpitalu przy ul. Lubartowskiej, gdzie pełni Ona funkcję Ordynatora. Szczerze polecam jedno i drugie. Jest lekarzem, któremu zależy na pacjencie i to się da odczuć zarówno przed jak i po porodzie. Czasami potrafi krzyknąć i niektórzy mogą to źle odebrać, ...
Opinia dodana przez: Agata

M Lemański

Laryngolog

poradnia laryngologiczna i aparaty słuchu
Poznań

Absolutnie nie polecam.Dziecko z wysiekowym zapaleniem ucha Pan "doktor" zostawił bez antybiotyku ,doszło do powikłań.Umawiajac wizytę z góry zaznaczył ze kosztuje to 250 zł i płatne gotówką,czyli wiadomo bez paragonu .Zdziera jak za zboże za 5 min "badania",które niczym nie różniło się od badania wykonanego przez pediatrę."Specjalista" od 7 boleści
Opinia dodana przez: E

dr Magdalena Jakubiak

Dermatolog, Wenerolog

ulica Wyspiańskiego 21/22
22-600 Tomaszów Lubelski

Najlepsza Pani doktor która mi w końcu pomogła.Juz kilka lat mnie prowadzi i jestem bardzo zadowolona

lekarz Radosław Rokicki

Kraków

Bardzo dobry ginekolog, leczy mnie już 6 lat, prowadził moje dwie ciąże. Kompetentny, lekarz z wiedzą i wciąż się uczący, otwarty wszechstronnie na zmieniającą się wiedzę w medycynie (co rzadkie u lekarzy),dobry specjalista w farmakologii w swojej dziedzinie, bez zarzutu prowadzi przebieg ciąży. Polecam!

lek. dent. Beata Jońska

Łanowa
Włocławek

To zdecydowanie najlepszy stomatolog w mieście, od lat jestem pacjentką Pani Beaty, Niezwykle miła, przyjemna, bardzo kompetentna i fachowa. Pracuje na bardzo dobrym sprzęcie.

dr n. med. Dorota Średzińska-Kita

Okulista dziecięcy

Dziecięcy Szpital Kliniczny
Waszyngtona 17
16-100 Białystok

Bardzo dobry specjalista,moja corke leczy od 12 lat,rozpoznala chorobe i zrobila jej dwie operacje na zeza,efekt widac,i kiedy corka opowiada np.swoim kolezankom,ze miala zeza i dwie operacje to jej nie wierza,co prawda wada w oku jest,ale jest mniejsza,jest pod kontrola i czeka ja laserowe usuniecie wady.Bardzo polecam.Dzieki P.doktor moja corka nie zakrywa juz wlosami oka.Dziekuje.

lek. dent. Jadwiga Siedlecka

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Szymanowskiego 18c/1
75-547 Koszalin

Pani doktor spóźniła się na wizytę 40 min. Biegała po swoim mieszkaniu (nad gabinetem). Weszła bez słowa przepraszam. Przyszłam skonsultować jeden problem. Pani mówiła w kółko o tym samym, często nie na temat aż zeszło 40 min. Niczego konkretnego się nie dowiedziałam. Skasowała 50 zł, bo jak stwierdziła poświęciła mi sporo czasu. Na koniec powiedziała, że zęba trzeba obejrzeć pod mikroskopem. Najśmieszniejsze jest to, że umawiając sie na wizytę, pytałam ...
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Jerzy Caban

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
ul. Sebastiana
31-049 Kraków

Kochany Doktorze - odpoczywaj w pokoju! Dr Jerzy Caban odszedł w Sylwestra 2019 roku. ............................................................
Opinia dodana przez: Jacek

dr n. med. Dorota Piekaj-Stefańska

Foniatra, Otolaryngolog

ulica Nasypowa
40-551 Katowice

Dziękuję Pani doktor za ciepłe podejście podczas wizyty. Pani doktor w jasny i zrozumiały sposób wyjaśniła przyczynę moich dolegliwości. Nie tylko skupiła się na problemach związanych z gardłem, ale także przeprowadziła wywiad na temat innych chorób, które mi towarzyszą mając na uwadze skuteczne leczenie. Dziękuję i pozdrawiam.