Lekarze

- 120265

lek. dent. Mariusz Ciurla

ulica Kasprowicza
33-100 Tarnów

przed laty-korzystałam (ja i moja rodzina) -z pomocy pana doktora... -Do tej pory wspominam bardzo pozytywnie i pod każdym względem . teoretycznie -super-!!a praktyka pokazała że załozone plomby jak i leczenie-przetrwały bez komplikacji, do dzisiejszego dnia-a minęło bardzo wiele lat . Polecam z całą odpowiedzialnością....i wyrażam wdzięczność za okazywaną nie jeden raz pomoc .

dr Józef Kurek

Jaworzno

Miałem szczęście być pacjentem prof.Kurka. Zanim znalazłem się na bloku Pan doktor wszystkie moje wątpliwości, ze spokojem i humorem, rozwiał. Lekarz mimo tylu lat pracy ciągle z olbrzymim poziomem empatii. Na dodatek, a to najważniejsze, świetny chirurg. Ze spokojem oddałem się w ręce Pana Doktora. Bardzo dziękuję Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Jacek Danowski

Chirurg naczyniowy

Rybnik

do dr Danowskiego trafiłam z powodu konieczności wykluczenia zakrzepicy. Lekarz dokładnie zbadał, wyjaśnił na co zwracać uwagę i przede wszystkim uspokoił.
Opinia dodana przez: Basia

lekarz Paweł Gajdzis

Polskie Centrum Zdrowia OT Środa Śląska Szpital Specjalistyczny z Ośrodkiem Badań Klinicznych
ulica Kolejowa 16A
55-300 Środa Śląska

Doktor Paweł Gajdzis przeprowadzał u mnie biopsję mammotomiczną (sVAB) w OPEN (Ośrodku Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów) w Poznaniu. Przedstawił mi się i przywitał się ze mną osobiście zaraz po wejściu do gabinetu. Miałam spokojnie czas na rozebranie się i przygotowanie do zabiegu, nie czułam atmosfery pośpiechu. W trakcie badania byłam informowana na bieżąco o kolejnych krokach: co robią osoby z zespołu, jaki lek podają, jakie mogą być moje odczucia. Jednocześnie ...
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Agnieszka Bakies-Gortat

Lux-Dent
Sieradzka 14 B
98-220 Zduńska Wola

Z całego serca polecam Panią doktor. Dziękuję za profesjonalną opiekę, zaangażowanie, stały kontakt w razie potrzeby. Leczenie delikatne, bezstresowe, wszystko dokładnie wyjaśnione. Polecam zabieg wybielania zębów u Pani doktor- również na najwyższym poziomie 🙂
Opinia dodana przez: Martyna

dr n. med. Marek Tramś

Ortopeda, Traumatolog

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

Mineło juz ponad 6 lat od operacji kolana (więzadło) i jest super ! Doskonałe podejście i kompleksowe rozwiązanie moich problemów. Polecam jako fachowca !
Opinia dodana przez: krzysztof

lekarz Bogusław Zasępa

Psychiatra

Letnia 2 (róg Ogińskiego)
58-506 Jelenia Góra

Wspanialy ,dobry czlowiek .Wczuwa sie w pacjenta I jego polozenie .Empatyczny I spokojny Doktor.Polecam kazdemu
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Marek Belda

Urolog

Klinika Multimedica
51-318 Wrocław

Kolejny "specjalista", u ktorego bylem kiedys usuwac stulejke. Na wizyte z NFZ czekalem jakies pol roku. Operacja ktora mialem wczesniej u innego lekarza i ktory "zalecil tylko plastyke wedzidelka", nie zakonczyla sie sukcesem i wybralem sie do p. Beldy, myslac ze tutaj defintywnie zakoncze ciecie moich miejsc intymnych i usuniecie stulejki. Niestety - pan Marek Belda byl drugim z kolei lekarzem, ktory zastosowal kolejny nieskuteczny polsrodek w postaci "plastyki napletka ...
Opinia dodana przez: Lukasz
W zupełności polecam Panią doktor. Konkretna, uprzejma, godna zaufania. Obecnie prowadzi moje leczenie aparatem stałym, jestem bardzo zadowolona z efektów i obsługi. Polecam!
Opinia dodana przez: Gość

lekarz Zbigniew Bajorek

Laryngolog

ulica Malczewskiego 1
43-502 Czechowice-Dziedzice

Lekarz godny polecenia, bardzo uprzejmy z miłym podejściem do pacjenta. Wszystko spokojnie tłumaczy i wyjaśnia wątpliwości.
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Krystyna Lis-Kos

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Zdrowego Serca "TELCOR" Sp. z o.o.
ulica Łabędzia 10
40-521 Katowice

lekarz bardzo dobry godny zaufania . Kiedy nie wiesz czy co zrobic gdy dziecko ma padeczke lub garaczke i gdy zadzwinisz a nie przejmuj sie po chwili sama odzwoni by pomoc bo sam mialem taka sytuacje.
Opinia dodana przez: Maciej

dr n. med. Anna Sinkiewicz

Laryngolog, Foniatra

Jagiellońska 70 lok. 36
85-027 Bydgoszcz

Wzór i ideał lekarza. Pani Prof. z pełnym zaangażowaniem podeszła do mojego problemu i zrobiła wszystko co mogła by mi pomóc. Wizyta była uprzejma i profesjonalna. Nigdy jeszcze nie spotkałam się z takim fajnym podejściem lekarza do pacjenta. Polecam. Niestety kolejki NFZ są długie, ale jeśli ktoś ma poważny problem warto poświęcić parę złotych na wizytę prywatną, bo to na pewno nie będą pieniądze stracone. Anioł, nie lekarz!

dr hab. n. med. Marian Kuczera

ulica Wysoka 25
44-200 Rybnik

Opinie zamieszczam na prośbę mojej babci. Babcia była na oddziale u Pana doktora w szpitalu w Rybniku. Miała bardzo mocne bóle reumatyczne, aż chodzić nie umiała, bolało ją bardzo. Doktor przepisał sterydy - ENCORTON i pomogło bardzo szybko. Nic jej nie boli już i dostała od doktora Kuczery skierowanie do reumatologa. Babcia bardzo zadowolona i wdzięczne.
Opinia dodana przez: Leopold M.

lekarz Krzysztof Marek

Gastroenterolog, Gastroenterolog dziecięcy

Gdańsk

Świetny! Kontaktowy. Bardzo energiczny i pomocny! Pomaga i przede wszystkim tłumaczy ! Szuka rozwiązań ! Dawno nie spotkałam takiego lekarza !
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Krzysztof Botiuk

Ginekolog położnik, Ginekolog

Rzeszów

BARDZO DOBRY LEKARZ. DZIĘKI NIEMU JESTEM!!!!!!!

Sławomir Laber

Zielona Góra

Nie polecam doktora Labera. Podczas ciąży miałam dużo objawów, wskazujących na to, że dzieje się coś nie tak. Krwawienia, mała ilość ruchów. Jednak lekarz ginekolog mnie uspakajał, że wszystkie wyniki są dobre i jest wszystko w porządku. Miałam również robione badania prenatalne (niestety tylko te nieinwazyjne) i pomimo własnej choroby genetycznej nie zostały mi zaproponowane badania inwazyjne. Jak się okazało nie było tak wspaniale jak to przedstawiał doktor Laber. Synek ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

mgr Justyna Arsoba

Psycholog

Pro Bono Ośrodek Psychoterapii i Szkoleń Psychologicznych dr Alicja Hess-Leońska
Klonowica 27/3
71-247 Szczecin

Bardzo kompetentna osoba, super podejście do pacjenta, umie wysłuchać doradzić. Terapia z Panią Justyną była dla mnie bardzo pomocna.
Opinia dodana przez: Sylwia

Marek Dybowski

Ginekolog, Ginekolog położnik

Grunwaldzka 7c/30957650408
73-200 Choszczno

Lekarz Dybowski prowadził moja pierwszą ciążę i na prawdę jest bardzo sumiennym ginekologiem dla mnie bardzo dobrym wszystko wyjaśnia jak trzeba.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Marcin Krzyżanowski

Stomatolog dziecięcy

Poradnia Chirurgii Stomatologicznej
Bukowska 70
60-812 Poznań

Świetny stomatolog a także chirurg. Zero stresu czy bólu podczas wizyty. Odpowiada na wszystkie pytania. Polecam wszystkim :)

lekarz Katarzyna Chojnowska

Neurolog

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

witam dzisiaj otrzymalem pani orzeczenie o mojej niesprawnosci odwolanie z komisji z gdyni dziekuje pani ja jako pacjent rak pluc porazenie stop po chemioterapi zwyrodnienie kregoslupa po 25 latach pracy w pogotowiu ratunkowym i targaniu pacjentow nic jestem zdrowy pani twierdzi a ja nie moge przejsc 50 metrow i musze gdziesc przysiac bo dalej nie moge juz isc mi sie nie nalezy karta parkingowa to komu sie nalezy pozdrawiam i ...
Opinia dodana przez: artur