Lekarze internista gastrolog

lekarz Cezary Adamiec

Myśliwska 27 E/1
81-572 Gdynia

Pan doktor ma rewelacyjne podejście do pacjenta! Jest najsympatyczniejszym lekarzem jakiego poznałam i bardzo profesjonalnym! Stress przed gastroskopią minął jak tylko weszłam do gabinetu. Sama gastroskopia wiadomo do najprzyjemniejszych badań nie należy, ale w wykonaniu Pana doktora badanie przebiegło sprawnie i bezboleśnie. Gorąco polecam Pana Cezarego, jak gastroskopia tylko u niego!

lekarz Maria Kanty-Okulewicz

MEDIQ
ul. Piłsudskiego 20
05-120 Legionowo

Bardzo polecam Panią Doktor! Jest niezwykle skrupulatną, skupioną na pacjencie osobą. Przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad, przegląda poprzednio przeprowadzone badania, zleca dalsze, by niczego nie przeoczyć. Stąd czasem zdarzają się opóźnienia, co w sytuacji, gdy wizyty odbywają się bez patrzenia na zegarek i trwają tyle, ile pacjent potrzebuje jest zrozumiałe. Zawsze bada pacjenta, znajdując w ten sposób źródło/a bólu lub dyskomfortu. Pani Doktor zawsze wysłucha, wszystko szczegółowo objaśni, wskaże miejsca, gdzie ...
Opinia dodana przez: Magdalena

Grażyna Rompa

Internista, Gastrolog

Witam! Chcialabym podzielic sie opinia o Pani dr . Pani dr jest bardzo dobrym kopetentnym lekaqrzem.Jest barzo mila,sympatyczna, porozmawia z pacjentem odpowie na kazde pytanie.Jak trzeba da skierowanie na dalsze badania. Pani dr robila mi gastroskopie tak delikatnie i fachowo, ze nawet nie poczulam zadnego dyskomfortu. Polecam. Cudowny czlowiek.
Opinia dodana przez: barbara

lekarz Bernardeta Fryśna

Novidental
Przyjaźni 6
53-030 Wrocław

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor ma wielka wiedzę, jest konkretna i bardzo komunikatywna. Stawia właściwa diagnozę, doradza jak dbac o swoje zdrowie. W ramach wizyty wykonuje również badanie USG brzucha. Bardzo polecam Pania doktor wszystkim zainteresowanym
Opinia dodana przez: krystyna

lekarz Joanna Pelak

ulica Odrodzenia 13/9
59-300 Lubin

Nikt mi nie potrafił pomóc, przyszedłem na gastroskopie gdzie opowiedzialem swoje objawy. Pani pelak zasugerowała celiakie, trafnie jestem wdzięczny za uratowanie mnie od ciągłego cierpienia, zaden lekarz ,,gastrolog'' nie wpadł na to a dodam że juz miałem gastroskopie robioną przed tą, trafną. jeszcze raz dziekuje i takich lekarzy potrzeba w tej sluzbie zdrowia a nie ludzi co siedzą w gabinetach za kare.

lekarz Dorota Pawlikowska-Głębska

Internista, Gastrolog

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Dr Wł.Biegańskiego / Przychodnia Specjalistyczna
ul.kniaziewicza 1/5
Łódź

Pani doktor jest lekarzem jakich mało, super empatyczna, pomocna i serdeczna. Miałam kolonoskopie bez znieczulenia. Stres mnie zżerał niepotrzebnie. Bardzo polecam Panią doktor i bardzo dziękuję. Ania K.

lekarz Krzysztof Niedzielin

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Świetny lekarz, fachowa pomoc, w 100% pomoże każdemu. Nie musi o nic pytać pacjenta, a już daje najlepsze możliwe rozwiązania do zrealizowania.
Opinia dodana przez: Radek K

lekarz Piotr Kosecki

Sobocka 26
01-684 Warszawa

Pan doktor jest niezwykle rzeczowy, uprzejmy, dociekliwy, wszystko wyjaśnia dokładnie, wszystko sprawdza. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Nina

lekarz Piotr Stefaniuk

ulica Gościńczyk 5/8
24-100 Puławy

W SPZOZ w Puławach badanie kolonoskopia przeprowadził lekarz Piotr Stefaniuk. Badanie zostało przeprowadzone delikatnie i w miłej atmosferze, zostałam zapoznana z przebiegiem badania i wynikami i dalszym leczeniem

lekarz Beata Prozorow-Król

Internista, Gastrolog

LUXMED - UZDROWISKO NAŁĘCZÓW Sp.z o.o.
aleja Kasztanowa 6
24-150 Nałęczów

Najlepsza pani doktor jaką znam! Przyleciałam za zagranicy miałam mało czasu na badania i stwierdzenie co mi dolega ale dzieki pani doktor która szybko postawiła diagnozę uniknęłam męczarni w bólu, ciepła sympatyczna z empatią i powołaniem,najlepszy lekarz jakiego znam i od tamtej pory jedyny do którego będę chodzić
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Krzysztof Kupczyk

Bartosza 18
63-430 Odolanów

Wspaniały lekarz. Bardzo mi pomógł. Stawia trafne diagnozy od razu. Nie jest drogi. Bardzo oddany swojej pracy.

lekarz Stanisław Boczar

ulica Guzikówka 7
38-400 Krosno

Bardzo dobry lekarz, polecam! Bardzo delikatny i z ogromna wiedzą, do tego nie jest arogancki , nie cwaniakuje, nie jest zarozumiały jaki inni lekarze gastro...w Brzozowie. Naprawdę warto go wybrać.

lekarz Tomasz Waliszewski

Polimedica
ul. Witkacego 2d
95-100 Zgierz

Lekarz kompetentny, miły, sympatyczny, uprzejmy z ogromną wiedzą medyczną którą z pewnością potrafi wykorzystać nie lekceważy pacjenta. Mogę zdecydowanie polecić w 100% pozytywne podejście do pacjenta
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Wojciech Marlicz

al. Wojska Polskiego 231B
71-340 Szczecin

A ja dzisiaj (21.1.2023 r.) kilka słów o Synu prof. Krzysztofa Marlicza, nie żyjącego już od ponad 8 lat, który miał swój gabinet lekarski w największym wieżowcu przy ul. Szafera w Szczecinie. Profesor Wojciech Marlicz dwukrotnie badał/przyjmował moją żonę (seniorkę Pesel 43) – w 2017 r. i w dniu wczorajszym, gdy była zabrana przez pogotowie na SOR przy ul. Unii Lubelskiej. Oba te kontakty z Profesorem Wojciechem będą zapamiętane z ...
Opinia dodana przez: cxi

lekarz Lidia Kędzierska

ul. Ku Słońcu 58
72-006 Szczecin

Bardzo dobra pani doktor .Przystępna i bardzo uprzejma co w obecnych czasach zdarza się nie często . Korzystam z jej porad w Przychodni Dolna Odra koło Gryfina Polecam.
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Tomasz Kowalik

ulica Oświęcimska 46 D
32-500 Chrzanów

Wspaniały lekarz! Kompetentny fachowiec! Jestem po zabiegu i czuję się świetnie! Dziękuję Panu Doktorowi i personelowi za super obsługę! Wdzięczny pacjent z Chrzanowa
Opinia dodana przez: Mieczysław

lekarz Maciej Świątkowski

Karłowicza
Bydgoszcz

Wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo kompetentny, szczegółowy, a przy tym bardzo miły. W moim przypadku niestety zupełnie odwrócił diagnozę innych lekarzy, ale bardzo taktownie. Bardzo mi pomógł, mogę normalnie jeść! Inni lekarze (ogólny i dwóch gastrologów) prawie mnie do psychiatry wysyłali, a on po prostu znalazł wrzód na dwunastnicy i ustawił odpowiednio leki. Polecam!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Maria Kudlicka

Internista, Gastrolog

Kołłątaja 50 (Centrum Medyczne nad Świdrem)
05-402 Otwock

Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor. Wizyty prywatne na Kołłątaja w Otwocku. Od samego początku choroby mi pomaga

lekarz Dariusz Jaklewicz

Centrum Medyczne Nasze Zdrowie
ul.Górnośląska 4a
00-444 Warszawa

Dziękuję za doskonale przeprowadzoną kolonoskopię (20 lutego 2024 godz. 16), kompletnie bez stresu i w przyjemnej atmosferze, w tym oczywiście z pełną eksplikacją sytuacji. Podobno jest ranking najlepszych operatorów endoskopu, sądzę że p. dr Jaklewicz jest ďna podium rankingu, oczywiście ze wspaniałą asystą pani Klaudii🍀. Nie potrzeba więc dodawać, że szczerze polecam. Dodam też, że to pierwszy raz, gdy wystawiam jakąkolwiek opinię, co świadczy o wyjątkowym docenieniu umiejętności p. dra ...
Opinia dodana przez: Radosław

lekarz Maria Sobolewska-Skomra

Wojewódzki Szpital Zespolony w Skierniewicach
ulica Rybickiego 1/-
96-100 Skierniewice

SAME PLUSY !!!!!!!!!!!!!!! Najlepszy lekarz w swojej specjalizacji .Jestem pacjentem od ponad 20-tu lat. Nigdy się nie zawiodłem .W krytycznym dla mnie okresie choroby , zostałem dzięki wysiłkowi i uporowi Pani doktor , postawiony na nogi
Opinia dodana przez: Wojciech Kurtz