Lekarze

Pediatra, Wizyty domowe

Centrum Medyczne Platany
ulica Ryżowa 44
02-495 Warszawa

ANIOŁ !!!!!! Kompetentna, przemiła, bardzo dokładna i szczegółowa ze świetnnym podejściem do dziecka i rodzica. Oby każdy lekarz miał takie podejście do swoich pacjentów... Bardzo się cieszę, że trafiliśmy z moimi dziećmi na Panią Doktor. Super!

Bartosz Szwedowicz

NSZOZS S-DENT
Piłsudskiego 1A
66-400 Gorzów Wielkopolski

Dentysta godny polecenia, z powołania, widać że lubi to co robi, bardzo sympatyczny i miły - wszystko tłumaczy co będzie robił , szukałam długo dobrego stomatologa -teraz bez wahania polecam go wszystkim, nawet dzieci chętnie do niego wracają:>
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Małgorzata Wąsiewicz

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Lekarz Stomatolog Małgorzata Wąsiewicz
Partynicka 7c/1a
53-031 Wrocław

Leczyłam się u kilku stomatologów Gdy maju w 2004 roku z polecenia koleżanki trafiłam do Pani doktor Małgorzaty Wąsiewicz. Byłam pod ogromnym wrażeniem, to co u mojego stomatologa było niemożliwe do zrobienia, u Pani doktor zostało zrobione.Dziś po 20 latach bycia pacjentką pani doktor jestem szczęśliwą posiadaczką zdrowych zębów. Dziękuję za profesjonalne leczenie i empatyczne podejście. Panią doktor poleciłam i polecam każdemu, komu zależy na zdrowym pięknym uzębieniu. Głoszącym opinię ...
Opinia dodana przez: Helena-Róża

lek. dent. Mariusz Smok

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Ochorowicza 3 b
43-460 Wisła

Doktor Smok to wspanialy, mily, niezwykle sympatyczny i empatyczny lekarz. W czasie moich i mojej rodziny, kilkuletnich wizyt nie odczuwam strachu czy niepokoju. Leczenie jest skuteczne i co wazne bezbolesne. Bardzo profesjonalny i konkretny stomatolog. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Krystyna Zielińska

Boya-Żeleńskiego 12
71-145 Szczecin

Najlepszy lekarz na świecie, poprostu wspaniały człowiek. Każdy lekarz powienien brać z niej przykład.
Opinia dodana przez: Marzena
Pani Doktor uprzejma, miła, cierpliwa! Z super podejściem do dzieci, u mnie "ratowała" dwójkę maluchów po różnych akcjach i atrakcjach. Zawsze trafnie, bez nadużywania antybiotyków czy sterydów. Polecam całym sercem od ponad 5 lat :-)
Opinia dodana przez: Anna

Lucyna Boniecka

Neurologopeda, Logopeda

Ośrodek Rozwoju i Terapii Mowy "Edu-Logos"
ul. Grabiszyńska 163 lok. 128a
Wrocław

Bardzo dobry logopeda. Trafnie diagnozuje i dobiera ćwiczenia. Terapia przynosi efekty. Moje dziecko bardzo chętnie chodzi na zajęcia. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Weronika

lek. dent. Agata Fabczak

Żułwaskiego 2
Warszawa

Choć jestem po 70-ce postawiłam na młodego lekarza i nie zawiodłam się.Bardzo kompetentna, zorganizowana ze wspaniałym podejściem do pacjenta Pani Doktor. POLECAM !
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Barbara Szczurzewska

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej VITA MED Centrum Medyczne Bożena Halina Zawadzka
Antoniukowska 11/V
15-740 Białystok

bardzo dobra lekarka. to juz nie pierwszy raz jak korzystamy z jej pomocy. nasze zdrowie to w bardzo duzym stopniu zasługa Pani doktor.

Marian Krawczyński

Laryngolog dziecięcy

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4
Sporna 35/60
Łódź

Szkoda wielka szkoda mam 52 lata i takiego lekarza jeszcze nie spotkałam, to był mój dobry duch pierwszy raz trafiłam do doktora mając 9 lat leczył mnie długie lata, szpital na spornej był moim drugim domem a doktor moim wspaniałym lekarzem będąc dorosła też do niego chodziłam, to on mnie pokierował do profesora Durki i leczę się do dziś też wspaniały specjalista,ale to doktor Krawczyński uratował mi życie to zawsze ...

Magdalena Trepińska-Brymora

Diabetolog

Staszica 18
37-450 Stalowa Wola

P.Dr. jest lekarzem o dużej znajomości wykonywanego zawodu Leczenie i kontakt to sama przyjemnośc,nic dodać nic ująć.Polecam z całego serca tego lekarza.
Opinia dodana przez: SZCZEŚNIAK STANISŁAW

Teresa Lasota

Neurologopeda

Łowicka 38 m 10
59-220 Legnica

Pani Teresa to wspaniały specjalista oraz człowiek. Bardzo pomaga naszemu synkowi, który miał problemy z mową. Jest bardzo wyrozumiała i ma świetne podejście do dzieci. Po kilku spotkaniach postęp jest widoczny, słownictwo stało się znacznie bogatsze, nie boi się mówić i chętniej podejmuje próby rozmowy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z terapii u Pani i szczerze polecamy.
Opinia dodana przez: Kristina

lekarz Anna Jasiewicz-Lebioda

Rehabilitant

Ośrodek Opieki Zdrowotnej i Rehabilitacji CELMED
Celtycka 15/17
54-153 Wrocław

Pani doktor - to lekarz o jakim marzy każdy pacjent. Zawsze uprzejma i niezwykle cierpliwa! Ciepła i serdeczna, o ogromnej wiedzy medycznej, nie tylko w swojej dziedzinie. Wspiera mnie od kilkunastu lat i dodaje sił do życia.
Opinia dodana przez: jagoda

Radosław Rossa

Gorzów Wielkopolski

Radosław Rossa to wyjątkowy stomatolog, fachowe podejście do problemu z jakim sie przyszlo, totalny konkret, godny zaufania i polecenia, a do tego z duzym poczuciem humoru , najlepszy w Gorzowie, wizyty zawsze w czasie, jestem wdzieczna ze trafilam do jego gabinetu i dziekuje pięknie!
Opinia dodana przez: Grażyna Ratajczak
Bardzo dobry lekarz pediatra a także jako lekarz rodzinny. Badania są przeprowadzane dokładnie i rzetelnie, przez co dzieci można wyleczyć do końca choroby ( u poprzedniego lekarza było różnie). Chodzę z dziećmi do niej odkąd przeprowadziliśmy się do Redy.

dr n. med. Marcin Bonikowski

Ortopeda dziecięcy, Traumatolog

szpital w Zagórzu
Wiązowna

Czekamy na pozytywne zakończenie naszego problemu. Podjęliśmy leczenie podwichniecia stawu biodrowego.

dr n. med. Daniel Karaszewski

Fizjoterapeuta

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne WUM
Banacha 1a
Warszawa

Pan doktor z dużą wiedzą. Szybka i co najważniejsze trafiona diagnoza. Poza tym bardzo dobre podejście do pacjenta. Dowiedziałam się wiele istotnych informacji na temat mojej choroby, które bardzo mnie uspokoiły. Moje problemy dotyczyły przepukliny kręgosłupa szyjnego i miałam niedowład prawej ręki. Obecnie jestem już bez dolegliwości!
Opinia dodana przez: Patrycja

lek. dent. Maciej Kędzierski

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

ulica Chopina 10a
37-700 Przemyśl

Z całego serca polecam. Świetne podejście do dzieci.Moje córki bardzo chętnie odwiedzają gabinet.W nagłej sytuacji zawsze możemy liczyć na szybką pomoc Pana Macieja.
Opinia dodana przez: Joanna
Byłam u Pani Doktor w gabinecie medycyny estetycznej FABSKIN. Wizytę mogę opisać jednym słowem...REWELACJA!!!Pani Doktor bardzo miła, wszystko mi dokładnie wytłumaczyła co po kolei będzie robić, a efekt...nawet się tak zadowalającego nie spodziewałam. Jestem prze szczęśliwa i na pewno do Pani Doktor wrócę. Wykonywałam powiększenie i nawilżenie ust,botox 3 obszary,ultraformer III na twarz:)
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr Bogusław Madejski

Szpital Powiatowy im. Rafała Czerwiakowskiego
Kleszczelowska 1
17-100 Bielsk Podlaski

Mimo wizyt w publicznej przychodni jestem w 100%zadowolona jest to jedyny lekarz do którego chodziłam. Pierwsze nasze spotkanie miało miejsce jakieś 6 lat temu teraz prowadzi moją ciążę i jestem zachwycona. Kompetentny, dowcipny ma podejście do pacjentek. Wszystko dokładnie tłumaczy. Jego jedynym minusem może być to że nie każda z nas rozumie jego żarty... Polecam