Lekarze internista gastrolog

Trafiłam do Pani doktor z polecenia. Posiada bardzo pożądaną w dzisiejszych czasach cechę - potrafi w pełni zaopiekować się pacjentem, nie odsyła z kwitkiem. Jest przy tym bardzo wrażliwa i opiekuńcza. Nie odbębnia wizyt w 5 minut, poświęca wystarczającą ilość czasu pacjentom. Bardzo kompetentny lekarz. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Iza

lekarz Hanna Kabzińska

ulica Jantarowa 16/4
53-330 Wrocław

Badanie kolonoskopii wykonane przez Panią Dr. Hannę Kabzinską bardzo profesjonalne z wyczuciem i wyczerpującą pełną diagnozą o zdrowiu i przebytych chorobach pacjenta. Dziękuje bardzo Pani Doktor. Zygmunt Czarnecki.
Opinia dodana przez: Zygmunt

Janusz Potocki

Internista, Gastrolog

Doskonały diagnosta, duża wiedza i doświadczenie, życzliwe podejście do pacjenta, bardzo sympatyczny. Polecam
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Maciej Kohut

Internista, Gastrolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczny Ośrodek Diagnostyki Gastrologicznej GASTRO - MED
ulica Barbary 21
40-053 Katowice

Polecam, dobry lekarz, kontaktowy dla pacjenta, miałam robione badanie kolonoskopii -Pan doktor podszedł naprawdę do tego z sercem . Małgorzata.

lekarz Zbigniew Kula

Mierosławskiego Ludwika 16/15
85-654 Bydgoszcz

Wspaniały lekarz i człowiek. Pacjenta traktuje jak członka rodziny z pełną życzliwością, cierpliwością, wyrozumiałością.Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Grzegorz B.

lekarz Beata Mroziak

Gastroenterolog, Gastrolog

zzoz
Oświęcim

Świetny fachowiec. Angażuje się w pomoc dla pacjenta jakiej potrzebuje i robi wszystko by pomóc, co daje duże poczucie bezpieczeństwa. Jest skuteczna w swoim działaniu. Miła, kulturlna, rzetelna, dokładna, cierpliwa i ma niesamowity dar przekazywania informacji pacjentowi o jego stanie w bardzo taktowny sposób. Szpital z pewnością jest dumny z takiego pracownika.

lekarz Iga Detka-Kowalska

ul. Spółdzielcza 8B
26-200 Końskie

Nie znam drugiego TAKIEGO Lekarza . Gdyby każdy człowiek miał w sobie tyle dobra, zaangażowania i empatii - świat byłby lepszy.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Marek Zubrzycki

ul. Władysława Stanisława Reymonta 20/1
37-700 Przemyśl

Bardzo polecam, pod kątem konsultacji oraz wykonania badania. Pan doktor świetnie wykonuje badania endoskopowe, nie ma się czego bać. Miłe podejście do pacjenta. Bardzo polecam, chyba najlepszy z Przemyśla

lekarz Janusz Kruszelnicki

Gabinet
58-300 Wałbrzych

Super Doktor, mądrzejszy od Profesorów w dziedzinie angiologii i chorób naczyń krwionośnych !!! Ja sie o tym przekonalem na sobie. Dr Janusz Kruszelnicki wyleczył mnie z takiej własnie choroby, gdy Profesorowie z tej dziedziny z Wroclawia mi nie pomogli. Ja mam 74 lata i nie piszę na "polecenie" tylko z wlasnego serca i rozumu. Mój nr telefonu: 696 757 620. Grzegorz
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Tadeusz Pawełas

Świętokrzyska 18 (V p.) lok. 2
00-052 Warszawa

Wspaniale podejście do pacjenta Człowiek o wielkiej wiedzy medycznej i kulturze osobistej Polecam
Opinia dodana przez: Tadeusz

Dymitr Sorokin

Gabinet lekarski

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Badanie należące do bardzo nieprzyjemnych i krępujących wykonuje z pełnym profesjonalizmem i rzetelnością. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: H.J

lekarz Wiesław Bartelik

ulica Armii Krajowej 30
81-366 Gdynia

Bardzo dobry lekarz, który pracuje na co dzień w Instytucie Medycyny Tropikalnej w Redłowie.Fachowiec najwyższej klasy , bardzo miły i uprzejmy.W związku z tym ,że to moja kolejna kolonoskopia , więc mam skalę porównawczą w stosunku do poprzednich badań i mogę potwierdzić skalę fachowości Pana Doktora . Serdecznie polecam pacjentom nawet z dalekich stron 20.08.2020.r
Opinia dodana przez: tadeusz r.

lekarz Sławomir Krzemiński

ul. Bolesława Limanowskiego 1A/4
32-020 Wieliczka

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny, cierpliwy, świetne podejście do pacjenta.Nie szczędzi czasu na wywiad. Beata
Opinia dodana przez: Beata

Witold Gerke

Internista, Gastrolog

Świetny specjalista (tak twierdzą lekarze) i człowiek o wysokiej kulturze osobistej. Jeśli jest trudny do zdiagnozowania obraz usg to dr jest odpowiednią osobą.
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Małgorzata Ławniczak

Ambulatorium i Diagnostyka SPSK Nr 1 PUM w Szczecinie
Unii Lubelskiej 1
71-252 Szczecin

Polecam p.Doktor zajęła się bardzo ale to bardzo profesjonalnie jest miła i sympatyczna osoba .polecam Aneta
Opinia dodana przez: aneta

lekarz Piotr Drobiński

Szpital Specjalistyczny im. J. K. Łukowicza w Chojnicach
ulica  Leśna 10
89-600 Chojnice

Bardzo dobry lekarz, profesjonalne podejście, zależy mu na tym, aby jak najskuteczniej pomóc pacjentowi, zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Dariusz

lek. med. Dariusz Kąkol

Gastrolog, Internista

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

Wspaniały, wykwalifikowany i serdeczny lekarz przejmujący się losem pacjenta.

lekarz Tomasz Bobiński

Gastroenterolog, Gastrolog

Ostrołęka

Doktor Bobiński to wspaniały zaangażowany Lekarz z powołania. Bardzo pomógł mojemu mężowi z zapaleniem uchyłków. Nie zlekceważył problemu. Dzięki Doktorowi stan męża uległ szybkiej poprawie. Dziękujemy Doktorze
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Jolanta Miszczak

Gastrolog, Internista

ulica 11 Listopada 14
21-200 Parczew

A co tu komentować? :) Pierwszy raz byłem u gastrologa - z wielkimi obawami. Obawy zostały, ale już wiem, że jestem we właściwych rękach. Fachowość (jak się później okazało w konfrontacji z badaniami),zainteresowanie pacjentem, punktualność - oto cechy Pani Doktor.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       dr n. med. Andrzej Marciniak

dr n. med. Andrzej Marciniak

LEKARSKIE WIZYTY DOMOWE Warszawa - Andrzej Marciniak
Warszawa

Korzystamy od kilku tygodni. Lekarz bardzo kompetentny. Skutecznie prowadzi leczenia, doradza też w kwestii diety. Ogólnie jestem zadowolony z leczenia.
Opinia dodana przez: tomasz