Lekarze

- 120279

lekarz Dominika Romanowicz

Parkowa 43
32-087 Bibice

Bardzo kompetentna,wzbudzająca zaufanie ,bardzo szybka pełna diagnostyka .Bardzo spokojna i miła .Polecam
Opinia dodana przez: Ludmiła

lekarz Tomasz Silezin

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Janowie Lubelskim
ulica Zamojskiego 149
23-300 Janów Lubelski

Dr. Tomasz Silezin to swietny specjalista, ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, dokładnie wszystko wyjaśni oraz fachowo zoperuje. Trafiłem do Dr. Tomasza z zespołem kanalu nerwu lokciowego. Po operacji doktor przekazał wskazówki dotyczące dalszej rekonwalescencji oraz opis zabiegu w formie papierowej, więc nie musiałem się martwić, że o czymś zapomnę. Bardzo się cieszę, że trafiłem do Dr. Tomasza, jestem mu bardzo wdzięczny i szczerze go polecam innym!
Opinia dodana przez: Piotr S

lekarz Izabela Stachowiak

Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica
ul. Ludwika Rydygiera 1
64-920 Piła

Bardzo dobra lekarka! Jest osobą kompetentną, rzetelną, niezwykle sympatyczna. Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy; potrafi zaradzić zdrowotnym problemom. Trafnie stawia diagnozę i dobrze dobiera leki. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Monika Kontowt

Limanowskiego 67/3
91-321 Łódź

Bardzo dobry lekarz. Profesjonalizm, trafne diagnozy, skuteczna w leczeniu, konkretna w działaniu. Oby takich lekarzy więcej
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Izabela Liweń

Lekarz rodzinny

Zakład Diagnostyki Medycznej
ul. Dobra 38 a
60-595 Poznań

Najlepszy lekarz że wszystkich do jakich chodzę. Posiada rozległą wiedzę, empatyczna i bardzo miła osoba i do tego przyjmująca na NFZ.
Opinia dodana przez: Arleta

lekarz Jarosław Cwaliński

NZOZ Centrum Chirurgii Kolana, Artroskopii i Urazów Sportowych
ulica Świt 47/49
60-375 Poznań

Znakomity lekarz, jestem b.b.wdzieczny za przeprowadzona operacje.Polecam wszystkim.Poswieca duzo czasu na rozmowe z pacjetem i stara sie wytlumaczyc ,a przy tym b.grzeczny i uprzejmy w kontakcie z pacjetem.Mam wielki szacunek do Pana Dr.
Opinia dodana przez: wladek
Uprzejmy, empatyczny lekarz. Trafnie postawił diagnozę, zaproponował leczenie, po którym poczułam się lepiej. Ogromna wiedza, która idzie w parze z życzliwym podejściem do człowieka. pan doktor wszystko dokładnie tłumaczy, nie pozostawia żadnego pytania bez odpowiedzi. POLECAM!
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Jerzy Gawdzik

Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRAXIS" Krzysztof Kosiński
ulica Dworcowa 2
72-200 Nowogard

Najlepszy lekarz jakiego znam. Niezwykle kompetentny nie tylko w temacie ortopedii,ale również pomoże w innych dolegliwościach i pokieruje . Zawsze wysłucha ,zaproponuje najlepsze rozwiązania. Bardzo sympatyczny i empatyczny lekarz, polecam .
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Barbara Terelak-Borys

Klaudyny 4/88
01-684 Warszawa

Nie tak dawno temu miałam okazję być pacjentką dr Terelak w klinice Libermedic. Jej profesjonalizm i ludzkie podejście do pacjenta były naprawdę godne podziwu. Z ogromną troską i zaangażowaniem zbadała moje oczy, a następnie w przystępny sposób wyjaśniła diagnozę oraz zaproponowała odpowiedni plan leczenia. Jestem niezwykle wdzięczna za jej pomoc, a szczególnie za to, że dzięki niej wróciłam do pełnej sprawności wzrokowej. Jeśli ktoś szuka prawdziwego eksperta w dziedzinie okulistyki, ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Paweł Siennicki

Medycyna estetyczna

Asnyka 2
05-410 Józefów

Wspaniały lekarz, godny zaufania, wyrozumiały, cierpliwy, pacjent czuje się bezpieczny i zrozumiany. Nawet idąc do lekarzy, prywatnie nie często spotykam się z taką życzliwością lekarza do pacjenta. Pozdrawiam serdecznie Krystyna
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Jowita Huzarska

Połabska 4
70-115 Szczecin

Wspaniała kobieta, wspaniały lekarz. Wykryła mi 5 mm raka i szybko podjęli leczenie. Dziękuje Pani dr.
Opinia dodana przez: Aga

lek. med. Joanna Walczyk

Centrum Medyczne iMed24
ul. prof. Michała Życzkowskiego 29
31-864 Kraków

Pani Joanna wspaniały lekarz z powołania ,dokładna ,dociekliwa wszystko co najlepsze. Poświęca również czas, by dokładnie wytłumaczyć wszystko pacjentowi.
Opinia dodana przez: Stefania

lek. med. Artur Plewiński

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Warszawa

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, widać ogromną wiedzę i pasję zawodową. Równocześnie osoba bardzo sympatyczna i empatyczna, która wszystko dokładnie mi wyjaśniła. Szybka i trafna decyzja pozwoliła mi pozbyć się po wielu latach bólu. Zdecydowanie polecam Pana Doktora
Opinia dodana przez: Przemek

lekarz Jacek Machała

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica W.Witosa 7
69-200 Sulęcin

Lekarz z ogromnym sercem i powołaniem. Bardzo dokładnie przeprowadził badania pod każdym możliwym katem, by zdiagnozować problem córki. Wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na pytania zaniepokojonych rodziców. Nie przechodzi obojętnie. Skoncentowany, by rzetelnie wykonać wszystko co należy. Lekarz na miano najlepszego...dzieki doktorowi Machale nasz pobyt w szpitalu był w poczuciu bezpieczeństwa i ogromnej troski. Bardzo dziękujemy Panie Doktorze corka Ola wraz z mama Dorota
Opinia dodana przez: Dorota

lek. dent. Weronika Gerczew

Prywatny Gabinet Weronika Gerczew
Tadeusza Boya-Żeleńskiego 25
85-980 Bydgoszcz

Anioł !!! Pani Doktor nie tylko zmieniła mój uśmiech, ale również życie, jako jedyna podjęła się ratowania moich ząbków, to czego dokonała Pani Doktor nie jest do opisania słowami, polecam z całego serca, a Pani Doktor raz jeszcze dziękuje.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Jakub Szczudlik

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW
31-826 Kraków

Lekarz zainteresowany i życzliwie nastawiony, przemiły i komunikatywny człowiek. Poświęca odpowiednią ilość czasu pacjentowi. Bardzo dokładnie objaśnia dolegliwości i przedstawia dalszy proces leczenia. Godny polecenia!
Opinia dodana przez: Waldemar

lekarz Karolina Balawajder

MEDICOR Sp. z o.o.
pl. Władysława Andersa 5
61-894 Poznań

Niezykle miła i kompetentna osoba, wykazująca bardzo duże zainteresowanie pacjentem. 5 gwiazdek pod każdym względem.
Opinia dodana przez: Agata

lek. dent. Piotr Jaszcz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DENTAL-ART"
Komandorska 53a/3b
53-342 Wrocław

Pan Piotr Jaszcz usunął mi górną lewą szóstkę, podniósł dno zatoki szczękowej, osadził implant, a następnie koronę. Do tego poprawił mocowanie korony innego implantu. Podczas każdej wizyty było komfortowo, bezboleśnie, miło i kulturalnie. Prezentowana wiedza i umiejętności oraz podejście do pacjenta są na najwyższym światowym poziomie. Taki lekarz to prawdziwy skarb. Jestem bardzo zadowolony z leczenia.
Opinia dodana przez: Piotr Dyba
{'id': 39765, 'name': u'Opole'} Terapeuta
                                       mgr Wioleta Lange

mgr Wioleta Lange

Terapeuta, Psycholog

Gabinet psychoterapii
ul. Grodzieńska 19
Opole

Pani Wiola jest bardzo miłą, przyjemną, pozytywnie ciepła osobą, bardzo fachowo i z sercem podchodzi do swoich pacjentów, czy też do swojego zawodu. Miałam okazje odbyć dosyć dużo terapii, w tamtym momencie czułam że jest ktoś kto mnie rozumie, ktoś kto chce mi pomóc. Pani Wiola jest najlepszym terapeutom jakiego miałam "okazje" doświadczyć w swoim życiu.
Opinia dodana przez: Marlena

lek. dent. Małgorzata Kazanecka

NZOZ "ANET - MED" Centrum Medyczne
11 Listopada 171A
41-219 Sosnowiec

Pomimo tego, że panikuję przed każdą wizytą u stomatologa do tej przemiłej i przede wszystkim kompetentnej Pani chodzę gdy tylko zajdzie potrzeba. Cechuje ją profesjonalizm, empatia i pogoda ducha.
Opinia dodana przez: Jan