Lekarze

- 120262

lekarz Barbara Gerber

Cienista 5
40-779 Katowice

Pani dr. Gerber jest najlepszym lekarzem jakiego miałam do tej pory - ciepła, grzeczna, wyrozumiała a w dodatku chętnie służy poradą. Do każdej pacjentki podchodzi profesjonalnie i rzeczowo. Bardzo polecam

lekarz Jadwiga Matuszczak

Krzemienna 42b
Szczecin

bardzo dobry lekarz poświęcający sporo uwagi najmłodszym pacjentom, przeprowadza bardzo dokładny wywiad i co dla mnie było bardzo ważne to to, że nie przepisuje niepotrzebnych lekarstw...zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Małgorzata Prześlak-Wardecka

SZPZLO Warszawa Praga-Południe
ulica Ostrołęcka 4
04-102 Warszawa

p. Doktor bardzo dokładnie tłumaczy o stanie zdrowia pacjenata. Cierpliwa, od Doktor bije sympatja i empatja.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Bronisław Toś

Sandomierska 95
27-640

Najlepszy internista jakiego znam, a jako lekarza znam go bardzo dobrze bo od jakichś chyba 15 lat lub więcej (od kiedy pamiętam) jest moim lekarzem rodzinnym.

lekarz Ewa Ważny

Wojnickie Centrum Medyczne
ulica Rolnicza 3
32-930 Wojnicz

Wspaniała lekarka ...przychodzac do P.Doktor czułam sie jak ktos ważny ,ematyczna wspaniała lekarka to cud że tacy lekarze istnieja

lekarz Krystian Ledwoń

św. Barbary 9
41-100 Siemianowice Śląskie

witam wg mnie lekarz z powolania,nie jakis lapowkarz,jak dr Straszak. Zna swoj fach i potrafi rozmawiac zarowno z chorym jak i z rodzina.Goraco polecam,nie ma za duzo takich Gosci. Moj adres bogu888@web.de

lekarz Zygmunt Mączka

Morcinka 65
67-200 Głogów

Bardzo fajny. Rzetelny, sumienny, odpowiada na pytania. Miły i z poczuciem humoru :) Z pewnością jeszcze tam zawitam w razie problemów zdrowotnych .

dr n. med. Piotr Białecki

Ortopeda, Traumatolog

Lux Med
Mickiewicza 128a
Szczecin

Wresczie po 4 miesiącach podjęłam stosowne leczenie i czuję się absolutnie lepiej. Wszystkim polecam tego wspanielego lekarza

lekarz Barbara Adamus-Proszowska

Naftowa 69a lok. 5
41-200 Sosnowiec

Jest wspaniałym lekarzem, zodpowiednim podejściem do dziecka, które jest tak ważne dla małego pacjenta. Jest to lekarz który nie stosuje od tak Antybiotyku, tylko leczy lekami i syropami które nie szkodzą dziecku i nie osłabiają organizmu. Bardzo profesjonalna lekarka prowadzi moje bliżnieta już 4 lata. Od maleńkiego kiedy to na pogodowiu nie otrzymałam wystarczającej pomocy. POLECAM GORĄCO

Andrzej Drelich

Ortodonta, Stomatolog

Młodzieżowa 6 lok. 20
22-400 Zamość

Bardzo dobry ortodonat. Najlepszy w Zamościu. Polecam bardzo. Miałam bardzo dużą wadę zgryzu nik w Zamościu nie podją się mojego leczenia bo niewiedzieli co z tym zrobić. Poszłam do niego i on nie widziała problemu w tym jak to wyleczyć,odrazu podją się leczenia. Chodze do niego już ponad rok i efekty są niesamowite. Polecam

Barbara Jacyna

Ortodonta, Stomatolog

al. Niepodległości 2
88-300 Mogilno

Polecam.Jedyny problem to umowienie się na wizytę okres oczekiwania około miesiaca nie zawsze odbierane sa telefony,stomatolog bez zarzutów :)

lekarz Małgorzata Górska

Wiśniowa 37
02-545 Warszawa

Pani Doktor przyjęła mnie mimo mojego spóźnienia, była empatyczna, serdeczna co od razu poprawiło moje samopoczucie. Wnikliwa i uważna, Mam nadzieję, że zalecenia które dostałam przyniosą dobre efekty

Jolanta Rutkowska

Jurczyńskiego 32 (bl. 244)
92-306 Łódź

Świetna pani doktor! Naprawdę polecam się do niej udać w razie jakiś problemów lub jeżeli ktoś chce zainwestować w soczewki kontaktowe! ;)
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Marzena Selańska

Astrów 14
44-240 Żory

Bardzo dobry to za malo! Pani Doktor jest z powolania. Jest osobą bardzo milą i przyjemną. Zawsze usmiechnieta i chetna do rozmowy, odpowiada na kazde zadane pytanie bez poczucia ze nie masz prawa o nic zapytac. Jest okulistka skuteczna i bardzo dokladna oraz bardzo delikatna przy robieniu badan. Dlugo szukalam okulisty i bardzo sie ciesze, ze wlasnie trafilam do tego gabinetu. Serdecznie polecam Pania Doktor

lekarz Maria Zwolenkiewicz

Pałuckie Centrum Zdrowia Szpital Powiatowy w Żninie
ulica Szpitalna 30
88-400 Żnin

Bardzo dobry specjalista,co można zauważyć chociażby po terminach wizyt,które są niestety bardzo odległe.

lekarz Mariola Bawer

Ziemięcicka 21
44-110 Gliwice

Rewelacyjny specjalista. Polecam. Leczę się u Pani doktor od kilkunastu lat i mój wzrok poprawił się znacznie. Z +4.5 na jednym oku mam obecnie +0.5.

lekarz Władysław Kruszniewicz

Władysława Łokietka 13
58-100 Świdnica

Wspaniały lekarz. Życzliwy, cierpliwy i dokładny. Z chęcia odpowiada na wszystkie nurtujące pytania. To przyjemność polecić pana doktora Kruszniewicza.
Opinia dodana przez: Mateusz Tondel

lekarz Romana Krzemińska-Siemaszko

ulica Polna 2A
86-100 Świecie

Pani Doktor jest lekarzem z powołania. Podczas wizyty stwarza przyjazną atmosferę. Leczy skutecznie. Posiada rozległą wiedzę z zakresu medycyny. Sam kontakt z nią jest leczący.

Małgorzata Brzonkalik-Skowronek

Logopeda

Traugutta 261
44-280 Rydułtowy

Najpierw leczyła się u tej pani moja córka obecnie ma 11 lat i nie ma już problemów z wymową. Obecnie leczymy syna 5,5 lat chodzimy do niej raz w miesiącu i widać wielkie postępy. Ale dużo ćwiczymy w domu.

Teresa Dzikowska

Logopeda

Gabinet prywatny
Poleska 41 lok. 6
51-354 Wrocław

Na forum -Dobry lekarz-chcialabym wypromować logopedę Pania Elżbietę Dzikowską,która swoim profesjonalizmem i kompetencją oraz miłym obyciem pomogła mi w krótkim czasie pozbyć się z problemu nękajacy mnie od bardzo długich lat.Aktualnie mam 57 lat i pozbyłam się wady wymowy w przeciągu 5 miesiecy.Nieprawidlowe wymawianie takich głosek jak ś,s,ć,c,sz,cz i ich dźwięcznych odpowiedników przysparzało mi nie lada kłopotu.Bardzo dobry aparat słuchowy,który noszę nie ułatwił innym ekspertom w tej dziedzinie w pozbyciu ...