Lekarze

lek. med. Piotr Broda

Ośrodek Wsparcia Płodności Naprotechnologia
Klasztorna 4
60-461 Licheń Stary

Do tej pory przez żadnego lekarza nie czułam się tak otoczona wszechstronną opieką, jak przez Pana Doktora. Jest osobą bardzo kompetentną, podczas pierwszej wizyty poświęcił mi bardzo dużo czasu, wykraczając daleko poza ramy zwykłej wizyty. Wsłuchuje się w pacjentkę, wnikliwie analizuje usłyszane informacje. Cenię pana doktora za holistyczne spojrzenie na moje przypadłości, bardzo duży szacunek, sympatię i wysoką kulturę osobistą, która z niego emanuje w stosunku do ludzi. Wspaniały Fachowiec, ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Tomasz Sikora

Otolaryngolog

Sojowa 2 E/50
81-589 Gdynia

Super lekarz godny polecenia byłam z 5 letnim synem i super podejście do małego pacjenta z czystym sumieniem polecam jeśli ktoś szuka otolaryngologa to jest lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Jacek Nowak

Gabinet Internistyczny - Wizyty Domowe - Jacek Nowak
ul. Traugutta 34
68-130 Gozdnica

Przede wszystkim bardzo dobry specjalista internista. Konkretnie podchodzi do pacjenta, miły, uśmiechnięty, podczas badania się nie spieszy, robi to bardzo dokładnie, szczególnie USG. Serdecznie polecam doktora Nowaka. Problem się do niego dostać na wizytę, ale wcale się nie dziwię.
Opinia dodana przez: Marek

lek. dent. Tymon Idzikowski

Centrum Stomatologii ''Dentus'' Bydgoszcz
ulica Ku Wiatrakom
85-856 Bydgoszcz

Dr wspaniały człowiek przemiły ,zabawny , uśmiechnięty wizyta bez stresu jakiegokolwiek,wyrywania nawet nie poczułam z serca polecam.Takze jego asystentce należy się pochwała bo bardzo fajna kobitka.Jesli chodzi o zespół to są najlepsi.

lek. dent. Adam Kasperski

Oddział Szpitalny Centrum Medycznego Alfa-Med
Jana Pestalozziego 7
85-095 Bydgoszcz

Kompetentny, dokładny, sympatyczny, cierpliwy,z poczuciem humoru. Lekarz zdecydowanie godny polecenia.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Dagmara Tucholska

Szpital im. Stanisława Leszczyńskiego w Katowicach - AMBULATORYJNE ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE
ul. Raciborska 26
40-074 Katowice

Jest świetna. Prowadziła moją ciążę na nfz. Nie raz się zdarzało że siedziała po godzinach przyjmując pacjentki. Pomimo dużej kolejki każdej ciężarnej poświęcała odpowiednią ilość czasu. Robi bardzo dokładnie badania, zleca również sporo badań. Jak tylko jest podejrzenie czekogolwiek z poza jej dziedziny co może negatywnie wpłynąć na ciężarną od razu daje skierowanie do specjalisty. Troszczy się o pacjentki. Wysłała mnie w odpowiednim momencie na l4 za co jest jej ...
Opinia dodana przez: Dorota

lek. dent. Magdalena Lisiak-Myszke

Chirurg stomatolog

ul. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 47
85-790 Bydgoszcz

Wyrywałam zęba ( górną siódemkę ) u Pani Doktor. Niepotrzebnie się zawczasu stresowałam, bo zabieg okazał się całkowicie bezbolesny. Nie czułam nawet najmniejszego bólu. Teraz żałuję,że tak długo zwlekałam z tym zabiegiem. Pani doktor bardzo miła, uśmiechnięta, konkretna, po wszystkim wyjaśniła mi jak postępować po zabiegu. Czułam się w Jej gabinecie bardzo dobrze zaopiekowana, a po wszystkim wychodziłam bardzo zadowolona. Pani Doktor jest lekarzem z powołania!!!!!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Marcin Sadłocha

Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Leopolda Markiefki 87
40-211 Katowice

Fenomenalny lekarz, nadzwyczaj opanowany, otwarty i rzeczowy. Absolutnie profesjonalny w każdym aspekcie opieki nad pacjentką. Po pierwszej ciąży trafiłam do Pana doktora i teraz prowadzi moją druga ciąże. Zawsze chętny do pomocy, nigdy nie daje odczuć swojego zmęczenia mimo że przyjmuje po dyżurze, zawsze wysłucha i uspokoi.

lek. dent. Joanna Bilska-Stokłosa

ul. 28 Czerwca 1956 r. 299
61-469 Poznań

Pani Doktor to znakomity chirurg szczękowo-twarzowy. Dokonała dla mnie cudu i to dwukrotnie. Nie ma takich słów, które będą wystarczająco dobre, aby wyrazić moją wdzięczność. Wykonuje swoją pracę z pasją i oddaniem. Do tego jest osobą życzliwą i pełną zrozumienia dla problemu pacjenta, cierpliwie odpowiada na pytania, wyjaśnia wątpliwości, tłumaczy, co ma niebagatelny wpływ na samopoczucie, a tym zdrowie pacjenta. Serdecznie dziękuję, Pani Doktor za pomoc.
Opinia dodana przez: Wioletta

lek. dent. Łukasz Magnuszewski

Brzozowa 1
15-809 Białystok

Znikla mi plansza, wiec nie dokonczylam opinii. Kontynuuje: doktor wyjasnia, co zamierza zrobic. Upewnia sie, ze pacjenta nie boli. Robil mi uzupelnienia typu „korony” na dwa sasiadujace, martwe zeby. Jesli procedura pozbawiala mnie koron tych zebow, z gabinetu wychodzilam z taka maskujaca nakladka i moglam smialo rozmawiac i smiac sie. A kwintesencja byly korony tak dopasowane, ze nie wymagaly zadnego szlifowania; a szlifowanie moich pozostalych zebow, by dopasowac korony, w ...

lekarz Anna Krosnowska-Komło

ul. Syreny
07-410 Ostrołęka

Bardzo fajna Pani lekarz, ma super podejście do dzieci, mój synek Wojtuś uwielbia chodzić na wizyty, nie boi się, ma zaufanie.
Opinia dodana przez: Paulina

lek. dent. Karol Szołczyński

NZOZ ARS MEDICA - filia
Bobolicka 4
76-010 Polanów

Bardzo dobry lekarz. Wyrozumiały, godny polecenia. Na pierwszym miejscu jest pacjent . Wszystko ok. Pozdrawiam Pana i życzę dużo sukcesów. Żeby każdy lekarz podchodził tak jak Pan Karol do sprawy to było by świetnie.
Opinia dodana przez: Ernest

dr Michał Wąsowski

Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Warszawa Czerniakowska
Czerniakowska 231
00-416 Warszawa

Wyjątkowy lekarz, o szerokiej wiedzy medycznej, traktujący pacjenta z dużą uwagą i powagą. Medycyna jest nie tyle Jego zawodem, co życiowym hobby. Pacjent ma poczucie bezpieczeństwa pod opieką Tego lekarza. Stawia trafne diagnozy i dobrze dobiera leki. Zna medycynę niekonwencjonalną. Mam dużą ufność do lekarza Michała Wąsowskiego i polecam Go w pełni każdemu.

mgr Joanna Środzińska

Psycholog

mgr Joanna Środzińska - psycholog
Wróblewskiego 19
38-300 Gorlice

Pani Joanna to świetna osoba z ogromną wiedzą i doświadczeniem, która dzięki temu pomogła mi przejść bardzo ciężki okres mojego życia. Spojrzeliśmy wspólnie w całe moje życie, pomogła mi odnaleźć siebie, nakierować, podpowiedzieć, zrozumieć pewne rzeczy, zmienić nawyki myślowe. Z całego serca polecam współpracę, gdyż jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, pełna uśmiechu, empatii i profesjonalnego podejścia.
Opinia dodana przez: Szymon
Oby więcej takich sumiennych i życzliwych lekarzy naprawdę bardzo fachowe podejście do pacjenta, szczerze polecam bardzo oraz bardzo dobrze stawia diagnozę.
Opinia dodana przez: Dominik
{'id': 41791, 'name': u'Tychy'} Dietetyk
                                       mgr Adrian Wygrabek

mgr Adrian Wygrabek

Dietetyk

Centrum Medyczne INMEDICO
Wąska 7
43-100 Tychy

Z całego serca polecam Tego specjalistę, zwłaszcza osobom takim jak ja, borykających się z otyłością olbrzymią. Kto wie, ten zrozumie jak ciężko jest zacząć "coś" z tym robić- wstyd przed wejściem na wagę jest tak ogromny, że człowiek rezygnuje często pod samym gabinetem... Miałam za sobą kilka podejść, aż trafiłam do Pana Adriana- złoty człowiek, otwarty, serdeczny, z poczuciem humoru (to bardzo pomaga), a przy tym kompetentny i bardzo wyrozumiały. ...
Opinia dodana przez: wiola

lekarz Renat Klimecka-Rzewuska

NZOZ ESKULAP
Pruszków

Takich lekarzy jak p. Dr. potrzebuje nasza Polska Służba Zdrowia. Jest naprawdę oddana swojej pracy. 25 lat jestem pacjentkom p Dr. Zawsze przyjmie, wysłucha, postawi diagnozę i ustali prawidłowe leczenie.
Pani doktor to bardzo profesjonalna lekarka, która zajmuje się pacjentem całościowo, a przy tym jest bardzo życzliwa i cierpliwie wszystko wyjaśnia.
Opinia dodana przez: Agata

dr n. med. Roman Krupinski

Endokrynolog

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Bardzo dobry chirurg, jestem bardzo zadowolona zarówno z opieki w szpitalu, jak i z prywatnych wizyt. Mój przypadek nie był skomplikowany, ale czułam się w pełni zaopiekowana przez cały czas choroby, dr dokładnie wszystko tłumaczył, odpowiadał na wszystkie pytania, dbał o zmniejszenie lęku przed zabiegiem. Operacja bez żadnych powikłań, szybkie i bezproblemowe gojenie rany. Lekarz konkretny, a zarazem bardzo serdeczny. Wyjątkowy profesjonalista i dobry człowiek.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Wojciech Petriczko

Poradnia
Powstańców Wielkopolskich 66-68
70-111 Szczecin

Bardzo dobry lekarz poswiecil mi godzine swojego czasu przed operacja ,zeby wytłumaczyć jak bedzie przbiegala sama operacja bardzo dziekuje do pacjenta podchodzi ze zrozumieniem ,jest uprzejmy i bezposredni