Lekarze

- 120262

lekarz Maria Czyżycka

Buczka 37
33-100 Tarnów

Miła, kompetentna pani doktor, tłumaczy spokojnie, bada dokładnie. Super podejście do dzieci i rodziców.
Opinia dodana przez: Gabriela

lekarz Barbara Willak

Mickiewicza 33/1
58-310 Szczawno-Zdrój

Moja córka ma 23lata.Tylko rodzice którym dziecko umiera na rękach rozumieją koszmar i bezgraniczną niemoc.P.Doktor pojawiła się w naszym życiu w trakcie poszukiwań pomocy w walce o zdrowie mojego dziecka..Jest cudownym lekarzem i człowiekiem.Pomogła nam przejść przez najtrudniejszy czas w życiu.Moja córka jest ogólnie zdrowa i cieszy się życiem.Wierzę,ze zawdzięczamy to właśnie P.Doktor i jej wiedzy.SERDECZNIE DZIĘKUJĘ.POLECAM WSZYSTKIM MAMOM KTÓRE DRŻĄ O SWOJE POCIECHY. Aurelia Urbańska

Zofia Spława-Neyman

Psychiatra

Studencka 72
02-735 Warszawa

Początkowo wydawała mi się trochę oschła,ale potem bardziej jej zaufałam. Poświęca wiele czasu pacjentowi, utrzymuje kontakt telefoniczny, starannie dobiera leki.

lekarz Waldemar Olech

Psychoterapeuta, Psychiatra

ulica Wschodnia
20-015 Lublin

Dzięki doktorowi funkcjonuję w świecie zawodowym jak każdy zdrowy człowiek, a cierpię na przewlekłą depresję. Bardzo dziękuję i polecam innym.

dr n. med. Wojciech Duchiński

Neonatolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Radiologica
Wiertnicza 124
02-952 Warszawa

Bardzo dobry pediatra ! Ma super podejście do dzieci, jak i do rodziców :)
Lekarz jedyny w swoim rodzaju ,który swą pracę wykonuje w 100 %..Wielki szacunek dla pana doktora

Wojciech Sawko

Chirurg stomatolog, Protetyk

Pocztowa 3
Pasym

Lepszego specjalisty i zabawniejszego lekarza nie znajdziecie ;)

lekarz Tadeusz Błażewicz

Pulmonolog, Pediatra

Żeromskiego 8a lok. 21
19-500 Gołdap

Lekarz godny polecenia,bardzo uprzejmy leczy moją 3 dzieci i nie żałuję że są u niego zapisane.Zawsze ma czas by wysłuchać Polecam:-)

lekarz Regina Sawicka-Turczyn

Pulmonolog, Internista

Centrum Medyczne Vitamed
al. marsz. Piłsudskiego 30
81-355 Gdynia

Bardzo empatyczna osoba, o wysokiej kulturze osobistej. A do tego profesjonalna, traktuje pacjenta holistycznie. Takich lekarzy już się nie spotyka.

lekarz Marek Podgórski

Reumatolog

ulica Iwaszkiewicza 4f
98-220 Zduńska Wola

Wspanialy, doswiadczony lekarz,wysoki poziom empatii, uprzejmy. Nigdy nie odmawia pomocy, dokladnie informuje o problemie zdrowotnym. Goraco polecam
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Barbara Leonowicz

Warmińska 25 lok. 12
11-100 Lidzbark Warmiński

Najlepszy lekarz pod sloncem!!! polecam kazdemu, kto ma dzieciatko!! Pani Basi zalezy na dobru dziecka, a nie na pieniadzach, zawsze pomoze, wytlumaczy! ZUCH kobieta!
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Katarzyna Szkiłłądź

Promocja Zdrowia
ulica Conrada 15
01-922 Warszawa

Pani Doktor jest rewelacyjna Polecam wszystkim mama!!!!
Opinia dodana przez: gabi07

lekarz Jan Tesla

Boguckiego 6
01-502 Warszawa

Leczę się u dr Tesli od wielu lat. Praktycznie zawsze wybierał leczenie mało inwazyjne, co uchroniło mój organizm przed obniżeniem odporności.Jest bardzo uprzejmy oraz zawsze znajduje czas dla swoich pacjentów. Moim zdaniem lekarz najlepszy z najlepszych!
Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani Doktor.Podczas wizyty tłumaczy metodę leczenia,wiem czego mogę spodziewać się za chwilę.Jest delikatna,doskonale wie,co czuje pacjent po tamtej:-) stronie i wie jak działać,by czuł się lepiej.Moja jedynka nadbudowana kompozytem,prawie szesć lat temu,jest najlepszym dowodem na wysoką jakosć leczenia.A myślałam,że bez koronki się nie obejdzie.Dodam jeszcze,że nie uważam przy jedzeniu.

Agnieszka Ferdynus

Protetyk, Ortodonta

Przychodnia Rejonowa
Kościuszki 13
57-540 Lądek-Zdrój

Wszystko dobrze. Cała wizyta odbyła się w miłej i przyjacielskiej atmosferze (a tak się bałem przed wizytą). Pani doktor profesjonalnie podeszła do tematu wyjasniając co w danej chwili robi. Do tego wszystkiego cały zabieg mogłem ogładać na monitorze. Nowoczesny gabinet z super stomatologiem. Niezdecydowanym polecam wizyty u tej pani.

lekarz Ryszard Grendziak

T.Kościuszki 43 / 2
Legnica

Wspaniały lekarz na właściwym stanowisku. Bardzo sympatyczny i kontaktowy człowiek. Dla niektórych kolegów po fachu powinien być inspiracją ...
Opinia dodana przez: Darek D.
Doskonały pediatra! Rzeczowo, fachowo podchodzi do problemu. NA dodatek prawdziwy gentelman jakich mało! Szarmancki

Grażyna Jeżewska

Protetyk, Stomatolog

Gabinet Neurocgirurgiczny
Czeska 6
71-780 Szczecin

Super! Polecam, dawno nie spotkałam tak miłej Pani Stomatolog.

Jolanta Derejska-Kania

Armii Krajowej 20c lok.20
Kołobrzeg

Pełna Profesjonalizmu, miła a co najważniejsze nigdy nic nie Boli polecam na milion procent chodzę już do Niej 10 lat
Opinia dodana przez: wojciech
Witam.Pani ALICJA jest osoba,ktora bardzo dokladnie i rzeczowo podchodzi do swojej pracy.Od lat lecze u tej pani zeby i szczerze moge powiedziec,ze jest perfekcjonistka.Przy tym jest bardzo mila i odpowiada na wszystkie pytania.A co najwazniejsze w tym zawodzie-zmniejsza uczucie bolu u pacjenta do minimum.Naprawde wielki szacunek dla tej pani!!adrianna rogowska |
Opinia dodana przez: ada