Lekarze

lek. dent. Bartosz Mulawa

StomaCare
ul.Łucka 20 lok. uż. 21
00-845 Warszawa

Nigdy wcześniej nie trafiłam do tak wspaniałego stomatologa, jakim jest dr Bartosz Mulawa. Jego usługi stomatologiczne są na najwyższym poziomie. Nie trudno zauważyć, że w swoim zawodzie jest nadzwyczaj precyzyjny, konkretny, a przy tym wrażliwy i empatyczny. Cechuje go indywidualne podejście do pacjenta, udziela rzetelnych informacji, służy pomocą i radą. Dr Bartosz Mulawa zaproponował i podjął się leczenia zębów, które wydawały się „spisane na straty”. Dzięki zastosowaniu onlay mogę na ...
Opinia dodana przez: Mariola W.
{'id': 6664, 'name': u'Olsztyn'} Psycholog dziecięcy
                                       mgr Piotr Chaciński

mgr Piotr Chaciński

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Piotr Chaciński psycholog
ul. Mickiewicza 4 p.115
Olsztyn

Szczerze polecam Pana Piotra. Pełne zaangażowanie podczas sesji, pozytywne efekty terapii przychodzą bardzo szybko. Od razu widać, że Pan Piotr zna się na swojej pracy, jest wspaniałym fachowcem i co jest bardzo ważne – bardzo lubi swój niełatwy zawód. Moim zdaniem najlepszy psycholog w Olsztynie.
Opinia dodana przez: Tomek
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Psychiatra dziecięcy
                                       lekarz Paweł Radziejewski

lekarz Paweł Radziejewski

Psychiatra dziecięcy

Karłowicza
Bydgoszcz

bardzo polecam wizyty u dr.Radziejewskiego, jest profesjonalistą, bardzo precyzyjnie dopiera leki i jest lekarzem z powołania!
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Stomatolog dziecięcy
                                       lek. dent. Agnieszka Miazga

lek. dent. Agnieszka Miazga

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Miadent Studio
ul. Czajna 13b
30-689 Kraków

Wspaniała lekarka, wyjaśnia i tłumaczy, odpowiada na pytania i jest bardzo cierpliwa, kompetencje również na BARDZO wysokim poziomie. polecam wszystkim
 Psycholog dziecięcy
                                       mgr Sylwia Powałko

mgr Sylwia Powałko

Psycholog dziecięcy, Psycholog

A wiec polecam w 100%. Fachowe podejście do sprawy. Co ważne potrafi słuchać i rozmawiać do "rzeczy" a nie zapamietane typowo z książki definicje. Tak wiec polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Kamil
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Fizjoterapeuta
                                       dr Piotr Czyżewski

dr Piotr Czyżewski

Fizjoterapeuta

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48
02-541 Warszawa

Polecam w 100%. Pełen profesjonalizm! Doktor z uśmiechem i fantastycznym podejściem do dzieci. Poświęcił dużo czasu na badanie, wszystko jasno wytłumaczone. Jesteśmy zachwyceni wizytą u dr Czyżewskiego.
Opinia dodana przez: Magdalena
{'id': 29152, 'name': u'\u017bywiec'} Chirurg stomatolog
                                       lek. dent. Agnieszka Nieścieronek

lek. dent. Agnieszka Nieścieronek

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Dental-Care Sp.j. Agnieszka Nieścieronek
ul. PCK 4 (obok Urzędu Skarbowego)
Żywiec

Od jakiegoś czasu leczę się w Dental-Care i jestem bardzo zadowolona. Pani Agnieszka to był trzeci stomatolog, do którego trafiłam. Miałam problemy z jednym z zębów – rozwinięty stan zapalny, ból nie do wytrzymania. Ale nie to było najgorsze. Lekarze, z którymi konsultowałam się wcześniej chcieli usunąć zęba twierdząc, że próchnica jest zbyt zaawansowana a szanse na powodzenie leczenia niewielkie. Z racji, że w pracy mam kontakt z klientem, nie ...
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       dr n. med. Zuzanna Rymarczyk

dr n. med. Zuzanna Rymarczyk

Internista, Diabetolog

Best-Med
al. Jerozolimskie 87
02-001 Warszawa

Jestem szczera i obiektywna, a mimo to, a może własnie dlatego, "daję" dr Rymarczyk 5ki w każdej z kategorii: jest miła i uprzejma, dokładnie tłumaczy, jakie badania i leki zleca i dlaczego, nie śpieszy się i jeszcze raz tłumaczy jakąś istotną kwestię, jeśli pacjent ma dodatkowe pytania. Cukrzyca nie jest "łatwą" chorobą, a dr jest 3cim z kolei diabetologiem, którego spotkałam, i dopiero przy dr Rymarczyk zauważyłam, że doktor zależy, ...
Opinia dodana przez: Lija
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Ginekolog
                                       lekarz Dariusz Rajski

lekarz Dariusz Rajski

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

bardzo dobry, uprzejmy lekarz. Super poprowadził moją pierwszą ciążę. Kompetentny i delikatny. Bardzo polecam
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Terapeuta
                                       mgr Ilona Nawrot

mgr Ilona Nawrot

Terapeuta, Seksuolog

Centrum Terapii VillaMedic
Sarmacka 19 lok. 55
Warszawa

Spotkania z panią to prawdziwa przyjemność, a problemy jakby same się rozwiązują. Pozdrawiam Patryk :)
Opinia dodana przez: Patryk

dr n. med. Eliza Wasilewska

Alergolog, Pediatra

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
83-300 Pruszcz Gdański

Chciałabym się z panią skontaktować ale nie mam jak ponieważ ostatnio byłam na wizycie we wrześniu i przyjmowała pani w klinice laifemedical w Gdańsku ..a potrzebuje jak najszybszego kontaktu czy ktoś by mógłby mnie poratować nr telefonu do pani doktor? Była bym wdzięczna z góry dziękuję .
Opinia dodana przez: Monika Zasada

lek. med. Anna Nowicka

Pediatra, Lekarz medycyny podróży

Sympatyczna i cierpliwa Pani Doktora. Odpowiedziała wyczerpująco na każde moje pytanie :) Jestem bardzo zadowolona po wizycie :)
Opinia dodana przez: Lilka

dr n. med. Wojciech Ślusarczyk

Neurochirurg

Avimed Katowice
Gliwicka 159
40-857 Katowice

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Lekarza. Bardzo miły, wystarczającą ilość czasu poświęca pacjentowi, aby rzeczowo wytłumaczyć przyczyny i leczenie choroby. Przede wszystkim skuteczny w leczeniu. Godny zaufania. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Bozena

lekarz Magdalena Belka

Centrum Medyczne Wilno
Ponarska 11
03-890 Warszawa

Pani Doktor kompetentna,przemiła,bardzo zainteresowana pacjentem zarówno przed jak i po zabiegu,na dodatek miesiąc po zabiegu blizna prawie niewidoczna w bardzo widocznym miejscu.Dziekuję,podziwiam i polecam, wdzięczny pacjent Tomasz Burkacki

Joanna Wiśniewska

Radiolog

U Lekarzy - Centrum Medyczne
Bolkowska 2c/H1
01-466 Warszawa

Bardzo kompetentna i profesjonalnie prowadziła badanie USG. Niezwykle uprzejma, chętnie wyjaśniała mi wszystko. Umie rozładować napięcie, bo wszystko omawiała w trakcie badania. To rozładowywało stres, nie tworzyło dystansu. Była bardzo życzliwa i pomocna dla mnie. Polecam.
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Internista
                                       dr n. med. Monika Kraśnicka

dr n. med. Monika Kraśnicka

Internista, Nefrolog

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

Pod każdym względem super lekarka. Podejście do pacjenta, wiedza, kompetencje, leczenie, tłumaczenie, fachowość na najwyższym poziomie. Prowadziła mnie po przeszczepie nerki i miałam 200% zaufania i żadnych obaw że coś przeoczy lub zapomnie. Nie słodzi ale rzeczowo powie co dla danego pacjenta najlepsze. Jedna z nielicznych lekarzy których polecam bez żadnych zastrzeżeń. Więcej niż lekarz bo dla niej pacjent to nie PESEL ale przede wszystkim czławiek. Jak najbardziej godna polecenia ...
Opinia dodana przez: dd

lekarz Katarzyna Jurkiewicz

Neurolog

Rehasport Clinic
ul. Górecka 30 (Galeria Panorama)
60-201 Poznań

Polecam za czas poświęcony pacjentowi oraz wytłumaczenie i przebadanie pacjenta tak jak na lekarza przystało. Rozmowa rowniez polegała na wypytaniu mnie rożnych rzeczy o które lekarz pytać powinien.Polecam

lekarz Piotr Ogrodowicz

Rehasport Clinic
ul. Górecka 30 (Galeria Panorama)
60-201 Poznań

Pan drPiotr Ogrodowicz to lekarz, który budzi zaufanie ,z racji kompetencji i sympatię związaną z kulturą bycia .Wierzę ,że mój bark zrośnie się jak należy. Dobra opinia o Rehasporcie nie jest przesadzona. Barbara Miczko-Malcher
Opinia dodana przez: Barbara Miczko

lekarz Aleksandra Kuźnik-Borkowska

Okulista, Okulista dziecięcy

RETINA Diagnostyka i Mikrochirurgia Oka
ul.Cieszkowskiego 1/3 lok 79/80
01-636 Warszawa

Pani Doktor bardzo sympatyczna, kompleksowo bada oczy, tłumaczy gdzie jest problem, poświęca czas pacjentowi w 100%, świetnie bada ostrość oczu i dobierze szkła. Byłem na wizycie w CM Damiana, obym spotykał tylko takich lekarzy z powołania. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Ewa Buniowska-Rybałt

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Bardzo polecam panią doktor i dziękuje za jej życzliwość,empatię i poświęcony czas.Jest wspaniałą lekarką.
Opinia dodana przez: Anna