Lekarze Chirurg stomatolog stomatolog chirurg-stomatolog

Kinga Karpińska

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Trzcianka

POLECAM PANIĄ DOKTOR WSZYSTKIM KTORZY SA NIE ODPORNI NA BÓL I NIE TYLKO.WYRWAŁA MI ROPNY ZĄB KTORY BOLAŁ OKROPNIE.ZWYKŁE ZNIECZULENIE W TYM PRZYPADKU NIE DZIAŁAŁO.PANI DOKTOR PODAŁA MI ZNIECZELUNIE ODPOWIEDNIE DO SYTUACJI,JESTEM BARDZO JEJ WDZIECZNA I UWAZAM ZE JEST BARDZO DOBRYM STOMATOLOGIEM GODNYM ZAUFANIA I POLECENIA.DODAM TYLKO ZE WYRWANIE ZEBA W PILE W TAK SILNYM ZNIECZULENIU KOSZTUJE OD 150 DO 300ZŁ.

dr Mieczysław Parulski

Monte Cassino 28
48-200 Prudnik

złoty człowiek - lekarz z powołania nikomu nie odmówi pomocy, gdzie w dzisiejszych czasach z bólem zęba wszyscy pozostali mają Cię gdzieś!!!!! Polecam

lek. dent. Dariusz Olszański

Stolarska 6c/1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

W końcu trafiłam na stomatologa z podejściem do pacjenta, do tego najlepszy chirurg, dokładnie tłumaczył co będzie robić.
Opinia dodana przez: Ewelina

lek. dent. Radosław Bubieło

Chirurg stomatolog

109 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Piotra Sargi 9-11
70-965 Szczecin

Jestem po usunięciu czterech ósemek , profesjonalne podjęcie do pacjenta, polecam Pana Doktora . Szybko , sprawnie
Opinia dodana przez: Martyna

dr Robert Kucharski

Neodentica
Kartuska 149
Gdańsk

Podniesienie dna zatoki + trzy implanty w niecale dwie godziny. Następnego dnia obrzęk niemal niewidoczny, ból niemal nieodczuwalny, zero krwawienia. Praca operatora i Jego zespołu profesjonalna, sprawna, spokojna i miła. Troska o pacjenta i standarty higieniczne najwyższe. Zabezpieczenie farmakologiczne i informacje po zabiegu b.dobre i wyczerpujące. Serdeczne dzięki. Marek M.

lek. dent. Katarzyna Kasprzak-Gniot

Kraszewskiego 85 G/7
05-400 Otwock

Uważam , że bardzo fachowo a jeszcze nie tak bardzo drogo Bardzo fachowo i przy tym przystępnie cenowo .Polecam
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Ewa Zaslawska

Ośrodek Terapii Uzależnień
Chojnowska 81
59-220 Legnica

Wspaniala doktor,kompetentna o wielkich umiejetnosciach.Od kilkunastu lat do niej chodze i nie mam zamiaru zmieniac stomatologa.P.doktor Zaslawska byla na urlopie i trafilam do p.Shierstynskiej po 3 dniach wypadla mi plomba ,a jest to jedynka i kazde kolejne rozwiercenie nie wychodzi jej na dobre.Zdecydowanie polecam,ma wspanialy personel:)

lek. dent. Romuald Muczyń

Żołnierska 18 lok. 57
10-561 Olsztyn

Najlepszy stomatolog. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Ratuje najtrudniejsze przypadki. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Damian Dudek

Klinika Medyczna ArtMedica
Ul. Szosa Chełmińska 166
Toruń

Wspaniały człowiek, świetny lekarz, cierpliwy, fachowy, dowcipny. Wszystko dokładnie tłumaczy i cierpliwie odpowiada nawet na najgłupsze pytania. Wprowadza super atmosferę podczas resekcji.Polecam wszystkim którzy mają lęk przed dentysta.
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Artur Kwiek

Powstańców 8
05-240 Tłuszcz

Najlepszy stomatolog jakiego spotkałam. I nie zamienię na kogoś innego. Jest cierpliwy a jestem trudną pacjentką. Zawsze miły i dokładny. A wiem co mówię bo chodzę do gabinetu już z 15lat albo i więcej 🤭
{'id': 27398, 'name': u'Zwole\u0144'} Chirurg stomatolog
                                       lek. dent. Ewa  Wrochna

lek. dent. Ewa Wrochna

Lek.Dent.Ewa Wrochna Stomatologia
Aleja Jana Pawła 25
26-700 Zwoleń

Bardzo polecam panią Ewę. Profesjonalizm, życzliwość, w gabinecie zawsze miła atmosfera. Dziękuję za bezbolesne wyleczenie zębów :))))
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Ewa Gołdowska-Milewska

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego
ulica M.C. Skłodowskiej 24 a
15-276 Białystok

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Fachowość, spokój, opanowanie i podejście do pacjenta - na najwyższym poziomie. Jeśli ktoś ma obawy przed zabiegiem, to szczerze polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Maria Woszczyk

Prywatny Gabinet Lekarski
os. Na Murawie 5 A/1
61-655 Poznań

Pani doktor jest wspaniala, cierpliwa, umie rozladowac atmosfere, jest swietnym fachowcem, bardzo mila - terminy na poltora miesiaca do przodu swiadcza o tym jaki to lekarz - polecam goraco
Opinia dodana przez: Grzesiek

lek. dent. Piotr Ogniewski

Chirurg stomatolog, RTG

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Czajek 5
Katowice

Pan Doktor Piotr Ogniewski jest rewelacyjny. Skala od 1 do 5 jest za niska żeby go ocenić :D prowadzi mojego synka od roku, a moje dziecko ma skończone 2 latka. Nie mamy żadnego problemu z wizytami u stomatologa pomimo przeprowadzonych zabiegów! Naprawde Pan Doktor godny polecenia! Cała obsługa z resztą też! Klinika pierwsza klasa. Za taki poziom, obsługę i komfort warto zapłacić :) Pozdrawiam, Ola.
Opinia dodana przez: Ola Kielar

Iwona Krzywoń-Cabaj

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Szpital Wojskowy
ul. Wrocławska
Kraków

Super podejście do pacjenta małego i dużego, leczymy się całą rodziną. Pani Iwona jest profesjonalna i moje dzieciaki lubią do niej chodzić, nie boją się przede wszystkim. Nawet rysują obrazki dla Pani Dentystki :)
Opinia dodana przez: Paulina

lek. dent. Edward Zaremba

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Olimp
Katowicka 67 B
Opole

Musiałam wykonać zabieg resekcji, z polecenia moich 2 dentystek skorzystałam z pana Zaremby. Pomimo, że przestraszyłam się go w 1 chwili to okazał się ciepłym i wyrozumiałym człowiekiem., wszytsko dodkładnie wytłumaczył i w trakcie zabiegu wszytsko opowiadał co będze robił. Nie był gwałtowny, tylko na spokojnie wszytsko było. Zabieg odbywał się w ramach wizyty prywatnej o kosztował 300zł ale możliwe że podnieśli ceny.Może dac zwolnienie przy zabiegu bez problemu. Zdjęcie ...

Michał Bałaga

VITAL-DENT
Kraków

Do doktora Bałagi trafiłam przypadkowo, gdyż po odklejeniu zamka ortodontycznego ujawnił się ubytek i wizyta okazała się pilna. Zostałam przyjęta natychmiast, doktor przeprowadził wyczerpujący wywiad, dokładnie zbadał mój ząb, postawił trafną diagnozę, a sam zabieg wypełnienia ubytku (częściowo pod dziąsłem) został wykonany bardzo sprawnie i profesjonalnie, z użyciem najnowocześniejszych technik, materiałów oraz sprzętu. Doktor odznacza się nietuzinkowym poczuciem humoru i dba o to, aby pacjent podczas zabiegu czuł się komfortowo. ...
Opinia dodana przez: Agnieszka R.

lek. dent. Radosław Witkowski

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Bardzo dobry i doświadczony lekarz, wyrwał mi dwie ósemki w czasie jednej wizyty, jedna z nich była bardzo trudna i musiał po usunięciu zaszyć ranę. Rekonwalescencja po zabiegu była krótka i obyło się bez komplikacji. Serdecznie dziękuję.
Opinia dodana przez: Aga

dr Jurek Marek

Gabinet chirurgii stomatologicznej
przychud 1
43-300 Bielsko-Biała

Wspaniały lekarz, bardzo dobry specjalista, czlowiek kompetentny a przy tym bardzo miły.Potrafi przeprowadzać bardzo skomplikowane zabiegi dbając o to aby pacjent nie musiał cierpieć. Wszystkim bardzo polecam tego specjalistę. Miałem już u niego 3 wizyty a także moje córki. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. Henryk Mach

lek. dent. Maria Tyszka

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Pułtuska 13
06-400 Ciechanów

"Pani Doktor jest najlepszym stomatologiem jakiego spotkałam w życiu. Niesamowita wiedza, profesjonalizm, super podejście. Bałam się panicznie dentysty ale to co zastałam w gabinecie Pani Doktor przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Tam nic nie boli!!! :) Bardzo polecam i serdecznie Pani Doktor dziękuję "
Opinia dodana przez: Barbara