Lekarze Chirurg stomatolog stomatolog chirurg-stomatolog

lek. dent. Halina Borgiel-Marek

ulica Skłodowskiej 35
41-103 Siemianowice Śląskie

Ostatnio korzystam z pomocy wielu lekarzy w szpitalu SPSKM i trafiam na samych wspaniałych Lekarzy nie wiem czy to przypadek i szczęście albo ten szpital jest tak dobry.

lek. dent. Ewa Kicka

Kaliska 39a
41-200 Sosnowiec

Witam! Chodzę do Pani doktor od przeszło 30 lat i nigdy się nie zawiodłem:) Poza doskonałym podejściem do swojego zawodu, zawsze służy profesjonalną poradą, jest miła i sympatyczna:) Mam do niej pełne zaufanie i zawsze ze spokojem oddaję jej moje, czasem szwankujące "pianino" do naprawy:))) Polecam gorąco!!!
Opinia dodana przez: Mariusz Cz.

lek. dent. Jacek Wojciechowski

Centrum Medyczne MML - Szpital
Bagno 2 wejście E/3
00-112 Warszawa

Od wielu lat jestem pacjętką Pana Doktora J. Wojciechowskiego. Miałam robione różne zabiegi, z rezultatów których jestem bardzo zadowolona. Pan Doktor jest niebywale kompetentny, cierpliwy - podnosił mi pochylony ząb przez wiele miesięcy, i umiejący wytłumaczyć zawiłości stomatologiczne. Na dokładkę są jeszcze urocze Panie pracujące w Smeal Team, które z lekarzami tworzą wspaniały zespół. Gorąco wszystkim polecam.
Opinia dodana przez: Barbara

lek. dent. Beata Olczyk-Cimoch

Stomatolog, Chirurg stomatolog

NZSOZ Elżbieta Zaniewicz
Łucznicza 76A
71-472 Szczecin

Pani dr bardzo sympatyczna. Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy. Wizyta przebiega w miłej atmosferze. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: An
Pan doktor zapewnił mi największą możliwą dawkę komfortu, staranności i profesjonalizmu!!! Jest niesamowicie empatyczny, cierpliwy i co niespotykane ma poczucie humoru!!! Chapeau bas!!!
Opinia dodana przez: Elżbieta

lek. med. Jolanta Białas (dawniej Najko)

Czerwonych Maków 12/73
01-493 Warszawa

Absolutnie rewelacyjna Pani doktor. Poznalysmy sie przypadkiem, przy wizycie na nfz, ale jej prywatna praktyka to mistrzostwo. Jest warta kazdych pieniedzy i absolutnego zaufania.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Alicja Chmielewska

Reja 4 lok. 6
87-800 Włocławek

Pani Doktor jest najlepszym specjalistą w swojej dziedzinie, nie ma konkurencji w naszym województwie,mogę polecić każdemu kto czuje strach przed wizytą w gabinecie stomatologicznym.

Teresa Liszka

Kraków

Pani stomatolog Teresa Liszka jest wyjątkowym lekarzem stom. Leczy ząbki mojego 3,5 letniego synka, dziecko z chęcią chodzi na wizyty i nie boi sie urządzeń stomatologicznych. Pani dr zawsze tłumaczy dziecku co do czego jest i dziecko jest bardzo zaciekawione jak to bedzie w jego ząbkach. Polecam takiego stomatologa każdemu !!!

lek. dent. Michał Wierzbicki

Miladent
Gdańsk

Zdecydowanie polecam doktora Wierzbickiego wszytkim którzy musza usunąć zęba. Byłem u doktora na usowaniu zęba mądrości. Mój poprzedni lekarz nie podjął sie tego bo ząb był podobno krzywy i jeszcze prawie cały w kości. Dr Wierzbicki całkowicie bezboleśnie i w 15 minut pozbawił mnie przyczyny moich zmartwień, a to czego sie najbardziej obawialem czyli ze spuchne i ze będzie strasznie bolało nie nastąpiło. Jeszcze raz polecam dr Wierzbickiego!

lekarz Piotr Kuśnierz

Kraków

Bardzo uprzejmy i kompetenty. Wszystko tlumaczyl. Wzbudza zaufanie. Polecam.

lekarz Mzgdzlena Michniewska-Tomczyk

ulica Gen Ch. de Gaulle''a 83/6
41-800 Zabrze

Absolutny top, tak od strony profesjonalnej jak i ludzkiej. Pani doktor jest, po prostu, najlepsza z najlepszych :-)

lek. dent. Katarzyna Perek

Syreny 3/62
01-132 Warszawa

Dr Perek to bardzo konkretna, profesjonalna, a przy tym miła i kulturalna osoba, dzięki której atmosfera w gabinecie jest wręcz radosna. Kiedyś bałam się nawet czyścić zęby z kamienia, dziś siadam ze spokojem na fotel podczas każdej wizyty. Pani doktor usuwała mi chirurgicznie zatrzymaną ósemkę - szybko, sprawnie i bezboleśnie. Co więcej, już następnego dnia po zabiegu nie miałam żadnej opuchlizny czy odrętwienia. Wszystko pięknie i szybko się zagoiło. Jeśli ...
Opinia dodana przez: Natalia H.

Wanda Kozaczyńska

Piastowska 55 / 5
Wrocław

LEKARZ WSPANIAŁY !!!!!!!!!!!!! KIEDYŚ MIAŁAM SZCZĘŚCIE ZAPOCZĄTKOWAĆ MOJE WIZYTY I TRWAJĄ DO DIŚ .

Katarzyna Bałaban

Parzęczewska 17/19
Zgierz

Bardzo fachowa obsługa pacjenta.Jestem zadowolony w 100%.

lek. dent. Monika Zagórowska

przychodnia
Piotrkowska 270
90-361 Łódź

Super podejście do pacjenta, bardzo miła Pani Doktor. Godna polecenia.

lek. dent. Przemysław Krupa

Przychodnia Lekarska ZA-MED
ulica Chłodna 16
53-022 Wrocław

Dobry fachowiec godny polecenia. Pan doktor, przedstawił kolejne etapy, wyjaśnił na czym będzie polegał zabieg, sprawnie go przeprowadził. Wszystko przebiegło w miłej atmosferze, bez kolejek i zbędnego stresu.

lek. dent. Andrzej Wojciechowicz

Gabinet stomatologiczny
P.Wysockiego 8/1
51-692 Wrocław

Znakomity chirurg stomatologiczny i znakomity dentysta, protetyk. Bardzo kompleksowo podchodzi do pacjenta, ma świetny kontakt z pacjentem. Gabinet też super. Bardzo polecam! Pacjent

lek. stom. Michał Sypień

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Sypień
Piastowska 67a
43-300 Bielsko-Biała

Stomatolog z powołania, duży profesjonalizm, niezwykła sprawność działania i bardzo dobry, niestresujacy kontakt z pacjentem.
{'id': 30119, 'name': u'Rybnik'} Stomatolog
                                       dr n. med. Marcin Wieliński

dr n. med. Marcin Wieliński

Stomatolog, Chirurg transplantolog

Śląskie Centrum Implantologii Stomatologicznej Biały Uśmiech
3 maja 7
44-200 Rybnik

Polecam wszystkim, drogo ale było warto!

Jerzy Piekarski

Kolejowa 23
59-100 Polkowice

rewelacyjny,przyjacielski skory do wyjasnień swietne podejscie do pacjeta oraz niesamowite podejscie do zycia zawsze delikatny i konkretny polecam z szczerego serca!!!!!!!!!!!!