ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
41-605
Świętochłowice
Uważam, że powyższe opinie są bardzo krzywdzące dla pana doktora Pawła Czai, po śmierci męża zgłosiłam się na wizytę i pan doktor objął mnie kompleksową opieką psychiatryczną, dzięki czemu mój świat nabrał koloru. pan doktor to sympatyczny, przemiły i kompetentny lekarz specjalista. Dziękuje panie doktorze.
Zakład Samarytanka
Konopnickiej 3-5/17-18
62-800
Kalisz
Podchodzę pod 70.Trafiłem na Pana Marka w szpitalu.Okazało się,że mam pourazowe powikłania kostne w obrębie nosa i skrzywienie przegrody.Wszysto,razem z przerośniętą śluzówką wręcz uniemożliwiało mi oddychanie.Zabieg trwał ok.1,5 godziny. Usunął pan doktor nadmiar tkanki kostnej,a następnie młody lekarz,pan Szczuraszek (bardzo obiecujący przyszły specjalista) zeszył śluzówkę.Po 2. dniach usunięto z nosa tampony,i okazało się,że świat niezwykle pachnie.Wraz z drożnością nosa odzyskałem węch,który utraciłem gdzieś w młodości.Ogromne dzięki i pozdrawiam.Maciej
Prywatny Gabinet Lekarski
Gliwicka 8/1
41-902
Bytom
Witam wszystkich którzy mają problemy z uzębieniem i nie tylko bardzo polecam stomatologa w Bytomiu przy ul gliwicka 8 u P Barbary, przemiła kobieta zartowna aż człowiek zapomina po co przyszedł strach mija gdy P Basia zagada powiem tak że bardzo polecam jest profesjonalna na 100% nigdy bym złego słowa bym nie powiedział ja leczę się u P Basi bo mam wielki problem z uzębieniem i za każdym razem gdy …
GLOBOS-MED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Bielska 4
43-400
Cieszyn
Byłam ostatnio u pani Radko i jestem bardzo zadowolona z wizyty. Co prawda pani doktor przyjmuje prywatnie, ale myślę że warto poświęcić trochę pieniędzy za takie podejście i skuteczność lekarza tym bardziej że nie musiałam długo czekać na wizytę. Moi znajomi również byli zadowoleni z usług pani doktor i to właśnie oni mi ją polecili - warto było im zaufać :)
Gabinet ortodontyczny Magdalena Wiosna
Stefana Żeromskiego 92/lokal 2C
26-600
Radom
Aparat nosiłam około 4 lata. Po zdjęciu usłyszałam że mam odsłonięte szyjki zębowe i powinnam udać się do specjalisty. Okazało się że miałam na siłę pchane zęby do przodu, przez co musiałam mieć wykonane przeszczepy dziąsła. Dodatkowo mam kompletnie źle wyleczony zgryz, więc od nowa czeka mnie założenie aparatu. Zdecydowanie nie polecam
Szpital Specjalistyczny w Jaśle
ulica Lwowska 22
38-200
Jasło
Lek. Stachacz - zdecydowanie NIE!!! OMIJAĆ Z DALEKA. 250 zł, 3 minuty w gabinecie. Cztery tygodnie leczę gardło i krtań. Trzy i pół tygodnia mam chrypkę niewiadomego pochodzenia. Pan doktor nie raczył zebrać wywiadu, nie interesował go przebieg infekcji, objawy, jakie badania zrobiłam. NIC! Piętnaście sekund oglądał gardło a w tym czasie asystentka już pisała mi receptę na antybiotyk. Cała porada trwała 3 minuty!!! NIEPROFESJONALNE!!!
Miałem kontakt z Panią Doktor w CKR w Konstancinie. Polecam wszystkim. Kompetentna, zaangażowana i empatyczna. Po wnikliwej analizie dokumentacji medycznej i wyczerpującej rozmowie, dostałem skierowanie na 21 dniowe zabiegi terapeutyczne w CKR w ramach NFZ, które mi bardzo pomogły. Polecam ją moim znajomym.
Szpital im. Stanisława Leszczyńskiego w Katowicach - AMBULATORYJNE ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE
ul. Raciborska 26
40-074
Katowice
Jest świetna. Prowadziła moją ciążę na nfz. Nie raz się zdarzało że siedziała po godzinach przyjmując pacjentki. Pomimo dużej kolejki każdej ciężarnej poświęcała odpowiednią ilość czasu. Robi bardzo dokładnie badania, zleca również sporo badań. Jak tylko jest podejrzenie czekogolwiek z poza jej dziedziny co może negatywnie wpłynąć na ciężarną od razu daje skierowanie do specjalisty. Troszczy się o pacjentki. Wysłała mnie w odpowiednim momencie na l4 za co jest jej …
Byliśmy umówieni na badanie córki na godzinę 12.00, ale lekarz nie zgodził się na wizytę, gdyż chciał przyjąć inną osobę, która była umówiona na godzinę 12.30, pytaliśmy lekarza dlaczego i na czym polega problem, ale on i jego pielęgniarka zaczęli na nas krzyczeć, że wpuści nas dopiero po tej osobie. Bardzo dziwny lekarz, trochę nerwowy i nieprofesjonalny
Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061
Kraków
Polecam bardzo przyjemna doktor z wieloletnim doświadczeniem. W związku z moimi bólami które nie były książkowe podjęła się lecznia.
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Domowa Opieka Medyczna "Do-Med"
ulica Wołyńska 32
22-100
Chełm
wizyta po 11 miesiącach od operacji biodra, stan: "nadaję się do służby wojskowej", ale chyba w wieku 64 lat już nie przyjmą. Operację przeprowadził dr Artur Krasowski. Podczas każdej wizyty kompetentny, życzliwy. Dziękuję bardzo i polecam.
PIEKARSKIE CENTRUM MEDYCZNE Sp. z.o.o. NZOZ Szpital Miejski- Oddział Gin-Poł
ulica Szpitalna 11
41-940
Piekary Śląskie
Bardzo empatyczny i profesjonalny lekarz. Na przestrzeni ostatnich lat, kilka razy trafiłem na tego specjalistę w szpitalu miejskim w Piekarach i jestem wdzięczny za fachową opiekę.
Ogińskiego 8f lok. 2
66-400
Gorzów Wielkopolski
na sama myśl o tej Pani robi mi się słabo. Zlekceważyła mnie kiedy w 6-stym miesiącu ciąży zgłosiłam się do niej z powodu opuchnięcia nóg i całego ciała. Chciałam zostać w szpitalu na obserwacji- odmówiła, twierdząc, że nic mi nie będzie. Zlekceważyła moja sytuację, kiedy po raz kolejny- tym razem zgłaszając się do szpitala z bólami brzucha kazała podać mi podać no-spę, tego dnia sprawowała dyżur. Czekałam z bólami w …
Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej S.c. Elżbieta i Paweł Gucze
Łużycka 7
41-218
Sosnowiec
Pani doktor bardzo miła i fachowiec w swojej dziedzinie. Nie wiem skąd komentarze poniżej na jej temat. Fachowo i wnikliwie tłumaczy co należy zrobic, jaką zastosuje metodę leczenie, ile to będzie trwało i konsultuje sie z pacjentem. Mojej córce zakładała apraty na obie szczęki, miała bardzo skąplikowaną wadę zgryzu, wybrała właściwą metodę leczenia i pomogło. Wczesniej korzystałam z innego ( bardzo wzietego) gabinetu i niestety nie pomogło a pieniądze stracone. …
Potwierdzam 2 i 4 opinię. Siostra była u niej 21.06 z bólem który określiła na stały-kładła się i wstawała z bólem, na noc brała leki żeby zasnąć, przebudzała się z bólem, to trwało prawie m-c, myślała że jest przemęczona i obolała(ciężka praca 8 godz.na nogach na taśmie).Odsypianie nic nie dało. Nie dostała l-4, a skier.tylko na przeswietlenie i 2 tyg. czekania na wynik, na sugestię ze to może coś od …
Reklamy graficzne to treści, które funkcjonują w ramach usług Ranking Lekarzy.
Ta reklama pochodzi od:
Nazwa firmy:
Nazwa reklamodawcy:
NIP: