Lekarze anestezjolog internista

lekarz Gabriel Kwinta

Żegocina

zdarzył się cud, mianowicie zaprowadziłem swoją teściową do anestezjologa, bo bardzo mi przeszkadzała. Lekarz pierwsza klasa. Dziś moja teściowa Krysia M. śpi spokojnie i nie brzęczy mi za uszami ;) Wielka ulga ! Pozdrawiam, Andrzej.
Opinia dodana przez: Andrzej -(

dr n. med. Ewa Choromańska

Dąbrowskiego 57
44-100 Gliwice

Przyjezdzam do Gliwic z wielkiego miasta w ktorym o dobry personel med. ciezko....niebede sie tu wywodzic jacy lekarze pracuja w stolicy ale powiem ze tam sie liczy sztuka na 15 min i mimo ze idziesz do tego samego lekarza z tym samym problemem kolejny raz on wciaz niewie kim jestes nawet majc dane w systemie.Doktor Choromańska przepraszam jesli przekrece nazwisko podchdzi rzetelnie do swojej pracy po polrocznej przerwie trafilam do ...

lekarz Magdalena Twardowska

Pulmonolog, Anestezjolog

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków
31-202 Kraków

Swoją opinię na temat P. Doktor wyraziłam już na stronie „mp.pl”. Obecnie jestem już po zabiegu przy którym towarzyszyła p. doktor i jeszcze raz potwierdzam Jej ogromne zaangażowanie, kompetencje, rzadko teraz spotykaną tak dużą skrupulatność i rzetelność w analizie historii choroby pacjenta daleko wychodząc poza swoją specjalizację. Atmosfera zrozumienia, akceptacji, zainteresowania, chęci pomocy, wyczerpującej odpowiedzi na każde pytanie - czyni wizytę u P. Doktor niezwykle satysfakcjonującą i owocną. Polecam tego ...
Opinia dodana przez: Maria Dudzińska Kaczmarczyk

lekarz Tomasz Stępień

Mełgiewska 7/9 BL.1/54
20-209 Lublin

Cenie u Pana doktora poswiecany czas i kompetencje. Tłumaczy dokładnie działaniu leków, wyjaśnia jasno i prosto wszystkie niejasnosci i wątpliwości.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Jerzy Wiatrow

Niedziałkowskiego 4a
Choszczno

Bardzo dobry nefrolog i diabetolog. Szkoda tylko że nie przyjmuje już w szpitalu tylko prywatnie. Od wielu lat leczy moich rodziców. Wykazuje dużo cierpliwości, zrozumiale tłumaczy , a przede wszystkim poświęca tyle czasu i potrzeba. Gorąco polecam .

lekarz Dorota Grosser

Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica
ul. Ludwika Rydygiera 1
64-920 Piła

Kompetentna, rzeczowa, nastawiona na pacjenta, w razie pytań wszystko tłumaczy, można powiedzieć ze lekarz z powołania

Barbara Korycka-Olszewska

Internista, Anestezjolog

Szpitalny Oddział Ratunkowy - Szpital Powiatowy im. Marii Skłodowskiej-Curie w Skarżysku Kamiennej
26-100 Skarżysko-Kamienna

Basiu,jesteś naj................................................................................................................................................................................

lekarz Aneta Mianowana

Internista, Kardiolog

28 Stycznia 2
89-410 Więcbork

Jestem bardzo zadowolona z podejścia i poświęconego mi czasu podczas wizyt u p. doktor. Oznacza się wyjątkową empatią. Potrafi cierpliwie wysłuchać pacjenta i bardzo angażuje się by mu pomóc. Więcej takich lekarzy!

lekarz Anna Lewandowska

ul. Leśna
13-200 Działdowo

Dziękuję serdecznie za poradę, warto było odwiedzić, bardzo przyjemny stosunek do pacjenta.

lekarz Barbara Siwińska

Grota-Roweckiego 9c
63-101 Śrem

Lekarz z dużym doświadczeniem, zdecydowanie polecam.

lekarz Mariusz Kamiński

Morska 83
81-225 Gdynia

Jestem zadowolony z kontaktu i kompetencji p. Kamińskiego. Jest dostępny i chętny do pomocy. Jego kontakt z chorym czasami jest dziwny i nieco oschły, ale mnie to zupełnie nie przeszkadza. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Wiesław Dziuba

Dolnośląskie Centrum Medyczne "DOLMED" S.A
ulica Legnicka 40
53-674 Wrocław

Super lekarz .Szkoda ,że już nie przyjmuje w Dolmedzie.Szybki ,konkretny i nigdy nie odmawia pomocy.Na wszystko ma dobre rady.

lekarz Aleksander Korobczenko

Sobieskiego 18/22
38-500 Sanok

Nie polecam tego lekarza, ponieważ chciałam zamówić wizytę domową do ciężko chorego ojca. Ojca lekarz rodzinny nie był obecny w pracy więc zostałam skierowana do dr Korobczenko doktor wypytał o stan ojca i jak się dowiedział że jest to osoba leżąca stwierdził że nie chodzi na wizyty domowe. Kazał zadzwonić po pielęgniarkę środowiskowa, która oczywiście przyszła zmierzyła tylko gorączkę, ciśnienie i cukier. Pielęgniarce też tłumaczyłem że ojciec nie ma apetytu ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Danuta Krahl-Seretna

Daszyńskiego 17
67-200 Głogów

Niestety pani Dr.nie ma zwyczaju pracować we wczesnych godzinach porannych, i pomimo pełnionego dyżuru ,odsyła do lekarza rodzinnego nawet jeśli chodzi o stwierdzenie zgonu.Godna pożałowania postawa nie wspominając o etyce lekarskiej.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Tomasz Gliński

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gostyninie
ulica Kruk 5
09-500 Gorzewo

Moja żona była znieczulają przez pana Tomasza Glińskiego od początku do końca wiedziała co się z nią będzie działo . Bardzo dziękujemy panom chirurgom i panu Dr Tomaszowi glińskiemu . Rodzina z Rypina
Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Anna Lorek-Dziuban

gen. Maczka 17 lok. 2
77-200 Miastko

Najlepsza lekarka na świecie. Trafne diagnozy,uprzejma,miła,zawsze uśmiechnięta,po prostu jest SUPER!!!!! Pozdrawiam Panią doktor, A.B.

lekarz Jan Johanowicz

Aleksandrowska 9
95-100 Zgierz

jest orzecznikiem w zus .i wydaje opinie w chorobach psychicznych -żenada - jeśli tak leczy jak zna się na depresjach i próbach samobójczych pacjentów to --róbcie co chcecie---!!!!!!!! i stwierdza że taki pacjent może iść do pracy chociaż ona go doprowadziła do takiego stanu i do tej samej firmy !!!!!!! KOSMOS !!!!
Opinia dodana przez: paweł

lekarz Sławomir Sobieszczyk