Lekarze Lekarz medycyny ratunkowej anestezjolog lekarz-medycyny-ratunkowej

lekarz Krystian Jośko

Klinika Wiśniowa
Anieli Krzywoń 2
65-534 Zielona Góra

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Jacek Smereka

ul. Józefa Chełmońskiego 3a
51-630 Wrocław

Wyrazy Wielkiego Szacunku dla Pana Profesora za zaangażowanie i otoczoną opiekę podczas mojej operacji w dniu 3 kwietnia 2023 roku na oddziale chirurgiczno-urologicznym szpitala w Miliczu. Polecam wszystkim, aby podczas operacji trafili na tak dobrego jak PROFESOR ANESTAGIOLOGA. DZIĘKUJĘ i SERDECZNIE POZDRAWIAM.
Opinia dodana przez: Roman z Krotoszyna

lekarz Andrzej Gil-Wrzesiński

Oddział Skarżysko-Kamienna
Szpitalna 5
26-110 Skarżysko-Kamienna

Przyjechał do mojej 3-letniej córeczki jako dyżurny lekarz pogotowia ratunkowego.Przedstawił się i przywitał z małą.Córka miała 41st.gorączki,ktora mimo podawania 300mg efferalganu w czopkach spadała tylko o 0.4st. Bardzo dokładnie zbadał dziecko i okazało się,że to zapalenie gardła z ropnym nalotem na migdałkach i stąd taaaka wysoka temp. Wypisał Sumamed i doradził jeszcze zimne okłady aby wspomóc obniżenie gorączki.

lekarz Józef Danek

Chlebowa 14
44-337 Jastrzębie-Zdrój

Kiedy pierwszy raz trafiłam z córka do Pana doktora byłam w dużym szoku że można mieć takie podejście do dziecka - rozmawiał z dZieckiem jak równy z równym, bardzo dokładnie przebadal, obejrzał, leki dobrane w taki sposób żeby w możliwie najlepszy sposób zadziałały a jak najmniej obciazaly brzuszek, z drugim krasnalem również korzystamy z pomocy Pana doktora. Jak dla mnie najlepszy!

lekarz Robert Jaskowiak

Lotnicze Pogotowie Ratunkowe - Filia w Lublinie
ulica Lotnisko Radawiec
21-030 Motycz

Bardzo porządny anastezjolog, chociaż jak mówi, że "robił to już ze dwa razy" , to śmiało można przy nim "iść pod nóż". Pozdrawiam i dziękuję. Kuć Jerzy.
Opinia dodana przez: Jerzy Kuć

lekarz Beata Nowak-Krupińska

Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica
ul. Ludwika Rydygiera 1
64-920 Piła

Pani dr Beata Nowak-Krupinska to swietna specjalistka. Uratowala zycie mojego narzeczonego. Poswiecala duzo uwagi i czasu zarowno jemu jak i rodzinie tlumaczac przebieg choroby, leczenie, rowniez wspierajac w trudnych chwilach. Odwiedzala go tez na innym oddziale kiedy opuscil OIOM. Bardzo kompetentna, uprzejma i po prostu ludzka. Bedziemy jej wdzieczni do konca zycia za okazana pomoc, niesamowite podejscie do drugiego czlowieka i wsparcie.
Opinia dodana przez: Karina i Darek

lekarz Jacek Skrzeszowski

Chirurg ogólny, Anestezjolog

Zespół Opieki Zdrowotnej w Oleśnie
ulica Klonowa 1
46-300 Olesno

Bardzo zadowolona z wizyty i empatycznego podejścia.sprawnie na temat.delikatne podejście łagodzące stres

lekarz Tomasz Stępień

Internista, Anestezjolog

Mełgiewska 7/9 BL.1/54
20-209 Lublin

Cenie u Pana doktora poswiecany czas i kompetencje. Tłumaczy dokładnie działaniu leków, wyjaśnia jasno i prosto wszystkie niejasnosci i wątpliwości.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Zbigniew Cholewa

ZOZ Dąbrowa Tarnowska
ulica Szpitalna 1
33-200 Dąbrowa Tarnowska

Bardzo kompetentny i staranny w stawianiu diagnozy a także metodyki leczenia . W moim przypadku znaczna poprawe osiągnął po dwóch dniach od zastosowaniu metody systemu transdermalnego
Opinia dodana przez: jerzy47

lekarz Janusz Kmiecik

Chirurg ogólny, Anestezjolog

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krotoszynie
ulica Młyńska 2
63-700 Krotoszyn

Brak słów aby wyrazić słowa podziękowania,wielki szacun Panie idoktorze . pozdrawiam, życzę dobrego wypoczynku !!
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Wojciech Wojtkiewicz

Wyszyńskiegp 4
13-200 Działdowo

Lekarz Wojciech Wojtkiewicz był obecnym przy moim cesarskim cięciu w miniony piątek , znieczulał mnie do zabiegu zresztą nie pierwszy raz… i nie pierwszy raz mogę wyrazić o nim swoją także pozytywną opinie. Jest to człowiek o ogromnym sercu, ze 100% powołaniem, empatyczny profesjonalista dzięki któremu człowiek nabiera sił i motywacji. Oby więcej takich lekarzy. Z całego serca dziękuję Doktorze za profesjonalną opiekę, motywację oraz precyzję. Będę wychwalać pod niebiosa.
Opinia dodana przez: Luiza

lekarz Ewa Rysiakiewicz

Lekarz medycyny ratunkowej, Lekarz rodzinny

ul. Zofii Kossak-Szczuckiej 23c
40-578 Katowice

wybitny specjalista medycyny rodzinnej - bardzo miła i uprzejma poza tym prowadzi dokładny wywiad z pacjentem co dziś rzadko się zdarza
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Wojciech Miński

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krotoszynie
ulica Młyńska 2
63-700 Krotoszyn

Bardzo pomocny człowiek. Zna się na tym co robi. Każdemu poświęca dużo czasu. Robi wszystko bardzo profesjonalnie, widać doświadczenie.
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Jacek Urbanowicz

lekarz rodzinny, Poliklinika wojskowa
Powstancow W-wy
Bydgoszcz

wspaniały lekarz, otaczający pacjenta wielką troską, profesjonalizm, kultura osobista, gorąco polecam
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Grażyna Gąś

Zakład Opieki Specjalistycznej
Iglasta 2
27-200 Starachowice

Wpisuję na listę bardzo dobrych lekarzy panią doktor Gąś,gdyż pomogła mojej kuzynce,chorej onkologicznie,przetrwać najcięższe chwile w zwycięskiej walce z chorobą.Znam także opinie pacjentów i ich rodzin z oddziału paliatywnego w Starachowicach-zdecydowanie pozytywne.Polecam chorym tę lekarkę jako życzliwą ,pomocną dłoń i fachowca w dziedzinie opieki nad ciężko chorymi w różnym wieku.

lekarz Andrzej Juszkiewicz

Wojewodzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu
51-124 Wrocław

Mimo, że jak się okazało, wezwanie karetki było niepotrzebne, doktor przeprowadził wszystkie niezbędne badania, postawił diagnozę i z cierpliwością i uśmiechem odpowiadał na pytania. Pokierował mnie też co powinnam w tym, jak i w podobnym przypadku, zrobić, gdzie pójść, jakie badania wykonać. POLECAM!!
Opinia dodana przez: Marina1

lekarz Joanna Macech-Smużewska

Szpital Wojewódzki
Poniatowskiego
Siedlce

Tak się niestety składa, że w ostatni czasie kilka razy towarzyszyłem moim najbliższym w wizytach na Izbie Przyjęć,na szczęście trafiając na dyżury Pani Doktor. W mojej ocenie to profesjonalista w każdym calu i człowiek z anielską cierpliwością. Problem w tym, że wielu pacjentów zgłaszających się na SOR zapomina o tym, że to jest miejsce przede wszystkim do ratowania ludzkiego życia a nie leczenia w środku nocy wysypki, bólu gardła czy ...

dr n. med. Jerzy Sobczyk

Anestezjolog, Neonatolog

3 Maja 14
42-300 Myszków

Pan doktor ze swojego gabinetu zrobił bardzo dochodowy taśmociąg. Podejście do rodziców pacjenta jest nacechowane niecierpliwością. Atmosfera panująca w gabinecie nie sprzyja zadawaniu pytań, ani nawet zdaniu relacji o objawach przejawianych przez dziecko. Jeśli ktoś twierdzi, że zadałby nasuwające się pytania bez względu na wszystko, to polecam poświęcić pieniądze na jedną wizytę i sprawdzić samemu, bo presja powodowana poirytowanym i zniecierpliwionym wzrokiem Pana doktora oraz jednoczesną histerią dziecka daje niezapomniane ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Wojciech Muchacki

Szpital Wojewódzki
Wojska Polskiego
Bielsko-Biała

miałem wątpliwą przyjemność kontaktu z Panem Doktorem. Zarozumiałość i brak profesjonalizmu - co tak naprawdę było najgorsze. Nie chciałbym go spotkać ani jako pacjent OPD ani na stole operacyjnym w czasie narkozy.
Opinia dodana przez: jurek

lekarz Jerzy Drobiński

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

Słowackiego 2 (Varius Medica)
Września

Zadowolony z kwiatów, które dostał od rodziny pacjenta wyleczonego, a rodzinę zmarłego potraktował zdawkowo ... zapamiętam!!!