Lekarze internista reumatolog

lekarz Jarosław Niebrzydowski

Internista, Reumatolog

Poliklinika evi-MED (nr 1)
Bp. Dominika 16-22
81-402 Gdynia

Trafiłem do doktora przez przypadek bo moja reumatolog była na urlopie. Doktor był bardzo miły i spokojny. Zbadał mnie dokładnie i stwierdził, że muszę zmienić leczenie. Po wizycie czułem się tak jakbym wrócił z innego świata. Zmiana leczenia i zasad dała w efekcie pełną remisję RZS-u. Po raz pierwszy od 3 lat uwierzyłem w to, że nie będę kaleką i chorym do końca życia. Choroba ustępowała stopniowo i teraz już ...
Opinia dodana przez: Krzysztof1974

dr n. med. Ewa Matyska-Piekarska

Puławska 270
02-819 Warszawa

wspaniała,cierpliwa, kompetentna Pani Doktor. Wybrałam Ją spośród wielu specjalistów i wybór był słuszny. Jestem już po kilku wizytach i mój zachwyt lekarzem, podejściem do pacjenta i jego problemu z każdą wizytą się umacnia. Polecam gorąco!
Opinia dodana przez: ewa

lek. med. Michał Jakubaszek

Centrum Medyczne Damiana - Wałbrzyska
Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Wnikliwt,kompetentny i przede wszystkim ludzki lekarz,ktory dba o swojego pacjenta.Opieka na najwyższym poziomie.
Opinia dodana przez: Natalia

lek. med. Anetta Pawluś

Centrum Medicover Bora Komorowskiego
Bora Komorowskiego 25 B
31-476 Kraków

Pani Doktor Anetta Pawluś, objęła mnie troskliwą opieką lekarską – postawiła mnie „na nogi”. Jest bardzo dobrym lekarzem, do pacjenta podchodzi całościowo, holistycznie! Ma ogromną wiedzę medyczną, jest przy tym niezwykle życzliwą osobą. Polecam!! Wdzięczna pacjentka, A. Zdanowicz
Opinia dodana przez: Anna Zdanowicz
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Internista
                                       lek. med. Iwona Wicher-Mulica

lek. med. Iwona Wicher-Mulica

Internista, Immunolog

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

Wizyta w Luxmedzie w ramach pakietu. Potwierdzam poprzednią opinię. Trafiłem do Pani Doktror jako specjalistki od reumatologii. Wywiad dokładny łącznie z wczytaniem się w historię moich wcześniejszych dolegliwości związanych z kręgosłupem. Przekaz zrozumiały dla pacjenta- laika, który niekoniecznie zna się na nomenklaturze medycznej. Zostały zlecone badania by wyeliminować przypuszczenia, a opierać się na konkretach. Kolejną dla mnie bardzo zaskakującą rzeczą był telefon od Pani doktor zaraz po pierwszych badaniach labolatoryjnych ...
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Bogdan Batko

Zamenis -Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Królewska 31/1
Kraków

Dane mi było dziś pierwszy raz spotkać Pana doktora na swojej drodze bólu. Wykazał wielkie zainteresowanie moją osobą i poświęcił mi masę czasu celem dobrej diagnozy. Więcej takich Szefów i Lekarzy , którzy mimo masy obowiązków NFZ potrafią patrzeć na Nas pacjentów jak na ludzi.
Opinia dodana przez: Sebastian

lekarz Urszula Bentkowska-Dyś

Nadstawna 56b lok. 4
23-400 Biłgoraj

...na problemy ze stawami tylko dr Dyś , chodzilam kilka lat po ortoppedach a tam kazdy rozkładall rece dopiero dr Dys mi pomogla- ściagnela płyn ze stawu i dolegliwości od razu mineły . Bardzo cieply lekaarz.
Opinia dodana przez: Katarzyna Biłgoraj

dr n. med. Anna Hawrot-Kawecka

PANAMED
40-082 Katowice

Jestem pacjentką pani doktor już kilka lat i jestem bardzo zadowolona. Pani doktor ma zawsze czas dla pacjenta i nigdy nie jest to mniej niż pół godziny. Zawsze dokladnie bada pacjenta, co teraz jest już rzadkością. Polecam z całego serca i pisze te opinie by innym pomóc trafić do tej super specjalistki.

lekarz Ewa Styp-Rekowska

Reumatolog, Internista

Pani doktor po prostu niesamowita wiedza i podejście zasługuje na Oskara.

dr n. med. Przemysław Kotyla

nieczynny
al. Zwycięstwa 4 (I p.)
41-200 Sosnowiec

Bardzo dobry specjalista. Toczeń nie ma przed nim tajemnic :) Kompetentny, empatyczny z dużym doświadczeniem klinicznym. Super doktor !
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Elżbieta Gigiel

Szamotuły

Pani doktor bardzo miła i kompetentna. Leczę się już u Pani dr od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Jestem pod stałą opieką poradni reumatologicznej i mam na bieżąco wykonywane wszelkie badania. Pani doktor wszystko dokładnie i bez pośpiechu tłumaczy. Gorąco polecam :)
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Mariusz Rok

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

Świetny specjalista i przede wszystkim dobry człowiek. Wizyta trwa długo, bo lekarz zwraca uwagę na każdy szczegół, dokładnie tłumaczy, podsuwa świetne rozwiązania problemów
Opinia dodana przez: Agnieszka

prof. dr hab. n. med. Jacek Pazdur

Widok 10 (Terapia)
00-023 Warszawa

Prof. dr hab. med. Jacek Pazdur - polecam w 100%. Pierwsza wizyta w moim życiu, podczas której lekarz poświęcił mi tyle czasu i uwagi (1 wizyta trwała sporo ponad godzinę). Uważnie słuchał, dopytywał, analizował, badał. Potem tłumaczył na czym polega problem, na czym polegają dane choroby, jak je leczyć, gdzie jeszcze szukać pomocy oraz jak zapobiegać dalszemu rozwojowi choroby. Pan profesor to niezwykle uprzejmy starszej daty doktor. Polecam!!!
Opinia dodana przez: marta

lekarz Dorota Podwórna

Żeromskiego 11
Świdnica

Polecam , uprzejma Pani Doktor korzystram z usług od dłuzszego czasu, wizyta w gabinecie to sama przyjemność :)

lek. med. Justyna Łyczkowska-Piotrowska

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

zostałem bardzo dokładnie zdiagnozowany i "roztłumaczono" mi wszystko. Lekarz z profesjonalnym podejściem do tego co robi oraz dużą empatią - na tym etapie jestem b. zadowolony
Opinia dodana przez: Mariusz Ś-ski

lekarz Anna Nowakowska

Internista, Lekarz rodzinny

Deszczowa 12
87-800 Włocławek

jestem bardzo zadowolona z wizyt u lekarza