lek. med. Iwona Wicher-Mulicalek. med. Iwona Wicher-Mulica - zdjęcie profilowe

lek. med. Iwona Wicher-Mulica

Internista, Immunolog, Reumatolog

Na doświadczenie Pani doktor składa się praca w takich wiodących ośrodkach medycznych jak

- Szpital Miejski Specjalistyczny im. ...

- Szpital Miejski Specjalistyczny im. G. Narutowicza w Krakowie,
- Oddział Chorób Wewnętrznych i Endokrynologii w Szpitalu w Oehringen (Niemcy),
- Oddział Chorób Wewnętrznych i Reumatologii Szpitala Specjalistycznego im. J.Dietla w Krakowie,
- Małopolskie Centrum Reumatologii, Immunologii i Rehabilitacji Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie,
- Oddział Kliniczny Reumatologii i Immunologii (sz...

Byłam u Pani doktor na wizycie w ramach NFZ, zostałam mile zaskoczona punktualnością . Pani dr dokładnie dokładnie przejrzała moja dokumentację, skierowała mnie na badania. To osoba o wysokiej kulturze osobistej podchodząca do pacjenta z zainteresowaniem i szacunkiem. Polecam!

Wizyta w Luxmedzie w ramach pakietu. Potwierdzam poprzednią opinię. Trafiłem do Pani Doktror jako specjalistki od reumatologii. Wywiad dokładny łącznie z wczytaniem się w historię moich wcześniejszych dolegliwości związanych z kręgosłupem. Przekaz zrozumiały dla pacjenta- laika, który niekoniecznie zna się na nomenklaturze medycznej. Zostały zlecone badania by wyeliminować przypuszczenia, a opierać się na konkretach. Kolejną dla mnie bardzo zaskakującą rzeczą był telefon od Pani doktor zaraz po pierwszych badaniach labolatoryjnych w których kilka parametrów daleko odbiegało od normy. Korzystam z Luxmedu od ok 7 lat i rzadko spotykam takie zaangażowanie ...

Korzystam z Luxmedu od ok 7 lat i rzadko spotykam takie zaangażowanie w analizę i przyczyny dolegliwości. Polecam każdemu ! Szkoda że Corona virus ogranicza możliwość wizyt w gabinecie pozostaje właściwie najczęściej telemedycyna i rozmowa przez telefon o umówionej godzinie. Jestem nadal w trakcie leczenia, ale na chwilę obecną mogę tylko trzymać kciuki by Pani doktor zawsze była taką miłą i empatyczną osobą, gotową pomóc nie tylko w ramach minimum jak często się to zdarza.
Pozdrawiam i oby choroby nas omijały, a jak już nas coś dopadnie to niech każdy lekarz ma takie podejście do pacjenta jak Pani doktor.

Dokladnie przeprowadzony wywiad. Pani doktor poswiecila mi wiecej czasu niz bylo przewidziane na wizyte. Byla zainteresowana przebiegiem mojej choroby. Widac, ze ma ogromna wiedze - odpowiedziała na wszystkie pytania a przy okazji była bardzo mila.