Reumatolog Kraków

Reumatolog, Internista

Zamenis -Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Królewska 31/1
Krowodrza, Kraków

Dane mi było dziś pierwszy raz spotkać Pana doktora na swojej drodze bólu. Wykazał wielkie zainteresowanie moją osobą i poświęcił mi masę czasu celem dobrej diagnozy. Więcej takich Szefów i Lekarzy , którzy mimo masy obowiązków NFZ potrafią patrzeć na Nas pacjentów jak na ludzi.
Opinia dodana przez: Sebastian

dr n. med. Małgorzata Pukal

Szpital Specjalistyczny im. J.Dietla
Kraków ul. Skarbowa 4

Dużo by pisać o Pani doktor ,ale nie o to chodzi. Pani doktor jest przede wszystkim wspaniałym człowiekiem, który budzi zaufanie. Jest lekarzem z powołania, który cały swój czas poświęca leczeniu i ciągłemu dokształcaniu się. Jest super fachowcem nie tylko w swojej dziedzinie tj. reumatologii, a przede wszystkim immunologii , ale jest lekarzem o wszechstronnej wiedzy , cierpliwa, skrupulatna, dociekliwa w każdym przypadku. Otwarta na człowieka i jego problemy, każdego ...
Opinia dodana przez: Teresa Kuzak

dr Mariusz Korkosz

Klinika ORL
ul.Śniadeckich 2
Kraków Kraków

Trafiłam do Doktora Korkosza przypadkiem z polecenia mojego pediatry, który leczy mnie od dziecka. Przez prawie 2 lata w nic nie wartym Instytucie Reumatologii w Krakowie "próbowano" mnie leczyć, nie mogąc zdiagnozować mi choroby. Ale jak mozna zdiagnozować chorobę, robiąc w kółko te same badania i lecząc po omacku. Doktor Korkosz po pierwszych bardzo dokładnych badaniach wykrył u mnie toczeń i zastasował leczenie, które praktycznie uwolniło mnie od naprawdę koszmarnych ...

lek. med. Anetta Pawluś

Internista, Reumatolog

Centrum Medicover Bora Komorowskiego
Bora Komorowskiego 25 B

Pani Doktor podchodzi rzeczowo do pacjenta. Nie jak "damski fryzjer w poniedziałek", ale może trochę sztywnie. Skupiając się na pacjencie, wyciaga od niego istotne informacje, przepytuje do bólu... Mnie osobiscie potrafiła pomóc dzięki czemu sprawność ruchowa po ataku "..RWY" powróciła. Będę wracać jak bedzie potrzeba
Opinia dodana przez: Bogda

lek. med. Elżbieta Salwa

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

lekarz godny polecenia lecze się u Pani doktor już jakiś czas i uważam,ze jest uprzejma,dobrze zdiagnozowała moją chorob e,wytłuaczyła dokładnie naczym polega i jak się ją leczy,nigdy nie ma problemu z wypisaniem skierowania na badania i jak jest coś nie tak zawsze szuka jakiegoś innego rozwiązania, nie zostawia pacjenta bez wyjaśnienia co poszło żle,
Opinia dodana przez: Iwona

Barbara Gajkowska-Wójcik

Szpital im.J. Dietla
Skarbowa 1
Kraków

Pani doktor jest bardzo doświadczonym, dociekliwym i starannym lekarzem. Punkcja stawów przeprowadzona została znakomicie, jasno wytłumaczone wszystkie czynności. Późniejsze leczenie przyniosło mi ulgę i pozwoliło na powrót do aktywnego życia.
Przyjmuje w przychodni na Batorego. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Kazimierz

dr n. med. Piotr Adam Krawiec

Reumatolog, Internista

Szpital Specjalistyczny im. Józefa Dietla w Krakowie
ulica Skarbowa 4

Miły, sympatyczny,profesjonalista.Panie doktorze dziękuję za poprowadzenie leczenia mojej wieloletniej choroby reumatoidalnego zapalenia stawow tak że w mej niepełnosprawności fizycznej funkcjonowanie stało się możliwe. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Bernadeta

Elżbieta Marciszewska

Kraków

Pani doktor była moim lekarzem prowadzącym w szpitalu.Jest osobą sympatyczną,wzbudzającą zaufanie.Lekarzem bardzo kompetentnym,dokłanie bada pacjenta,poświęca dużo czasu na tłumaczenie choroby i sposobu leczenia.Pod opieką Pani doktor czuję się bezpiecznie,leczenie jest skuteczne.Jest lekarzem z powołania,uprzejma,życzliwa ,po prostu "ciepły człowiek,otwarty dla cierpiących ludzi".Godna polecenia.
Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Ewa Kucharska

Centrum Medyczne VADIMED sp. z o.o. - Poradnia okulistyczna
ulica Fiołkowa 6

Jest dobrym i ciepłym lekarzem. Jeżeli chodzi o stwierdzenie diagnozy jest bardzo dociekliwa. Nie zostawi pacjenta w potrzebie. Bardzo dobry lekarz, który wykazuje się wysokimi kompetencjami. badając pacjenta patrzy na cały stan jego zdrowia, nie tylko pod względem swojej specjalizacji. Dziękujemy Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Reumatolodzy w Krakowie