Lekarze Reumatolog Kraków

- 67
Dane mi było dziś pierwszy raz spotkać Pana doktora na swojej drodze bólu. Wykazał wielkie zainteresowanie moją osobą i poświęcił mi masę czasu celem dobrej diagnozy. Więcej takich Szefów i Lekarzy , którzy mimo masy obowiązków NFZ potrafią patrzeć na Nas pacjentów jak na ludzi.
Opinia dodana przez: Sebastian
Fachowa,kompetentna i kontaktowa pani doktor.Potrafi opisać schorzenie w prosty zrozumiały sposób,nie zbywa pacjenta,wszystko tłumaczy i sprawia że człowiek czuję się lepiej.Ciesze się że trafiłem do pani doktor na usg kolana.
Opinia dodana przez: Piotr
Świetny fachowiec ,wyrozumiała i bardzo wnikliwie ocenia problem.Po kilku wizytach poczułam efekty jej celnej diagnozy i leczenia moje stawy czują się lepiej a o niektórych prawie zapomniałm. Jest to mój czwarty reumatolog i ostatni. Dzięki Pani Doktor wracam do zdrowia i wiem jak sobie radzić z chorobą.
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Danuta Robak

Internista, Lekarz rodzinny

Panią Doktor cechuje ogromna empatia, cierpliwość, indywidualne podejście do pacjenta, skuteczne poszukiwanie diagnozy oraz najlepszej formy leczenia. Wielka wiedza i doświadczenie. Oby więcej takich osób w naszej służbie zdrowia.
Pani doktor kompetentna,solidna,przyjazna pacjentowi.Polecam każdemu.
Pani dr Anetta Chrzanowska to osoba empatyczna, spokojna, sympatyczna i znakomita specjalistka z bardzo dużą wiedzą i umiejętnością jej stosowania i przekazania pacjentom. Jestem jej pacjentem od 2016 r i bez żadnych zastrzeżeń bardzo Panią Doktor polecam.
Opinia dodana przez: Marek
jedna z najlepszych lekarzy w malopolsce polecam wszystim pacyjentom podchodzi rzeczowo do pacyjenta i bezblednie trafia z lekami zarazem jest bardzo mila zasobem duzej wiedzy medycznej i trafnie stawia diagnoze prawie 100 %
Świetny specjalista reumatolog. Bardzo doświadczony lekarz. Polecam lekarz z powołaniem. Pani doktor bardzo mi pomogła.
Opinia dodana przez: Michał
Pan Doktor bardzo dobrze wytłumaczył mi na czym polega moja choroba , leki które przepisał pomagaja , a płyn do smarowania super. Dziękuję za leczenie . Ma tak duże doświadczenie , że nie każdy lekarz powiązałby choroby co z której powstało.
Opinia dodana przez: Barbara
Bardzo dobry kompetentny lekarz. Wszechstronnie interesuje się zdrowiem pacjenta, a nie tylko określonym stawem. Polecam.
Opinia dodana przez: Joanna
Jestem pod opieką Pani doktor już ponad 20 lat i choć odwiedzam ją raz- 2 razy do roku, zawsze trafia z diagnozą. Polecam, choć niestety dostać się do Pani doktor nie jest łatwo ze względu na ilość pacjentów.
Opinia dodana przez: Elżbieta
Pani Doktor Anetta Pawluś, objęła mnie troskliwą opieką lekarską – postawiła mnie „na nogi”. Jest bardzo dobrym lekarzem, do pacjenta podchodzi całościowo, holistycznie! Ma ogromną wiedzę medyczną, jest przy tym niezwykle życzliwą osobą. Polecam!! Wdzięczna pacjentka, A. Zdanowicz
Opinia dodana przez: Anna Zdanowicz
Miły, sympatyczny,profesjonalista.Panie doktorze dziękuję za poprowadzenie leczenia mojej wieloletniej choroby reumatoidalnego zapalenia stawow tak że w mej niepełnosprawności fizycznej funkcjonowanie stało się możliwe. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Bernadeta
Pani doktor była moim lekarzem prowadzącym w szpitalu.Jest osobą sympatyczną,wzbudzającą zaufanie.Lekarzem bardzo kompetentnym,dokłanie bada pacjenta,poświęca dużo czasu na tłumaczenie choroby i sposobu leczenia.Pod opieką Pani doktor czuję się bezpiecznie,leczenie jest skuteczne.Jest lekarzem z powołania,uprzejma,życzliwa ,po prostu "ciepły człowiek,otwarty dla cierpiących ludzi".Godna polecenia.
Opinia dodana przez: Maria
same superlatywy leczę się od dłuższego czasu . Zawsze lekarz ma dla mnie czas , stosuje właściwe leczenie bo dolegliwości szybko ustępują co przy bólach reumatycznych nie jest łatwe, nigdy nie mam poczucia,że się spieszy czy nie ma dość czasu.
Opinia dodana przez: basetla
 Internista
                                       lek. med. Iwona Wicher-Mulica

lek. med. Iwona Wicher-Mulica

Internista, Immunolog

Wizyta w Luxmedzie w ramach pakietu. Potwierdzam poprzednią opinię. Trafiłem do Pani Doktror jako specjalistki od reumatologii. Wywiad dokładny łącznie z wczytaniem się w historię moich wcześniejszych dolegliwości związanych z kręgosłupem. Przekaz zrozumiały dla pacjenta- laika, który niekoniecznie zna się na nomenklaturze medycznej. Zostały zlecone badania by wyeliminować przypuszczenia, a opierać się na konkretach. Kolejną dla mnie bardzo zaskakującą rzeczą był telefon od Pani doktor zaraz po pierwszych badaniach labolatoryjnych ...
Opinia dodana przez: Piotr
okazuje się,że można być fachowo zaopatrzonym ,za niewielką kwotę przez lekarza specjalistę na terenie Nowej Huty bez potrzeby udawania się do centrum Krakowa gdzie cena wizyty jest dwukrotnie wyższa a jakość obsługi niepewna.Z całego serca polecam tego lekarza-Janina W.
Przyjmuje przy ulicy karmelicka 23, a gabinet fizyko terapii znajduje się przy ulicy Świętej Agnieszki 9. Świetna lekarka gorąco polecam.
Pani Doktor to wspaniały lekarz i doskonały diagnosta. A do tego bardzo dobry człowiek, Poświęca każdemu tyle czasu i uwagi ile jest konieczne.Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Marta