Reumatolog Kraków

Kraków

Fachowa,kompetentna i kontaktowa pani doktor.Potrafi opisać schorzenie w prosty zrozumiały sposób,nie zbywa pacjenta,wszystko tłumaczy i sprawia że człowiek czuję się lepiej.Ciesze się że trafiłem do pani doktor na usg kolana.
Opinia dodana przez: Piotr

Wilamowicka 23
32-600 Rajsko, Kraków

same superlatywy leczę się od dłuższego czasu . Zawsze lekarz ma dla mnie
czas , stosuje właściwe leczenie

lekarz Danuta Robak

Reumatolog, Lekarz rodzinny

Imielna 23

Pani Doktor Robak to prawdziwy DOBRY lekarz z ludzkim podejściem do pacjenta. Profesjonalizm, ogromne kompetencje i niezwykła empatia Pani Doktor pomagają pacjentowi przejść przez chorobę. Dziękuję
Opinia dodana przez: Anna

Kraków

Najlepsza lekarka w miescie bardzo dobry reumatolog i internista .Prawdziwy lekarz z powolania.Poswieca sie bardzow prace ale zarowno jest bardzo rodzinn

aleja  Płk.Beliny-Prażmowskiego 49a/5

Świetny specjalista reumatolog. Bardzo doświadczony lekarz. Polecam lekarz z powołaniem. Pani doktor bardzo mi pomogła.
Opinia dodana przez: Michał

Kraków

Pani doktor kompetentna,solidna,przyjazna pacjentowi.Polecam każdemu.

Zamenis -Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Królewska 31/1
Krowodrza, Kraków

Dane mi było dziś pierwszy raz spotkać Pana doktora na swojej drodze bólu. Wykazał wielkie zainteresowanie moją osobą i poświęcił mi masę czasu celem dobrej diagnozy. Więcej takich Szefów i Lekarzy , którzy mimo masy obowiązków NFZ potrafią patrzeć na Nas pacjentów jak na ludzi.
Opinia dodana przez: Sebastian

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Oś.Jagielońskie 19/3
Kraków

okazuje się,że można być fachowo zaopatrzonym ,za niewielką kwotę przez lekarza specjalistę na terenie Nowej Huty bez potrzeby udawania się do centrum Krakowa gdzie cena wizyty jest dwukrotnie wyższa a jakość obsługi niepewna.Z całego serca polecam tego lekarza-Janina W.

Szpital Specjalistyczny im. Józefa Dietla w Krakowie
ulica Skarbowa 4

Doskonały lekarz, pozytywne nastawienie do pacjenta. Dzięki rozległej wiedzy i doskonałemu przygotowaniu zawodowemu. Skromny, profesjonalny, indywidualne traktuje pacjenta. Każdy pacjent może liczyć na dogłębne badania i otrzymania dokładnej diagnozy.Dokładnie tłumaczy chorobę i odpowiada na pytania. Zawsze wychodzimy od niego z dobrym uczuciem, jest spokojny i przyjazy.Jestem bardzo zadowolony!Gorąco polecam!

NZOZ Pielęgniarek Zabiegi
Kronikarza Galla 24/125

same superlatywy
leczę się od dłuższego czasu . Zawsze lekarz ma dla mnie czas , stosuje właściwe leczenie bo dolegliwości szybko ustępują co przy bólach reumatycznych nie jest łatwe, nigdy nie mam poczucia,że się spieszy czy nie ma dość czasu.
Opinia dodana przez: basetla

Reumatolodzy w Krakowie