Reumatolog Kraków

- 66 lekarzy

dr n. med. Bogdan Batko

Reumatolog, Internista

liczba opinii: 30

Zamenis -Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Królewska 31/1
Krowodrza, Kraków

Średnia ocen: 5,0/5
Dane mi było dziś pierwszy raz spotkać Pana doktora na swojej drodze bólu. Wykazał wielkie zainteresowanie moją osobą i poświęcił mi masę czasu celem dobrej diagnozy. Więcej takich Szefów i Lekarzy , którzy mimo masy obowiązków NFZ potrafią patrzeć na Nas pacjentów jak na ludzi.
Opinia dodana przez: Sebastian

dr n. med. Małgorzata Pukal

Reumatolog

liczba opinii: 22

Szpital Specjalistyczny im. J.Dietla
Kraków ul. Skarbowa 4
31-121 Kraków

Średnia ocen: 4,6/5
Dużo by pisać o Pani doktor ,ale nie o to chodzi. Pani doktor jest przede wszystkim wspaniałym człowiekiem, który budzi zaufanie. Jest lekarzem z powołania, który cały swój czas poświęca leczeniu i ciągłemu dokształcaniu się. Jest super fachowcem nie tylko w swojej dziedzinie tj. reumatologii, a przede wszystkim immunologii , ale jest lekarzem o wszechstronnej wiedzy , cierpliwa, skrupulatna, dociekliwa w każdym przypadku. Otwarta na człowieka i jego problemy, każdego ...
Opinia dodana przez: Teresa Kuzak

dr Mariusz Korkosz

Reumatolog

liczba opinii: 9

Klinika ORL
ul.Śniadeckich 2
Kraków Kraków

Średnia ocen: 4,3/5
Trafiłam do Doktora Korkosza przypadkiem z polecenia mojego pediatry, który leczy mnie od dziecka. Przez prawie 2 lata w nic nie wartym Instytucie Reumatologii w Krakowie "próbowano" mnie leczyć, nie mogąc zdiagnozować mi choroby. Ale jak mozna zdiagnozować chorobę, robiąc w kółko te same badania i lecząc po omacku. Doktor Korkosz po pierwszych bardzo dokładnych badaniach wykrył u mnie toczeń i zastasował leczenie, które praktycznie uwolniło mnie od naprawdę koszmarnych ...
Opinia dodana przez: Anonim

lek. med. Anetta Pawluś

Internista, Reumatolog

liczba opinii: 8

Centrum Medicover Bora Komorowskiego
Bora Komorowskiego 25 B
31-476 Kraków

Średnia ocen: 4,9/5
Pani Doktor Anetta Pawluś, objęła mnie troskliwą opieką lekarską – postawiła mnie „na nogi”. Jest bardzo dobrym lekarzem, do pacjenta podchodzi całościowo, holistycznie! Ma ogromną wiedzę medyczną, jest przy tym niezwykle życzliwą osobą. Polecam!!
Wdzięczna pacjentka, A. Zdanowicz
Opinia dodana przez: Anna Zdanowicz

lekarz Grażyna Umińska

Internista, Reumatolog

liczba opinii: 8

"Klinika Krakowska"- Przychodnia Specjalistyczna
ulica Mehoffera 6
31-322 Kraków

Średnia ocen: 1,6/5
Pani dr to najgorsza 'specjalistka' z jaka mialam 'przyjemnosc' sie spotkac w tym roku.
Niekompetentna. Zero poszanowania dla RODO- drzwi otwarte, ze wszyscy w medicover slyszeli z czym przyszlam.
Z wielka łaska, po mojej prosbe zbadala mnie i spojrzala na zrodlo mojego bolu. Nie chciala i nie skeirowala mnie na zadne badanie twierdzac, ze 'nic mi nie jest' i zebym 'zmenila prace' jak mnie bolą stawy rąk.
Opinia dodana przez: Joanna

lek. med. Elżbieta Salwa

Reumatolog

liczba opinii: 7

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

Średnia ocen: 2,9/5
lekarz godny polecenia lecze się u Pani doktor już jakiś czas i uważam,ze jest uprzejma,dobrze zdiagnozowała moją chorob e,wytłuaczyła dokładnie naczym polega i jak się ją leczy,nigdy nie ma problemu z wypisaniem skierowania na badania i jak jest coś nie tak zawsze szuka jakiegoś innego rozwiązania, nie zostawia pacjenta bez wyjaśnienia co poszło żle,
Opinia dodana przez: Iwona

Barbara Gajkowska-Wójcik

Reumatolog

liczba opinii: 7

Szpital im.J. Dietla
Skarbowa 1
Kraków

Średnia ocen: 2,3/5
Negatywne opinie o pani dr świadczą jakim była- mam nadzieję - człowiekiem i lekarzem. Miałam kontakt tylko jeden raz może dwa razy w 2017r. w Uzdrowisku w Swoszowicach, więc o jej wiedzy nie będę się wypowiadać, zalecone kąpiele w siarce i borowinie, z których słyną Swoszowice mi pomogły, ale równie by mi pomogły gdyby zlecił je inny lekarz- w temacie wiedzy pani dr tyle.
Podejście do pacjenta wtedy to jakaś, ...
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Piotr Adam Krawiec

Reumatolog, Internista

liczba opinii: 5

Szpital Specjalistyczny im. Józefa Dietla w Krakowie
ulica Skarbowa 4
31-121 Kraków

Średnia ocen: 4,9/5
Miły, sympatyczny,profesjonalista.Panie doktorze dziękuję za poprowadzenie leczenia mojej wieloletniej choroby reumatoidalnego zapalenia stawow tak że w mej niepełnosprawności fizycznej funkcjonowanie stało się możliwe. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Bernadeta

Elżbieta Marciszewska

Reumatolog

liczba opinii: 5

Gabinet

Kraków

Średnia ocen: 4,9/5
Pani doktor była moim lekarzem prowadzącym w szpitalu.Jest osobą sympatyczną,wzbudzającą zaufanie.Lekarzem bardzo kompetentnym,dokłanie bada pacjenta,poświęca dużo czasu na tłumaczenie choroby i sposobu leczenia.Pod opieką Pani doktor czuję się bezpiecznie,leczenie jest skuteczne.Jest lekarzem z powołania,uprzejma,życzliwa ,po prostu "ciepły człowiek,otwarty dla cierpiących ludzi".Godna polecenia.
Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Ewa Kucharska

Reumatolog

liczba opinii: 5

Centrum Medyczne VADIMED sp. z o.o. - Poradnia okulistyczna
ulica Fiołkowa 6
31-457 Kraków

Średnia ocen: 3,3/5
Jest dobrym i ciepłym lekarzem. Jeżeli chodzi o stwierdzenie diagnozy jest bardzo dociekliwa. Nie zostawi pacjenta w potrzebie. Bardzo dobry lekarz, który wykazuje się wysokimi kompetencjami. badając pacjenta patrzy na cały stan jego zdrowia, nie tylko pod względem swojej specjalizacji. Dziękujemy Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Reumatolodzy w KrakowieStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat