Barbara Gajkowska-Wójcik

2,4
2,1
2,1
1,6

Negatywne opinie o pani dr świadczą jakim była- mam nadzieję - człowiekiem i lekarzem. Miałam kontakt tylko jeden raz może dwa razy w 2017r. w Uzdrowisku w Swoszowicach, więc o jej wiedzy nie będę się wypowiadać, zalecone kąpiele w siarce i borowinie, z których słyną Swoszowice mi pomogły, ale równie by mi pomogły gdyby zlecił je inny lekarz- w temacie wiedzy pani dr tyle. Podejście do pacjenta wtedy to jakaś, masakra. Pani dr gdzieś się bardzo śpieszyła, była złośliwa, czułam się jak intruz, usłyszałam, że jestem zbyt gruba bo nie ...

Podejście do pacjenta wtedy to jakaś, masakra. Pani dr gdzieś się bardzo śpieszyła, była złośliwa, czułam się jak intruz, usłyszałam, że jestem zbyt gruba bo nie może wyczuć stawu biodrowego, przepraszam ale są w medycynie jeszcze inne możliwości zorientowania się w jakim stanie jest staw, a poza tym nie wszyscy ludzie muszą, czy chcą wyglądać jak ....wyssani. Wyjątkowo zapadło mi w pamięci zachowanie pani dr. Mało który lekarz pozwala sobie na taką arogancję i brak wyczucia dobrego smaku. Mam nadzieję, że przy dzisiejszej konkurencji pani dr zmieniła postawę do pacjentów, bo w innej sytuacji, a widzę że przyjmuje prywatnie- nie miałaby szans jako lekarz.

Bardzo dobry lekarz, z ogromnym doświadczeniem i kompetencjami. Pomogła mi wiele razy i wyprowadziła z ciężkiego stanu. Poza tym życzliwy człowiek, posiadający świetne podejście do pacjenta. GORĄCO POLECAM!!!!

Zdecydowanie najgorszy z lekarzy pracujących na oddziale reumatologii w szpitalu na Skarbowej.Nie ma nic gorszego jak dostać sie pod Jej pseudo opiekę.

Nie polecam Pani Doktor.Wyjątkowo nieuprzejma,traktuje pacjenta jak petenta.Ogranicza sie jedynie do prolongaty recept.

Należy trzymać się jak najdalej od tej pani doktor. Mnie nie pomogła, a zaszkodziła. Tyle w temacie.

większość odpowiedzi na "zdecydowanie nie" mówi sama za siebie

większość odpowiedzi na "zdecydowanie nie" mówi sama za siebie

poleciłabym każdemu tą doktorkę.jest serdeczna , ciągle podnosi swoje kwalifikacje.