Lekarze Reumatolog Kraków

Bronisław Wójcik

Rehabilitant, Osteoporolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stomatologicznej Spółdzielni Pracy Dentystyka w Krakowie
ul. Kielecka 7a
31-526 Kraków

Potwierdzam, naprawdę bardzo dobry z dużym doświadczeniem specjalista. Cierpliwie wytłumaczył mi moją chorobę. Lubi zażartować ale ma duży szacunek do pacjenta. Bardzo mi pomógł. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Beata

dr Mariusz Korkosz

Klinika ORL
ul.Śniadeckich 2
Kraków Kraków

Trafiłam do Doktora Korkosza przypadkiem z polecenia mojego pediatry, który leczy mnie od dziecka. Przez prawie 2 lata w nic nie wartym Instytucie Reumatologii w Krakowie "próbowano" mnie leczyć, nie mogąc zdiagnozować mi choroby. Ale jak mozna zdiagnozować chorobę, robiąc w kółko te same badania i lecząc po omacku. Doktor Korkosz po pierwszych bardzo dokładnych badaniach wykrył u mnie toczeń i zastasował leczenie, które praktycznie uwolniło mnie od naprawdę koszmarnych ...

lekarz Beata Śliwowska

Centrum Medyczne 4M
Krowoderska 17
31-141 Kraków

Jestem pacjentem Pani Doktor od stycznia 2020 roku. Trafiłem z mocnym atakiem choroby i problemami z chodzeniem. Szybka diagnoza i skuteczne leczenie, sprawiły że mimo choroby jestem w stanie normalnie funkcjonować i mogłem wrócić do aktywności fizycznej takiej jak m.in. wędrówki, rower. Gorąco polecam za fachowość i ludzką życzliwość.
Opinia dodana przez: ZSz

dr n. med. Dorota Turowska-Heydel

Reumatolog, Pediatra

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie - Instytucja Województwa Małopolskiego
ul. Strzelecka 2
31-503 Kraków

Bardzo mila i rzeczowa osoba. Wyjasniła z czym mamy do czynienia, skierowala na dalszą diagnostykę w szpitalu. Po wyjsciu ze szpitala kontaktowalam sie telefonicznie z panią doktor. Polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Ewa Kucharska

Centrum Medyczne VADIMED sp. z o.o. - Poradnia okulistyczna
ulica Fiołkowa 6
31-457 Kraków

Jest dobrym i ciepłym lekarzem. Jeżeli chodzi o stwierdzenie diagnozy jest bardzo dociekliwa. Nie zostawi pacjenta w potrzebie. Bardzo dobry lekarz, który wykazuje się wysokimi kompetencjami. badając pacjenta patrzy na cały stan jego zdrowia, nie tylko pod względem swojej specjalizacji. Dziękujemy Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Kazimiera Straszak

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW
31-826 Kraków

Wspaniały człowiek i lekarz. Kompleksowo i profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Zdeterminowana, by wyleczyć chorego. Całkowicie oddana swojemu powołaniu. Przyjaciel wspierający chorego. Lekarz z powołania. Wielkie dziękuję.
Opinia dodana przez: Maria Zawada Bilik

lek. med. Elżbieta Salwa

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

lekarz godny polecenia lecze się u Pani doktor już jakiś czas i uważam,ze jest uprzejma,dobrze zdiagnozowała moją chorob e,wytłuaczyła dokładnie naczym polega i jak się ją leczy,nigdy nie ma problemu z wypisaniem skierowania na badania i jak jest coś nie tak zawsze szuka jakiegoś innego rozwiązania, nie zostawia pacjenta bez wyjaśnienia co poszło żle,
Opinia dodana przez: Iwona

Barbara Gajkowska-Wójcik

Szpital im.J. Dietla
Skarbowa 1
Kraków

Negatywne opinie o pani dr świadczą jakim była- mam nadzieję - człowiekiem i lekarzem. Miałam kontakt tylko jeden raz może dwa razy w 2017r. w Uzdrowisku w Swoszowicach, więc o jej wiedzy nie będę się wypowiadać, zalecone kąpiele w siarce i borowinie, z których słyną Swoszowice mi pomogły, ale równie by mi pomogły gdyby zlecił je inny lekarz- w temacie wiedzy pani dr tyle. Podejście do pacjenta wtedy to jakaś, ...

dr n. med. Henryka Maszewska

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

Dramat !!! Nikomu nie polecam, chyba, że ma dużo czasu na ploteczki i siedzenie w poczekalni a potem chce usłyszeć jaki to jest beznadziejny i że to jego wina, że jest chory. Mało tego, Pani doktor usilnie wmawiała mi, że jestem chora na coś czego żaden wynik nie potwierdzał.... Wizyta bardzo działająca na psychikę, teraz wiem czemu tylko u tej Pani był dostępny w miarę szybki termin.

lekarz Alicja Włoch

Internista, Reumatolog

Szpital Specjalistyczny im. Józefa Dietla -Małopolskie Centrum Reumatologii, Immunologii i Rehabilitacji
ulica Focha 33
30-119 Kraków

Podczas mojego pobytu w szpitalu Pani Doktor brala czynny udzial w mojej hospitalizacji.Zlecila wiele badan zeby okreslic moj stan zdrowia.Mimo iz miala wielu innych pacjentow pod swoja opieka potrafila zawsze znalezc czas osobiscie pojawic sie u mnie "rzucic okiem" czy wszystko w porzadku.Dodam,ze choruje na przewlekla chorobe,co za tym idzie bylam w nie jednym szpitalu i naprawde rzadko zdaza sie zeby lekarz mial takie podejscie do pacjenta jak Pani Doktor ...
Opinia dodana przez: Pacjentka z sali 122 z reum.

lekarz Grażyna Umińska

"Klinika Krakowska"- Przychodnia Specjalistyczna
ulica Mehoffera 6
31-322 Kraków

Pani dr to najgorsza 'specjalistka' z jaka mialam 'przyjemnosc' sie spotkac w tym roku. Niekompetentna. Zero poszanowania dla RODO- drzwi otwarte, ze wszyscy w medicover slyszeli z czym przyszlam. Z wielka łaska, po mojej prosbe zbadala mnie i spojrzala na zrodlo mojego bolu. Nie chciala i nie skeirowala mnie na zadne badanie twierdzac, ze 'nic mi nie jest' i zebym 'zmenila prace' jak mnie bolą stawy rąk. Przychodzac bez zadnych ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Helena Reinfuss

ulica Szwedzka 23
30-324 Kraków

To porażka lekarza. Zgłosiłem się do tej osoby w lutym tego roku ze spuchniętymi i bolącymi stawami nadgarstków i barków na co pani powiedziała że ona też ma spuchnięte stawy - i nic więcej.Nie zaleciła nic. Mam się tylko zgłosić do swojego lekarza rodzinnego. I to wszstko, zgłosić się za 3 tygodnie. Kierując się do wyjścia powiedziala: JUŻ DUŻO CZASU PANU POŚWIĘCIŁAM A INNI PACJENCI CZEKAJĄ. Na pytanie czy mam ...
Opinia dodana przez: Janusz
Odradzam. Skoro pani przyszła to nic pani nie jest-to słowa lekarza, ktory nie wstał nawet zza biurka, nie raczył nawet mnie obejrzeć, a miałam koszmarne bóle kręgosłupa, przesunięte w prawo biodro, problem z utrzymaniem ciała w pionie. Polecił prywatną rehabilitację i tak skierowanie do specjalisty poszło się paść

dr Halina Kita

Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego
os. Na Skarpie 66
31-913 Kraków

fachowość zerowa,stare wiadomości lekarskie sprzed pół wieku,mrukowata,arogancka,żle diagnozuje i żle leczy,bez pojęcia,stanowczo odradzam!!!

lek. med. Salwator Gniadek

Kraków

Poziom empatii lekarza Salwatora Gniadka podczas mojej wizyty był równy zeru. Przyszłam po pomoc z bolącymi stawami . Powiedział , że w tym wieku wszyscy mają takie problemy . Jego leczenie to zastrzyki lub operacja . Nie zlecił żadnych badań. Obserwując z za biurka podał diagnozę . Zabronił ćwiczeń codziennych, korzystania z pomocy masażysty. Zalecił spacery w pasie ortopedycznym i wynajęcie osoby do sprzątania . Byłam załamana. Poszłam na drugi ...

lekarz Grażyna Dziewońska

Żwirki i Wigury 28/19
31-465 Kraków

Lekarka jest nieuprzejma i niekompetentna. Moja babcia jest po udarze, dostała w środku nocy gorączki i nie była w stanie się poruszać, lekarka następnego dnia nie tylko odmówiła wizyty w domu i przebadania babci, ale wszystkie objawy kwitowala "No i co?". Inny lekarz przepisal antybiotyk, okazało się że babcia ma poważną infekcję. Podsumowując, pani doktor jest niekulturalna, niekompetentna i leniwa. Współczuję wszystkim jej pacjentom.
Opinia dodana przez: MAGDA

lekarz Elżbieta Langer-Bieda