Lekarze pediatra anestezjolog

lekarz Grzegorz Zieliński

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. Najświętszej Maryi Panny
Częstochowa

Pan Doktor to złoty człowiek, a przede wszystkim lekarz, który uratował życie mojej córce. Gdy tylko pojawia się choroba u mojej dziś 4 letniej córki zawsze udajemy się na wizytę do Pana Doktora. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: KASIA

lekarz Małgorzata Kalinowska-Michalak

Dermomedic
ul. Grunwaldzka 12
09-100 Płońsk

Super kobieta ;) takiego lekarza jak pani doktor nigdy nie bedzie!! Jest najlepsza!! Leczyla mnie a teraz moje dzieci super :)
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Irena Narska

poradnia Pulmunologii Wieku Rozwojowego
ul. Szamarzewskiego 82/84
61-848 Poznań

Po raz pierwszy spotkałam się w publicznej placówce służby zdrowia z tak fachowym, kompleksowym i równocześnie serdecznym potraktowaniem pacjenta. Z porad Pani dr Narskiej moje dziecko korzysta od kilku lat. Pani Doktor jest osobą łatwo nawiązującą kontakt z małym pacjentem, zawsze uśmiechnięta i szczerze zastroskana o zdrowie dzieci, wzbudzającą zaufanie i potrafiącą stworzyć miłą i ciepłą atmosferę podczas wizyty. Co do profesjonalizmu nie mam żadnych zastrzeżeń- moje dziecko zostało przebadane ...

lekarz Józef Danek

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

Chlebowa 14
44-337 Jastrzębie-Zdrój

Kiedy pierwszy raz trafiłam z córka do Pana doktora byłam w dużym szoku że można mieć takie podejście do dziecka - rozmawiał z dZieckiem jak równy z równym, bardzo dokładnie przebadal, obejrzał, leki dobrane w taki sposób żeby w możliwie najlepszy sposób zadziałały a jak najmniej obciazaly brzuszek, z drugim krasnalem również korzystamy z pomocy Pana doktora. Jak dla mnie najlepszy!

lekarz Zuzanna Żaczek

os. Młodych 14 lok. 58
34-300 Żywiec

Profesjonalista i wspaniały lekarz. Pani doktor wraz z całym zespołem uratowała naszego synka. Swoim podejściem niejednokrotnie podtrzymywała nas na duchu. Informowała o wszystkim, potrafiła w bardzo ludzki sposób przekazać nawet te złe informacje. Dzięki Pani doktor czułam że mój synek ma najlepszą opiekę szczególnie w sytuacji gdzie nie mogłam być przy nim z powodu pandemii. Jesteśmy bardzo wdzięczni za opiekę. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Rodzice Wojtusia.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Maria Nyzio

Floris 27
32-700 Bochnia

Lekarz z powołania ,uprzejma chodzimy do pani doktor od 10 lat z dwójką dzieci i ani razu nie postawiła złej diagnozy,można o wszystko zapytać wszystko wytłumaczy.Lekarz godny polecenia

dr n. med. Maria Tamulska

Neonatolog, Anestezjolog

Piaskowa 24
62-081 Przeźmierowo

niesamowite , profesjonalizm i prosta ludzka życzliwość , to dziś raczej niespotykane . Z wielkim uznaniem i szacunkiem ...dziękuję

dr Anna Niedziela

ul. Leśna 1
63-820

pani doktor jest wspaniała, jeżdżę do niej od ponad roku z moją czteroletnią córką, wcześniej Julka chorowała ciągle na zap. oskrzeli i ciągle dostawała antybiotyki i wziewy, odkąd jeździmy z małą do Pani doktor to nie dostaje antybiotyków wcale:)polecam bo jest naprawdę wspaniała i ma świetne podejście do dzieci:)

lekarz Paweł Błaszkiewicz

Podstacja Śródmieście
Spadochroniarzy 8
20-043 Lublin

Najlepszy pediatra dziecięcy w kraju. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta , wiedza na najwyższym poziomie światowym , dobrze zorietowany w nowościach .Polecam
Opinia dodana przez: Lukasz

lekarz Mariola Zielińska

Pediatra, Anestezjolog

ul. Morawska 15 A
61-615 Poznań

Bardzo dziekuje pani doktor za profesjonalną opiekę w czasie mojego pobytu w szpitalu. Polecam z calego serca.
Opinia dodana przez: Marcela

lekarz Waldemar Winiarski

Męczenników Piaśnicy 4a lok. 7
84-100 Puck

Z lepszym lekarzem nigdy się nie spotkałam. Świetne podejście do pacjenta, a także do dzieci. Dokładnie tłumaczy stan chorego, dalsze leczenie i poświęca ogromną ilość czasu. Naprawdę ciepły i miły człowiek, a rozmowa z nim to czysta przyjemność. Gorąco polecam!

lekarz Grzegorz Zieliński

ulica Focha 69/71/21
42-217 Częstochowa

Genialny lekarz same plusy, wcześniej chodziłam z moim synkiem do dr. Krzysztofa Śmicha i chorował cały czas, obecnie widać dużą poprawę. Dziękuję doktorze.

dr n. med. Krystyna Madeła

Różana 12
58-371 Boguszów-Gorce

NIESAMOWITA PANI DOKTOR!OD KILKU LAT LECZY 3 MOICH DZIECI . DIAGNOZY SĄ ZAWSZE TRAFNE. SZCZEGÓLNIE NAJMŁODSZY SYN UWIELBIA PANIĄ DOKTOR NIE PRZEPISUJE ANTYBIOTYKÓW TYLKO GDY JEST KONIECZNOŚĆ ...POLECAM NIE MA LEPSZEGO LEKARZA

lekarz Krzysztof Dąbrowski

Czecha 15
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Brakuje skali gwiazdek dla takich lekarzy jak Pan Krzysztof! Profesjonalista, który ma czas wysłuchać/dopytać małego pacjenta oraz rodzica do końca i postawić słuszną diagnozę, zaplanować leczenie a nawet wskazać rehablilitację w celu szybszego powrotu do zdrowia. W świetle "pandemi" potrafi przyjąć bez zbędnych fanaberii. Polecam wszystkim i dziękuję Panu serdecznie za leczenie moich dzieci.
Opinia dodana przez: Marcin

dr n. med. Jerzy Sobczyk

3 Maja 14
42-300 Myszków

Pan doktor ze swojego gabinetu zrobił bardzo dochodowy taśmociąg. Podejście do rodziców pacjenta jest nacechowane niecierpliwością. Atmosfera panująca w gabinecie nie sprzyja zadawaniu pytań, ani nawet zdaniu relacji o objawach przejawianych przez dziecko. Jeśli ktoś twierdzi, że zadałby nasuwające się pytania bez względu na wszystko, to polecam poświęcić pieniądze na jedną wizytę i sprawdzić samemu, bo presja powodowana poirytowanym i zniecierpliwionym wzrokiem Pana doktora oraz jednoczesną histerią dziecka daje niezapomniane ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Artur Luty

Lublin

W doktorze Lutym przede wszystkim cenię to że leczy dziecko a nie je truje. Nie przepisuje na odczepnego antybiotyku tylko najpierw stara się pomóc w inny sposób. Widać że posiada sporą wiedzę medyczną. Przychodzimy do niego z synem od 10 lat i nie było jeszcze sytuacji żebym się zawiodła.
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Maria Jarema-Kofla

Przyszłości 2
67-100 Nowa Sól

To był drugi szpital w którym znalazło się moje dziecko. W Zielonej Górze na pediatrii było fatalnie pod każdym względem, myślałam ,że tu będzie tak samo,ale moje zaskoczenie było bardzo duże. Pani Maria od razu zleciła wszystkie niezbędne badania. Rozmowa z Nią była jak z przyjaciółką, która martwi się o kogoś bliskiego. Choć choroba mojego dziecka była ciężka w leczeniu, wszystko mi potrafiła wytłumaczyć.Cudowna kobieta- DZIĘKUJĘ
Opinia dodana przez: monikareszel
Wspaniala pani doktor. Kilka lat temu moj brat trafil po wypadku na jej oddzial. Udzielala szczegolowych informacji. Mila i kompetentna. Interesowala sie stanem brata nawet gdy po kilku tygodniach przebywania na jej oddziale zostal przewieziony na chirurgie. Przychodzila i pytala o jego stan zdrowia.
Opinia dodana przez: blueberry

lekarz Ewa Kałaska-Skowronek

ul. Siarkowa 12
44-373 Wodzisław Śląski

Stanowczo odradzam. Cały czas przepisuje dzieciom te same leki niezależnie od choroby. Ma za dużo kontraktów z firmami farmaceutycznymi i wszystkie recepty na jedno kopyto. A dziecko trzeba zbadać!!! A nie po oczach poznawać że ma zapalenie oskrzeli i dziesiąty raz ten sam lek zapisać. Na kartotekę nawet nie zerknela. A poza tym przy większej liczbie pacjentów z wielką łaską przyjmuje i z pretensjami bo dzisiaj kawki nie wypiła!?! To ...
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Małgorzata Walicka-Piotrowska

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

Gabinet
Gdynia

Bardzo nieuprzejma i arogancka, była bardzo oburzona po przyjeździe do pacjenta. Od tego ratownicy są żeby reagować a nie marudzić, że nie ma po co przyjeżdżać. Człowiek to nie śmieć i trzeba reagować.