Alergolog W Okolicach Bieżuń

ulica Dębowa 21
87-600 Lipno

Zapisałam się do Pani doktor z 3 dzieci. Jestem zdumiona sytuacją, że nigdy nie czekam z dziećmi na przyjęcie 2-3 dni, jak wcześniej w przychodni, do której należałam. Zawsze jestem miło i fachowo obsłużona. Moje dzieci bardzo chętnie jeżdżą do przychodni, ponieważ lubią Panią doktor i Pani doktor nigdy nie robi problemu z rzeczy które tego nie wymagają.

lekarz Jolanta Polcyn

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Strefa Otwarta"
Makowska 26 D
06-300 Przasnysz

Najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia.Dokładnie bada pacjenta,czas poświęcony indywidualnie do potrzeb.Zawsze trafna diagnoza.Super podejście do chorego.POLECAM.

Szpitalna 52/3
09-300 Żuromin

Lekarz na miarę XXI w. Rozpozna się na karzdym kto się do niej zwróci o pomoc. Po prostu super lekarz.

Opinia dodana przez: anonim

Płock

jestem zadowolony z wizyty u Pani Doktor--profesjonalna ,miła,lubi pozartowac--część osób pewnie źle ją odbiera bo mówi co myśli i jasno wyraża swoja opinie--jak najbardziej polecam

Słoneczna 6a
Płock

totalna tragedia to nie lekarz niewiem jak on uzyskal ten tytul chyba sie pomylili to stary debil itd. itd. ktory na niczym sie niezna wymysla aby wziasc pieniadze i zbyc pacjenta

Opinia dodana przez: radek

Opieka Doraźna