Alergolog W Okolicach Bobowa

Gabinet Specjalistyczny
Ul. Bolesława Prusa 25b
33-300, Nowy Sącz

Brak dodatkowych informacji w ankiecie do wypełnienia o lekarzu. Jedynym mankamentem jest to, że umawia kilka osób na tę samą godzinę, dodatkowo dopiero od jakiegoś czasu jest dostępna w pełnym wymiarze. DAWNIEJ CZĘSTE WYJAZDY POWODOWAŁY,ŻE KIEDY NAPRAWDĘ BYŁA POTRZEBNA TO JEJ NIE BYŁO. Skoro się podejmuje takiego zawodu, za tak dobre pieniążki to niestety trzeba być dostępnym dla pacjenta, a w razie wyjazdu, bo normalne że każdy potrzebuje odpocząć lub wypadnie mu coś pilnego, przekazać pacjentów pod opiekę innego, równie kompetentnego lekarza, na czs nieobecności.

Jasło

swietny specjalista i przemila osoba z rewelacyjnym podejsciem do dzieci.wizyta prywatna -ok.40zł:)

lekarz Jolanta Krypel

Orła Białego
Nowy Sącz

Serdecznie polecam! Bardzo dobrze zna się na chorobach,jeśli dziecko ma zapalenie płuc, oskrzeli od razu wie jak mu pomóc!
NAJLEPSZA ...

NAJLEPSZA LEKARKA

I Brygady 93
Nowy Sącz

Ogromny pozytyw.Profesjonalizm w każdym calu!!!!Wizyta u Pana doktora to ogromna przyjemność -wreszcie pacjent czuje się ważny!!!!!

Opinia dodana przez: Pacjentka

Polecam zdecydowanie.Świetny fachowiec!!

lekarz Krzysztof Mączka

ulica Różana 1
32-800, Brzesko

Pan doktor jest bardzo dobrym specjalistą. Mamy do Niego pełne zaufanie. Wszystko tłumaczy wystarczy tylko zapytać. Bardzo indywidualnie podchodzi do pacjenta, z ogromnym zaangazowaniem. Jesli chodzi o sposób bycia, trzeba sie przyzwyczaic i miec troche dystansu do siebie😉

Opinia dodana przez: Ania

dr Maria Perek

33-300, Nowy Sącz

Od lat leczyłem swoje dzieci u Pani dr Marii Perek wszystkie były z bardzo poważną alergią, teraz leczę u niej wnuczki. Życzyłbym innym lekarzom aby byli tak kompetentni jak Ona. Zawsze ma czas dla dziecka i jego rodziców, nigdy nie wykazała się chociażby najmniejszym zniechęceniem do obsługi pacjenta. Jako specjalista i człowiek godna zaufania wykazuje się dużą empatią.

Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Teresa Tuszyńska-Jonakowska

Rokitniańczyków 41
Nowy Sącz

Zdecydowanie najlepszy dr alergolog w Nowym Sączu.Jak sie okazalo pięc lat stracilem u innego dr alergologii leczac sie nie na to na co jestem uczulony- na dodatek w nieprawidlowy sposob!!!.Po trafnie wskazanych badaniach i
odpowiednich lekach w koncu po tylu latach poprawa!
Na dodatek super tlumaczy zarowno przebieg i charakter choroby jak i dzialanie lekow ktore przepisuje - teraz dopiero wiem, ze wiedza z google to nie to samo co wiedza podana przez doktora o chorobie i sposobie dzialania lekow!Nie ogranicza sie do przestarzalych sposobow leczenia.Przepisuje najnowszej generacji lekarstwa- bo w odroznieniu od reszty dr w Saczu wie ktore to sa i jak je stosowac.Uczesticzy w publikacjach naukowych - inni moga sie od niej w Saczu uczyc.

lekarz Bernadeta Majorek-Olechowska

Goldhammera 10
33100, Tarnów

Jestem bardzo zadowolona, leczenie przynosi bardzo dobre efekty. Dodatkowo nigdy nie spotkałam się z tym żeby Pani doktor była niemiła, dlatego nie rozumiem opinii poprzedników (ale pamiętajmy lekarz nie musi być miły, a skuteczny, czego nie można jej odmówić). Nie zamieniłabym Pani doktor na innego lekarza, pomimo tego że dojeżdżam na wizyty z Krakowa.

Opinia dodana przez: kk