Alergolog W Okolicach Cała Polska

dr n. med. Tomasz Grzelewski

Alergolog dziecięcy, Alergolog

"Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny'''' Sp. z o.o.
ulica Wigury 19
90-302 Łódź

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.
Bardzo dobry lekarz :)). Zaangażowany w swoją pracę. Widać, że praca jest jego pasją. Leczę dwójkę moich dzieci (4 i 5 lat), które od urodzenia bardzo chorowały i to zawsze ON "wyprowadził" je z ciężkiego stanu bez konieczności leczenia szpitalnego. Początkowo broniłam się przed leczeniem dzieci prywatnie, teraz wspominając początki boję się chodzić do innych lekarzy. Jako jedyny przeprowadził dokładne badania krwi i alergiczne w celu znalezienia powodu częstych chorób dzieci. Podane przez niego lekarstwa szybko przyniosły pozytywny rezultat. Dzieci coraz rzadziej chorują a zwykłe przeziębienia nie kończą się zapaleniem płuc. Roztargniony raczej nie...może zbyt wiele obowiązków i pacjentów :))

Wolny termin: 30 Maj o 15:00. Sprawdź inny.

Centrum Medyczne Trimedic
Doktora Stefana Kopcińskiego 69/71
90-032 Łódź

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Bardzo miła osoba.Przeprowadza dokładny wywiad i zleca odpowiednie badania przed rozpoczęciem leczenia,widać że to co robi to jej prawdziwa pasja .Jest bardzo cierpliwa i dokładna.Naprawdę godna polecenia.

Przychodnia
Złotno 34
94-221 Łódź

Wszystko w porządku, miałem już kilka wizyt u Pani doktor, uprzejma i kompetentna osoba, wyprowadza mnie na prosta po długim czasie gdy bez skutku leczyłem się u innych alergologów.

Tuwima 22/26
90-020 Łódź

Bardzo dobry lekarz. Pani doktor jest nie tylko kompetentna, ale także uprzejma i cierpliwa. Pacjentowi poświęca bardzo dużo czasu. Chętnie, rzeczowo i jasno przekazuje informacje. Ma podejście holistyczne. Nie skupia się tylko na dolegliwościach alergicznych, lecz zwraca uwagę na wszystkie zgłaszane przez pacjenta.

ul. Jana Pawła II 5a
09-500 Gostynin

Wspaniała,cierpliwa i życzliwa lekarka. Stosuje skuteczne leki nowej generacji.Zleca kompleksowe badania.Polecam.

Opinia dodana przez: Elżbieta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " MED-KOL" s.c.
ulica Przejazd 6
95-040 Koluszki

Jedna wizyta u doktora i moja córka jest zdrowa . Corka niby miala alergie a u doktora okazalo sie ze to jednak nie alergia. Inni lekarze nie potrafili pomoc. Polecam z całego serca

Opinia dodana przez: Anna

dr Bożenna Michałowska

Alergolog dziecięcy, Pediatra

im.Kopernika
Gabinet w Zgierzu (RehMed), ul.Tuwima 18, czynny pon-pt w godz.18-19 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym
Łódź

Bardzo dobry, kompetentny lekarz.

Bardzo dobry, kompetentny lekarz.

II Szpital Miejski
ul. Sterlinga
Łódź

POLECAM!!!! Taki lekarz to unikat u skarb!!! Z całego serca życzę wszystkim aby mieli takich lekarzy, jak Pani dr Słowikowska. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, z sercem i każdemu chce pomóc!!!Ideał człowieka i profesjonalistka w każdym calu!!!!

Klinika Ortopedii USK im.WAM
Zeromskiego 113
90-543 Łódź

Można pisać opinię, a ja napiszę tak - Pani Doktor - bardzo dziękuję za kompleksowe podejście do moich problemów. Naprawdę po wizytach w gabinecie czuję się dużo lepiej i nie mam problemów oddechowych. Ciszę się, że szybko Pani znalała i zidentyfikowała problem. Gorąco Panią pozdrawiam i dziękuję za podejście

Opinia dodana przez: Łukasz