Alergolog W Okolicach Chmielnik

CENTRUM MEDYCZNE "ZDROWE DZIECKO"
ul. Klonowa 55/33
25-553 Kielce

Polecam
dr.Komorowską jest to lekarz z powołania,konkretna,dobre podejście,rozmawia się jak z najlepszym przyjacielem :)

Polecam

Opinia dodana przez: renata

Sienkiewicza 65
Kielce

Naprawdę świetny i kompetenty lekarz. Leczę się u niego od 2000 roku i nigdy mnie nie zawiódł.

Prywatna Poradnia Kardiologiczna
Zagórska 20
25-350 Kielce

Dawno nie spotkałam takiego lekarza. Uprzejma, pogodna, słuchająca, rzeczowo objaśnia problem. Naprawdę jestem pozytywnie zaskoczona (wizyta NFZ) takim podejściem do pacjenta.

Opinia dodana przez: Aga

Diagnostyka Laboratorium Regionu Południowo-Wschodniego
Jagiellońska 74
25-734 Kielce

Poszlam do pani doktor z moim dzieckiem bo tak doradzili mi znajomi ze to bardzo dobry specjalista. Potwierdza, te opinie i teraz ja polecam tego lekarza znajomym i tym ktorzy naprawde szukaja specjalisty na wysokim poziomie

Przychodnia
Przemysłowa 9 B
28-340 Sędziszów

Jestem pacjentką tej przychodni i jestem bardzo zadowolona.Pani Doktor miła i widać że wie co robi.Wcześniej moje dziecko dostawało na każdą infekcję antybiotyk więc przepisałam się do tej przychodni i to była moja bardzo dobra decyzja.Obecnie moja córka choruje mniej i wiem ,że jest w dobrych rękach.Organizacja pracy bardzo dobra,mogę liczyć na poradę Pani Doktor także przez telefon, gdy czasami nie wiem co mam robić.

NZOZ ARTIMED
Kielce,ul.Paderewskiego 4B
25-536 Kielce

Bardzo miła chodzę z dzieckiem już 7 lat bardzo ni pomogła.

Bardzo miła chodzę z dzieckiem już 7 lat bardzo ni pomogła.

Przychodnia Rejonowa Nr 1
Sądowa 9
28-100 Busko-Zdrój

Lekarz nadzwyczaj nieuprzejmy,traktujący pacjentów jak śmieci, dodałbym także, że niekompetentny.
Stanowczo odradzam wizytę u niego.

Stanowczo odradzam wizytę u niego.

dr n. med. Zbigniew Bajor

Alergolog, Internista