Alergolog W Okolicach Chojna

Chojnicka 59
70-737 Szczecin

Byłam odczulana przez Panią doktor na oddziale .Pierwszy raz spotkałam tak oddanego lekarza ludziom.wspaniały specjalista ,wspaniały człowiek.

Opinia dodana przez: iwona

INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA dr n.med. IWONA POZIOMKOWSKA-GĘSICKA
ul. Józefa Poniatowskiego 7/4
71-110 Szczecin

Nawet gdybym bardzo chciała nie mogę się źle wypowiedzieć, ani do czegoś przyczepić. Odwiedziłam w Szczecinie sporą grupę lekarzy najczęściej specjalizujących się w mojej chorobie, nikomu nie udało się sprawić aby życie było lżejsze, przyjemniejsze. Pani Iwona sprawiła, że znów nabrałam chęci do życia, bóle minęły, czuję się jak nowo narodzona(od 6 lat choruję). Profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, jest przesympatyczna, zawsze uprzejma, miła, poświęcająca tyle czasu ile potrzeba i przede wszystkim dokładnie omawia każdą przypadłość i sposób jej leczenia. Pani Iwona jest jak najbardziej godna polecenia (biorąc pod uwagę, że poprzez polecenie do niej trafiłam ;)

Opinia dodana przez: Katarzyna

ulica Energetykow 14C
74-100 Gryfino

Świetny lekarz-doskonały specjalista, budząca zaufanie, spokojna, rzeczowa, wyrozumiała i konkretna pani doktor. Trafna diagnoza, a co za tym idzie odpowiednie leczenie. Dziękuję i pozdrawiam

Opinia dodana przez: Karolina P

lekarz Małgorzata Radkowska

Alergolog, Pediatra

Brązowa 73
70-781 Szczecin

leczę się u pani doktor piąty rok ,super kontakt i pełny profesjonalizm, kompetentna ,z uwagą i cierpliwością traktuje pacjenta,wyjątkowo i niespotykanie uprzejma i miła ,zdecydowanie polecam

Opinia dodana przez: wiechu

dr n. med. Beata Ciechanowska

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Poradnia Endokrynologiczno-Ginekologiczna
Słowackiego 19
71-434 Szczecin

Bardzo uprzejma, pomocna a przede wszystkim kompetentna, nie przepisuje niepotrzebnie leków "na wszelki wypadek", nie straszy. Polecam.

Leśmiana 7
Szczecin

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Miałem przewlekłe problemy z gardłem i górnymi drogami oddechowymi. Często chorowałem i przeziębiałem się. Nie byłem zadowolony z dotychczasowego leczenia. Doktor Andrzejewski mnie zbadał i zalecił testy alergiczne. Jako pierwszy odkrył przyczynę moich dolegliwości. Dziękuję i polecam.

Milczańska 47a
70-133 Szczecin