Alergolog W Okolicach Czechowice-Dziedzice

Brożka 9/3
43-400 Cieszyn

Najlepszy pediatra jakiego znam. Jej niesamowita intuicja i wiedza pozwoliły uratować nasze dziecko! Bada dokładnie i skrupulatnie.Ma serdeczne i cierpliwe podejście do dzieci. zaniepokojonych rodziców.Wyczerpująco udziela odpowiedzi na nurtujące pytania. Wykonuje zawód z pasją i zaangażowaniem.Nadal leczymy się u Pani doktor. Osoba godna polecenia.

Opinia dodana przez: Tomasz

ul.M.C Skłodowskiej
Zabrze

Panią doktor znam od kilku lat.Trafiłam do Niej przez przypadek i do dziś nie mogę się nachwalić!:-)"Wyprostowała"moją astmę,przy okazji wygoniła do specjalisty z innej dziedziny.Jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, bardzo miłą, doskonale wykonującą swój zawód.

Opinia dodana przez: Katarzyna
Alergolog Bielsko-Biała dr n. med. Tomasz Kachel

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Alergologczno- Pulmonologiczny TRIMED
Karpacka 24 lokal B 4 (1 piętro)
43-300 Bielsko-Biała

Swietny lekarz, podejście do pacjenta wspaniałe.Wzbudza zaufanie.Ma czas dla pacjenta bez względu czy jesteś na wizycie prywatnej czy leżysz na jewgo oddziale w szpitalu.Wszystkim polecam - fachowiec !!!! Małgorzata

Przedsiębiorstwo nr 2
Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

Mam doświadczenie z leczenia do 18 roku życia. Lekarka z powołania, pomoże zawsze pacjentowi. Lecząc się u niej jest pewność, że dziecko jest w dobrych rekach.

Opinia dodana przez: Kamil

Paprocańska 143
Paprocany, Tychy

Bardzo dobry lekarz .Wrażliwy.Umie słuchać pacjenta.Po prostu KTOŚ niesamowity jak na te czasy ,gdy większość lekarzy ceni sobie tylko kasę,a pacjent to jest dla nich tylko droga do pieniądza.

Gabinet Alergologiczno-Internistyczny

44-200 None

Bardzo się cieszę, że pani doktor przyjmuje już w moim mieście (C.M. Medhouse). Dzieki temu mogłem do niej szybko trafić z dzieckiem. Bardzo dobra i fachowa opieka! polecam!

Opinia dodana przez: pacjent

ulica Św. Katarzyny 13
42-600 Tarnowskie Góry

Polecam serdecznie. Prawdziwy Lekarz z powołania. Podchodzi do pacjentów z sercem. Ma olbrzymią wiedzę i nie ukrywa jej przed pacjentem. Zawsze serdeczna i uśmiechnięta.

Opinia dodana przez: JT

lekarz Maria Wydrych-Wilam

Alergolog, Pediatra

Poradnia Alergologicznan
ul. Krasińskiego 30
Bielsko-Biała

Świetna Pani Doktor, jestem pod ogromnym wrażeniem i cieszę się, że są jeszcze lekarze z powołania! Dziękujemy!

Opinia dodana przez: Jola

Katowice

Bardzo kompetentna i skuteczna lekarka! Dokładnie tłumaczy skąd biorą się objawy choroby i szczegółowo omawia sposób leczenia, ja dostałem nawet na piśmie cały plan leczenia mojej astmy. Dokładnie bada, pyta o inne choroby, cierpliwie odpowiedziala na wszystkie pytania które zadalem. Po przepisanych lekach już po 3 dniach wszystkie objawy ustąpiły choc wczesniej nie byłem w stanie przebiec nawet kilkudziesięciu metrow i się dusilem. Pani doktor jest przy tym zawsze mila i usmiechnieta. Jedyna wada to czasem dluga kolejka przed gabinetem. Serdecznie polecam!

Katowice

Pani dr Mniszek jest również specjalistą otolaryngologii dziecięcej. Wspaniały człowiek i kompetentny lekarz. Leczy i operuje naszego syna od kilku lat na różne schorzenia. Ma podejście do dziecka i jest przemiła. Nigdy nie odmówiła nam pomocy nawet w czasie wolnym od pracy. Zdarzyło się nawet w awaryjnej sytuacji, że zaprosiła nas do domu aby pomóc dziecku w chorobie. Można na nią zawsze liczyć - operowała syna już dwukrotnie i zawsze wiem, że dziecko jest w dobrych rękach. Polecam wspaniałą Panią doktor!

Opinia dodana przez: Iwona