Alergolog W Okolicach Człopa

Zakład Opieki Zdrowotnej Zakładu Karnego we Wronkach
ul. Partyzantów 7
64-510, Wronki

Pani doktor jest bardzo sympatyczna i dużo naprawde duzo czasu poswieca kazdemu pacjentowi.naprawde polecam te panią

ulica Miła 6/2
78-600, Wałcz

Polecam Panią doktor,stawia dokladne diagnozy. Lekarz z powołania,interesuje się małym pacjentem. Konkretne i i fachowe podejście. Leczę córkę u Pani doktor od urodzenia i nigdy się nie zawidłam!

Opinia dodana przez: Karolina

ulica Korczaka 23 A
64-920, Piła

Miejsce godne polecenia. Wiedza internistyczna,a wièc szerokie i kompleksowe podejście. Czytajcie pieczàtki lekarskie!

Żeromskiego 18b
Trzcianka

Polecam p. doktora, kompetentny, całościowo patrzy na człowieka.

Polecam p. doktora, kompetentny, całościowo patrzy na człowieka.

Puls
Budowlanych
78-600, Wałcz

Wspaniała Pani doktor. Bardzo pomogła mojej córce. Nie znam drugiego takiego lekarza.Polecam wszystkim!!!!!!!

Bydgoska 31 lok. 3

Dzięki niej jestem już zdrowa, choroba się nie nawraca

Dzięki niej jestem już zdrowa, choroba się nie nawraca

Edward Łaski

Alergolog, Dermatolog

Wojska Polskiego 2-6
Wałcz

Kompleksowo zajął się moim problemem, kuracja przyniosła oczekiwane skutki. Pomimo powtarzających się zarzutów o nieuprzejmym zachowaniu, ja nie doświadczyłem takiego. Dr wytłumaczył na czym polega moja choroba i opisał szczegółowo kroki kuracji. Polecam.

dr n. med. Maria Znaczko

Alergolog, Lekarz rodzinny

NZOZ

73-200, Choszczno

Jest bardzo dobrym lekarzem z duza wiedza, a jednoczesnie potrafi w prosty sposob wytlumaczyc na czym polega alergia u mojego dziecka i jak z nia walczyc. Poza tym jest jedynym lekarzem ktorego znam ktory wciaz sie doksztalca ( zrobila doktorat) a przeciez to jest w tym zawodzie niezbedne.

CKR Konstancun-Jeziorna
ks. Popiełuszki 1