Alergolog W Okolicach Dęblin

Radom

Polecam! Bardzo dobry lekarz, pomógł mi i mojemu dziecku, tak więc jestem mu bardzo wdzięczna! POLECAM jeszcze raz.

Prywatna Praktyka Lekarska Małgorzata Jędral

Garwolin

takze baaardzo odradzam ową panią doktor ,o ile można ją tak nazwac.zadnego podejscia do dziecka,nie słucha co sie do niej mówi,podważa kazde słowo a nawet lekarza prowadzącego,pojechałam z córką 3-letnią z plamami na skórze ,puchła mi i goączkowała a owa kobieta mówi mi ; po co ja w ogóle przyjechałam ,pare razy mówilam co siedzieje z córką ale ona słyszała to co chciała usłyszeć ,powtarzam wcale nie słucha co sie do niej mówi,nawet chciała rozmawiac z córką,3-letnią!!! bo ja kłamie!!! odradzam wszytkim tę kobietę która zwie się doktorem,to raczej postrach dzieci i napewno brak jej kompetencji i brak relacji z dzieckiem ,żadnych zleconych badań ,nawet odniosłam wrażenie ze bała sie dotknąć córki zeby sie nie zarazić!!!!tylko ciągłe pytania po co sie do niej przyszło,
Jeśli zależy wam rodzicom na zdrowiu waszych dzieci ,unikajcie tej ala p.doktor

Opinia dodana przez: anna

Alergolog, Pediatra

SPZZOZ
ulica Sienkiewicza 29
26-670 Pionki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lekarze Specjaliści" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Konrada Wallenroda 15
20-607 Lublin

Garwolin

lekarz Zofia Bartnik

Alergolog, Pediatra

LUXMED - UZDROWISKO NAŁĘCZÓW Sp.z o.o.
aleja Kasztanowa 6
24-150 Nałęczów

lekarz Sławomir Mańdziuk

Alergolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarza Rodzinnego Uśmiech
ulica Różana 33
21-025 Niemce

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46
20-046 Lublin