Alergolog W Okolicach Drohiczyn

Urszula Świderska-Netczuk

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska, Gabinet Medycyny Estetycznej
Zahajkowska 8C
21-560 Międzyrzec Podlaski

cudowna Pani Doktor. Profesjonalna, cierpliwa, naprawdę znająca się na tym co robi! W 100% mogę polecić. Oby więcej takich lekarzy!!

Opinia dodana przez: lidia

Mickiewicza 12
07-100 Węgrów

Doktor Janusz jest dobrym lekarzem a nie tak jak pani alergolog Anna Sołowińska co do kilku lat nie zmieniła leków i po siedmiu latach zrobiła testy alergologiczne

NZOZ "Medica" Zespół Lekarzy Specjalistów
ulica 3-go Maja 3
08-110 Siedlce

W kwietniu 2015r wystąpiły u mnie silne duszności, które nasilały sie w nocy dodatkowo był katar i łzawiące oczy. Trafiłam do dr Ratyńskiego i nie żałuje! Po 1 lub 2 wizycie stwierdził u mnie astmę oskrzelowa wykonał szereg badań(spirometria, rtg płuc, testy alergiczne, ekg)i co wizytę zleca chociażby morfologię zeby sprawdzić czy wszystko jest ok. Polecam z całego serca!!! Jest bardzo uprzejmy i odpowiada na każde pytanie dogłębnie!

Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Joanna Orchowska

Sokołowska 81 lok. 30
Siedlce

Bardzo dobra pani doktor, dla mojej córki leki ustawiła tak dobrze,że objawy astmy i alergii stały się zupełnie "nieobecne". Po doświadczeniach z innymi "lekarzami" tej specjalizacji mogę powiedzieć ,że dr Orchowska jest najlepsza.

Joanna Tylżanowska-Kisiel

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Siedlcach
ul. Kleeberga 2C
Siedlce

Bardzo dobra lekarz znająca się na kilku specjalizacjach.W 100% mogę ją polecić wszystkim młodym mamom,bo moje dziecko jest tylko jej pacjentem już od 6 lat.Odpowie na wszystkie pytania,doradzi.Bardzo miła dla dzieci.

Opinia dodana przez: Elżbieta

Grodzieńska 33e
Siemiatycze

A niech ją wszyscy diabli!!nie słucha pacjęta,leki przepisywane przez nią nie działają

lekarz Waldemar Jabłoński

Centrum Dyspozytorskie
Czerwonego Krzyża 45

lekarz Jarosław Petryszyn

Internista, Lekarz rodzinny

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "PANMED"
ulica Błonie 8