Alergolog W Okolicach Gąbin

ul. Jana Pawła II 5a
09-500 Gostynin

Wspaniała,cierpliwa i życzliwa lekarka. Stosuje skuteczne leki nowej generacji.Zleca kompleksowe badania.Polecam.

Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Andrzej Wojdas

Alergolog, Laryngolog

Klinika Laryngologii Wojskowy Instytut Medyczny
ul. Szaserów 38; Warszawa

Wspaniały lekarz , choc może troszkę oschły w "obejściu" to po bliższym poznaniu bardzo miły ,znakomity specjalista , zdecydowany w stawianiu diagnozy , poświęca pacjentowi dużo czasu , odpowie na kazde pytanie a najważniejsze - skuteczny !!!

lekarz Bożena Kucińska

Alergolog, Pediatra

Moczydła 28
95-015 Głowno

Kobieta bardzo kompetentna, rzetelne podejście do chorych, zawsze jest w stanie pomóc w czasie choroby. Serdecznie polecam

Płock

jestem zadowolony z wizyty u Pani Doktor--profesjonalna ,miła,lubi pozartowac--część osób pewnie źle ją odbiera bo mówi co myśli i jasno wyraża swoja opinie--jak najbardziej polecam

96-500 Sochaczew

Polecam, inni lekarze nie rozpoznali choroby, a dr. Załuski dokładnie zbadał, zrobił USG i badania laboratoryjne. Jestem już po operacji i wszystko dobrze się skończyło. Tacy właśnie powinni być lekarze, którzy kompleksowo zbadają i całościowo podchodzą do problemu.

Słoneczna 6a
Płock

totalna tragedia to nie lekarz niewiem jak on uzyskal ten tytul chyba sie pomylili to stary debil itd. itd. ktory na niczym sie niezna wymysla aby wziasc pieniadze i zbyc pacjenta

Opinia dodana przez: radek

Opieka Doraźna