Alergolog Gliwice

Kościuszki 16
Gliwice

Obecnie leczę się u prof. Jarząba. Jest to bardzo dobry lekarz, przede wszystkim rozmawia ze mną, słucha co mam do powiedzenia i w przeciwieństwie do wielu lekarzy pozwala sobie zasugerować nowe pomysły dot. leczenia mojego problematycznego przypadku. Leczy i bada mnie na wielu "frontach". Jest to osoba godna polecenia, profesjonalista i lekarz z powołania.

Opinia dodana przez: maszrum gorrrdon

Gabinet Psychoterapii
ul. Daszyńskiego 171
44-100, Wójtowa Wieś, Gliwice

Bardzo miła Pani doktor , kompetentna i zna się na rzeczy.Bardzo dokładnie zbadała i przeprowadziła wywiad. Celnie dobrała lekarstwo.

Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Małgorzata Chmiela

Alergolog dziecięcy, Pediatra

NZOZ Przychodnia "Sikornik" Sp z.o.o.
ul. Rybitwy 2 44-114 Gliwice
Gliwice

Bardzo dobry lekarz !nie truje dzieci antybiotykami od razu !!potrafi trafnie zdiagnozować i wyleczyć syropami .polecam

Opinia dodana przez: Agnieszka

1-go Maja 30/2
44100, Gliwice

Dostałam skierowanie do Pani alergolog z powodu łuszczycy, którą mogą wywoływać alergie lub jakieś uczulenia. Przedstawiłam Pani doktor sytuacje i poprosiłam o badania ogólne, na co Pani doktor odparła, że nie zajmuje się tego typu schorzeniami i nie jest w stanie mi nic poradzić. Po delikatnym zaznaczeniu lekarce, że przychodzę z pewnym problem i jej obowiązkiem jest sprawdzić, czy mój stan zdrowia jest w porządku padło klika pytań o mój stan zdrowia. Następnie Pani doktor, co prawda wypisała skierowanie na testy alergologiczne, ale widać było z jaką trudnością jej to przychodzi. Podsumowując nie polecam wizyt u tej Pani. Zero uśmiechu, zainteresowania sytuacja pacjenta i chęci pomocy. O wszystko trzeba dopraszać się drogą dyskusji. Nie oceniam tutaj efektywności leczenia, bo takiego nie podjęłam i nie jestem w stanie nic powiedzieć. Wiem jedynie, że lekarka zniechęciła mnie do ewentualnego podjęcia leczenia pod jej opieka i na pewno niechętnie skorzystam z kolejnej wizyty.

dr n. med. Krystyna Danek

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Medicover
Gruszczyńskiego 2/4
44-100, Gliwice

Jestem nie zadowolona i nikomu nie polecam, Pani doktor jest nie miła, nie kompetentna, w ogóle nie interesuje się chorobą, wręcz miała pretensje do mnie że mam alergię ;/. NIE POLECAM!!!!!!