Alergolog W Okolicach Gniew

Wolny termin: 24 Maj o 14:00. Sprawdź inny.

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
83-300 Pruszcz Gdański

Bardzo dobra, fajna i miła lekarz. Pomaga i odpowiada na pytania. Najlepszy lekarz pediatrii i alergologii. Podoba mi się.

Opinia dodana przez: Wojciech

Mostowa 3
Tczew

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem, jest godna polecenia :):):):):):):):):)):):):):):):):))):):):):):)

Marta Gronkiewicz

Alergolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1
ulica Jeziorna 1
83-300 Kartuzy

W życiu, niestety, spotkałem wielu lekarzy. Pani Doktor jest jednym, z tych których można zaufać. Leczyłem się przez dobrych kilka lat i na tej podstawie stwierdzam, że jeśli tylko byłaby taka możliwość leczył bym się tylko u Pani Doktor. Dobrze potrafi leczyć w swojej specjalizacji ale i sprawy ogólne związane ze stanem zdrowia także nie sprawiają jej problemu. Przez te kilka lat zawsze była w stanie mi pomóc. A leki które przepisywała były skuteczne i dobrze dobrane. Zawsze można także dopytać o szczegóły a Pani Doktor cierpliwie odpowie.
Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Jakub

Bukowa 9
Starogard Gdański

Jest bardzo dobry w tym co robi. Mam dziecko astmatyczne na wziewach, co rusz cos dolega.Dr zawsze ma czas, przyjmie o kazdej porze, wyjasni, uspokoi jak trzeba. Nie wyobrazam sobie pojsc do innego lekarza w sytuacji pogorszenia stanu zdrowia. Trzyma długo, bada dokładnie i kompleksowo. Często mozna zadzwonic i dopytac o rozne rzeczy. Doktor potrafi posłuchać kaszlu przez telefon :) Nie pojmuję dywagacji nt ceny. Nie chcesz-nie dzwoń, nie idź, nie płać.. Idź do kogoś za 40zł a potem tydzień w szpitalu. Ja dziękuję za takie ekscesy.!!!

Opinia dodana przez: e.p.

Medcare

Gdańsk

małomówny introwertyk ale bardzo rzeczowy i kompetentny lekarz, leczę się u niego od lat i jestem szczerze polecam go innym chorym

szpital dziecięcy
polanki
Gdańsk

Leczę córkę u Pani dr od 4 lat/od 4 roku życia/ z dużymi efektami. Jest miłą osobą mającą podejście do dzieci, jedynie może trochę zabieganą:-), ale co najważniejsze kompetentną. Obecnie widujemy się coraz rzadziej z Panią dr co jest dowodem na to, że leczenie wyeliminowało niemal wszystkich problemów z alergią. Moje dziecko prawie nie choruje! Polecam!
Ps. Autorów negatywnych opinii proszę o konkrety i ujawnienie - łatwo napisać szkalująca opinię jako anonim.
Mama Oli

Opinia dodana przez: sylwia

Gałczyńskiego 6
86-300 Grudziądz

Najlepszy laryngolog w okolicy,minusem jest to,że przyjmuje tylko 2 razy w tygodniu i trzeba długo czekać, niestety rejestracja osobista nie telefoniczna. Jeśli ma się problemy z gardłem, katarem itd to tylko do pani dr Dębińskiej!

Regionalny Szpital Specjalistyczny
Grudziądz
86-300 Grudziądz

Pani doktor leczyła moje dzieci wiele lat i moja ocena jest jak najbardziej pozytywna.Nigdy nie była dla nas niemiła czy opryskliwa.Może dlatego, że stosowaliśmy się do zaleceń i po prostu rozumiałam co się do mnie mówi;) Jak najbardziej polecam!

Opinia dodana przez: Barbara Karczewska

ul. Bukowa 9