Alergolog W Okolicach Goleniów

Chojnicka 59
70-737 Szczecin

Byłam odczulana przez Panią doktor na oddziale .Pierwszy raz spotkałam tak oddanego lekarza ludziom.wspaniały specjalista ,wspaniały człowiek.

Opinia dodana przez: iwona

dr n. med. Lucyna Jastrzębska

esteticon
Szczecin, ul. Jagiellońska 67A/3
70-382 Szczecin

Pani doktor jest lekarzem b. kompetentnym, zna problemy swoich pacjentów, szczegółowo wyjaśnia objawy choroby, zakres leczenia, pamięta każdego pacjenta, jest uprzejma i miła, ma wspaniałe podejście do dzieci. Polecam Ją każdemu znajomemu.
Regina Hepko

Regina Hepko

dr n. med. Małgorzata Wisniewska

Szczecin

Rewelacyjna!!!

Rewelacyjna!!!
Bardzo miła - nie ważne czy przyjmuje prywatnie czy państwowo zachowuje sie tak samo profesjonalnie. W nagłych przypadkach nie odmawia pomocy. Nie naciąga na najdroższe leki, tylko szuka skutecznych i podpowiada gdzie mozna je najtaniej kupic. Ma bardzo dobre podejscie do dzieci.
Gorąco Polecam

INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA dr n.med. IWONA POZIOMKOWSKA-GĘSICKA
ul. Józefa Poniatowskiego 7/4
71-110 Szczecin

Nawet gdybym bardzo chciała nie mogę się źle wypowiedzieć, ani do czegoś przyczepić. Odwiedziłam w Szczecinie sporą grupę lekarzy najczęściej specjalizujących się w mojej chorobie, nikomu nie udało się sprawić aby życie było lżejsze, przyjemniejsze. Pani Iwona sprawiła, że znów nabrałam chęci do życia, bóle minęły, czuję się jak nowo narodzona(od 6 lat choruję). Profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, jest przesympatyczna, zawsze uprzejma, miła, poświęcająca tyle czasu ile potrzeba i przede wszystkim dokładnie omawia każdą przypadłość i sposób jej leczenia. Pani Iwona jest jak najbardziej godna polecenia (biorąc pod uwagę, że poprzez polecenie do niej trafiłam ;)

Opinia dodana przez: Katarzyna

ulica Energetykow 14C
74-100 Gryfino

Świetny lekarz-doskonały specjalista, budząca zaufanie, spokojna, rzeczowa, wyrozumiała i konkretna pani doktor. Trafna diagnoza, a co za tym idzie odpowiednie leczenie. Dziękuję i pozdrawiam

Opinia dodana przez: Karolina P

dr n. med. Ewa Janowska

Alergolog dziecięcy, Alergolog

ISPL Janowska Ewa
Przecław
70-475 Szczecin

Byłam u Pani doktor pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona. Oprócz alergii Pani Doktor zainteresowała się również stanem skóry mojej twarzy, co przez innych "lekarzy" nie było problemem. Mogę z czystym sumieniem polecić i na pewno wrócę na kolejną wizytę.

Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Małgorzata Radkowska

Brązowa 73
70-781 Szczecin

leczę się u pani doktor piąty rok ,super kontakt i pełny profesjonalizm, kompetentna ,z uwagą i cierpliwością traktuje pacjenta,wyjątkowo i niespotykanie uprzejma i miła ,zdecydowanie polecam

Opinia dodana przez: wiechu

Boya-Żeleńskiego 12
71-145 Szczecin

myślę ,ze to swietny lekarz,słucha uwaznie pacjenta,natychmiast kieruje na badania,stawia od ręki trafną diagnozę,byłam tylko dwa razy ijestem usatysfakcjonowana,szkoda tylko,ze trafiłam o 16 lat za póżno po piekle,które przeszłam z powodu problemów ze słuchem

NZOZ Alergologia

Szczecin

Doskonały lekarz. Zdiagnozował i wytłumaczył przyczyny moich dolegliwości.

Doskonały lekarz. Zdiagnozował i wytłumaczył przyczyny moich dolegliwości.

dr n. med. Beata Ciechanowska

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Poradnia Endokrynologiczno-Ginekologiczna
Słowackiego 19
71-434 Szczecin

Bardzo uprzejma, pomocna a przede wszystkim kompetentna, nie przepisuje niepotrzebnie leków "na wszelki wypadek", nie straszy. Polecam.