Alergolog W Okolicach Jastarnia

Wolny termin: 1 Mar o 14:00. Sprawdź inny.

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
Pruszcz Gdański

Bardzo dobra, fajna i miła lekarz. Pomaga i odpowiada na pytania. Najlepszy lekarz pediatrii i alergologii. Podoba mi się.

Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Danuta Moszyńska

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Luxmed

Gdańsk

Wspaniała lekarka bardzo dobrze nawiązuje kontakt z dziećmi, fachowe podejscie mimo nieodpłatnej wizyty

derm-al

Wyścigi, Sopot

miły, konkretny, wzbudzający zaufanie, polecam

miły, konkretny, wzbudzający zaufanie, polecam

Jaskółcza 7/15 lok. 56
Gdańsk

Od kiedy mój syn został pacjentem Pani doktor inaczej wyglada jego zycie. W porze letniej może normalnie funkcjonować- ma b.dobrze dobrane leki.

Każdemu życzę takiego lekarza..Jest bardzo dokładna, świetny diagnosta, przemiła co daje komfort pacjentowi..Pozdrawiam Panią dr.Damps

CORDIMED
ul. Biała 7A
Gdańsk

Lekarz po prostu na piątkę! Profesjonalne podejście do pacjenta. Dokładnie tłumaczy przyczyny i jak należy postępować, jakie robić badania.

Opinia dodana przez: Marek

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
ulica Pomorska 96
Gdańsk

Bardzo kompetentna lekarka. Leczę się u niej od kilku lat. Zdiagnozowała chorobę a właściwie bardzo nietypową przyczynę choroby. Wnikliwie analizuje co mówię i wyciąga wnioski. Polecam !!!!

Opinia dodana przez: Anna

Szpital Dziecięcy Polanki
ulica Polanki 119
Gdańsk

Rewelacyjna lekarz, z powołania, kompetentna, rzeczowa. Godna zaufania z doskonałym podejściem do małego pacjenta jak i jego opiekunów. Polecam, dla nas niezawodna od ok 20 lat, leczy nasze drugie pokolenie 👍

Opinia dodana przez: ola

Armii Krajowej 116 lok. 5
Wyścigi, Sopot

Najlepszy lekarz jakiego znam - kompetentny, życzliwy, uprzejmy, doświadczony, empatyczny. Leczę się u Pani Docent ponad 20 lat. Nie wyobrażam sobie zmiany lekarza na kogoś innego :) bardzo, bardzo, bardzo polecam!

dr n. med. Barbara Raczkowska

Alergolog dziecięcy, Alergolog