Alergolog W Okolicach Kłobuck

Fabianiego 7
Radomsko

Wspaniały lekarz. Kompetentny, o ogromnym zaangażowaniu w leczeniu moich dwóch synów. Leczenie i odczulanie uratowało moich chłopaków od ciągłych infekcji i antybiotyków. Pani pielęgniarka również miała i przyjazna.

Opinia dodana przez: Lidka

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
Al.NMP 67a/4
Częstochowa

Polecam, jedyna wada to częste czekanie na szczepienie spowodowane dużą ilością pacjentów. Przeszedłem pierwszy rok odczulania, zmiana ogromna, dodatkowo doskonale dobrane leczenie farmakologiczne.

Przychodnia Specjalistyczna "MEDYK" - Poradnia alergologiczna

98-300 Wieluń

U pani doktor leczę się od 11 lat. Leczę się ja, mój syn a ostatnio na wizytę wzięłam również tatę-osobę starszą. Za każdym razem pani doktor podchodzi do wizyty profesjonalnie, poświęca czasu tak dużo jak trzeba. Ratuje mi życie (w dosłownym tego słowa znaczeniu) pod kątem astmy a dziecku (kiedy skończył tylko 1,5 roku a ma 13 lat) zawsze pomogła jako pediatra i alergolog. Polecam gorąco.

Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Anna Rybczyńska

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Sieradzka 23
98-300 Wieluń

Jestem pod wrażeniem. Świetna organizacja pracy: umawiła mnie na godzinę i o tej weszłam. Dostałam konkretne informacje po badaniu. Wytłumaczone: co, jak i dlaczego. Poczekałam, czy i leczenie będzie równie dobre, jak moje odczucia i teraz z pełną odpowiedzialnoscią mogę polecić doktor Rybczyńską

Opinia dodana przez: Grażyna
Alergolog Zawadzkie dr n. med. Andrzej Dymek

dr n. med. Andrzej Dymek

Alergolog, Laryngolog

Oddział Zawadzkie
Waryńskiego 4
47-120 Zawadzkie

leczę się u Pana Doktora 2 lata i nie wiem czy dzisiaj bym żyła gdybym nie trafiła do doktora poprawnie zdiagnozował mnie i wyleczył teraz leczę się tylko u niego brałam nawet udział w badaniu klinicznym po 6 latach poszukiwania lekarza trafilam na doktora i teraz czuję się świetnie

lekarz Bogumiła Ujma

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
42-200 Częstochowa

dobry lekarz, kompetentny, ogromny minus za bardzo długie czekanie w kolejce niekiedy bywa nawet 4 godziny.

Opinia dodana przez: MAGDA

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Trzech Wieszczów"
ul. Zana 4
42-200 Częstochowa

Bardzo dobry lekarz leczę już u niego swoje wnuki, naprawdę w perspektywie tylu lat szczerze go polecam. W tym czasie przez jakiś czas korzystałam z wizyt u dr. Śmicha na parkitce , niestety to był błąd.

Alergolog Zawadzkie dr n. med. Lucyna Dymek

dr n. med. Lucyna Dymek

Oddział Zawadzkie
Waryńskiego 4
47-120 Zawadzkie

Spoko odiuiuadfvidf iugi yuytiyc iuhiurhe ueuhwuirh ugtihouheriuhgiw urhpiqhgu urehgiuh asouhf euheiu js dbueb

dr n. med. Elżbieta Janusik

Kiepury 18a
Częstochowa

Bardzo dobry fachowiec. Wyprowadziła wiele dzieci oraz dorosłych z alergii.

Bardzo dobry fachowiec. Wyprowadziła wiele dzieci oraz dorosłych z alergii.

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "NOVOMED"
Bohaterów Katynia 25a/4
42-200 Częstochowa

Bardzo niesympatyczna , opryskliwa , niezadowolona z życia i ludzi , traktuje pacjenta jak najgorsze zło , dając do zrozumienia że jest on dla niej dosłownie zerem . Szczerze odradzam wszystkim tą doktorzynę .